Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ne yesem midem yanıyor artık hiç farketmiyor ceviz yedim oda yaktı nasıl yapıcam ben bundan sonra bütün günüm işkence gibi geçiyor

Ayrıca beni onlar delirttiler şimdi çeksinler ben ağlayacağıma onlar ağlasın
Haklısın bence. Baskalarının sagduyusuna vicdanına sıgınarak kimse hareket edemez/etmemeli. Nasıl olsa dayanamazsınız bakarsınız dememeli. Belkide yemeklerini hazırlayıp gitmiştir kaç günlükse kp yanında halleder die. FAzla yakınlıktan kaynaklı boyle durumlar olmus sizde. Annem hep derdi evlenince yakın olun ama 3 sokak ötede olun diye. Kendi öz annem bile içli dıslı olmayalım ne yaptıgınızı ben bilmeyeyim derdi yani. Huzursuzluk yasarız yada özel seyler yaparız rahat rahat yapın derdi.

Ne kadar cahiller böyle bir durumda senin yaninda olmaları gerekiyor can taşıyorsun sen ya. Üstüne üstlük bide geceleri sokakta gezen oğullarını aklamaya çalışıyorlar seni karalayarak ne biçim insanlar bunlar ne yapmaya çalışıyorlar acaba. orta yolu bulmalari seni yatıştırmaları gönlünü almaları gerekirken bir de! Üzme hiç kendini sana iyi gelecek şeyler yap ailene git istersen böyle daha çok yıpranıyorsun sanki
Yok evden çıkmayacağım onu da almayacağım eve. Zaten dünden sonra bir daha çalmadı kapıyı

Ne yesem midem yanıyor artık hiç farketmiyor ceviz yedim oda yaktı nasıl yapıcam ben bundan sonra bütün günüm işkence gibi geçiyor
Şurup 😂. Benim de hazımsızlık var ya. Su içmeye yerim yok ama içimde yanıyo sürekli bişeyler içesi. Geliyo serin serin

duygusallık modunu açıp barışma adımı atma da az bi panter ol kız anan baban arkanda serseri gibi gözü sokakta olan adamın yastığına sarılıp yatıyorsun tamam hormonlar etkiliyordur da karnındaki çocuğun bokuna kurban olsun kendini üzüp çocuğu da strese sokma bu günleri de atlatırsınız ama çocukta stres travması yaratmasın bu durum. Benim ilk hamileliğim her gün ağlamalı geçti ama bak her gün diyorum oğlumun konuşma gecikmesini ona bağlıyorum ve çok üzülüyorum keşke ben ağlayacağıma milletin anasını ağlatsaydım diye
Yok ben asla adım atmayacağım. Yoksa yine kabul etmiş olacağım

Sen kndini niye tehlikeye atıyorsun ki onun için sancın varsa veya kndini kötü hissediyorsan git hastaneye ayrıca yemene içmene de özen göster inan ki bizler kendimizi yıpratıyoruz onların umrunda bile olmuyor
Aynen öyle ama gitmeyeceğim inanki hiç mecalim yok. O kadar bıktım ki herşeyden

Siz hiç telefonda falan konuşmadiniz mi bu olaydan sonra nerden nereye geldi onun ailesi falan yanına gelip seninle konuşup barıştırma adımı atmadilar mi hiç
Normalde atarlardı. Dün kv aradı ben söyledim zaten onada. Annemin onu araması zoruna gitmiş galiba. Ondan sonra bir daha hiçbiri aramadı. Kayınpederimde dayımı aramış demiş seni dinliyorlar sen konuş onlarla. Sanki benim babam ölmüşte dayımı arıyor yani yalandan

Ay ne kadar asit bir konu ne kadar büyüdü bide doğum öncesi illa erken doğurtturucaklar seni ya sinir oldum. Bide en sevmediğim şey herkesin duyması
Aynen öyle valla. Ama ailesi gerçekten pis onu anladım. Hep alttan alıyordum sesimi etmiyordum uzak duruyordum bu saatten sonra uzak durmakla da kalmayacağım

Saçmalama bebeğini riske atma nereden duyuncaklar eğer çok kötü hissediyorsan babanı ara götürsün seni hastaneyi karnındaki herkesten kıymetli
Babamı artık aciz etmem böyle şeylerde. Hastane evimin karşısında zaten gitsem giderim. İnan aileme de mahcup oluyorm artık

Şurup 😂. Benim de hazımsızlık var ya. Su içmeye yerim yok ama içimde yanıyo sürekli bişeyler içesi. Geliyo serin serin
İçiyorum ama yarım saat sinra yine aynı bide günde 3 kez dediler gerçekten maf oldum ya öyle böyle yanmıyor

Hiç duymadım onu ya ise yariyorsa deniyim o zaman
Evet doğal yontem basla zararsız neticede. Belli bi süreden sonra mide baya iyi oluyor. Bide bana doktor nidicartın o iğrenç mide yanması için gaviscon. Rennie duo. Bunlar şurup. Bide sabahları aç karna bi mide koruyucu vermişti. Ama benim mide yanmaları o günki gibi değil hiç oyızden içmiyorum cok oluraa şurup içiyorum sadece ama gerçekten sıkıntı veriyorsa her sabah ilk işin o mide koruyucuları içmek olsun.

Ona baktım ara ara o kadar vicdansız değilim kendi 38 yaşında akıl yaşı 3 bile yok nasıl kıyarsın el vicdan anası bırakıp gidiyor bende peşinde gezecek değilim akşama kadar baktım ara sıra ne yapayım başka
Anladım kuşum kıyamam ya seninde çocukların var hep başında duramazsın ki ama annesi ciddi problemli nasıl bırakırda gider acıksa yapamaz zavallım Allah yardımcın olsun

Aynen öyle valla. Ama ailesi gerçekten pis onu anladım. Hep alttan alıyordum sesimi etmiyordum uzak duruyordum bu saatten sonra uzak durmakla da kalmayacağım
Yok kız ne kadar alttan alırsan sesin çıkmazsa o kadar kıymetsiz oluyorsun dik dur sen.

Babamı artık aciz etmem böyle şeylerde. Hastane evimin karşısında zaten gitsem giderim. İnan aileme de mahcup oluyorm artık
Ah kuşum benim iyi bari yakın olması iyi en kötü kendin gidersin ama öyle düşünme ailen asla seni yük olarak görmez

Evet doğal yontem basla zararsız neticede. Belli bi süreden sonra mide baya iyi oluyor. Bide bana doktor nidicartın o iğrenç mide yanması için gaviscon. Rennie duo. Bunlar şurup. Bide sabahları aç karna bi mide koruyucu vermişti. Ama benim mide yanmaları o günki gibi değil hiç oyızden içmiyorum cok oluraa şurup içiyorum sadece ama gerçekten sıkıntı veriyorsa her sabah ilk işin o mide koruyucuları içmek olsun.
Babada rennie vermisti onu kullanıyorum ama yanmaya başlayınca içiyorum ben bide her sabah içmeye basliyim biseyler ile çözmem lazım bu durumu

Haklısın bence. Baskalarının sagduyusuna vicdanına sıgınarak kimse hareket edemez/etmemeli. Nasıl olsa dayanamazsınız bakarsınız dememeli. Belkide yemeklerini hazırlayıp gitmiştir kaç günlükse kp yanında halleder die. FAzla yakınlıktan kaynaklı boyle durumlar olmus sizde. Annem hep derdi evlenince yakın olun ama 3 sokak ötede olun diye. Kendi öz annem bile içli dıslı olmayalım ne yaptıgınızı ben bilmeyeyim derdi yani. Huzursuzluk yasarız yada özel seyler yaparız rahat rahat yapın derdi.
Sabah gidip aksam geliyor kalmıyor . Kp bugün eve aksam 5 te geldi evde durduğu yok tek güvenceleri ben bende çıkmadım hiç yukarı inadına . Zihinsel engelli olana sahip çıktım az çok zaten ev ahşap yukarda ne yapsa duyuyorum . Şimdi geldiler fındıktan kv kişisi direk evin kapısını çalmadan daldı içeri benim oğlanlar lan babanız evde mi dedi eşimde banyoda tadilat yapıyor evde dediler geldi banyo kapısına lan şu kardeşine yardım etsene fındıkları yaymaya araçtan indirmeye dedi bende bize kim yardım etcek dedim aiyyyyy aiyyyyyy yapmaya başladı karı ben bunu boğsam doymıycam ya şu hormonlar bitsin artık benim salak kocamda gitti yardım etti şimdi onu da boğucam

X