Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bu konuda çok haklısın. Benim annem farklı şehirde olmasına rağmen temizliğe yengemin yanına gitti. Bahane üretmeleri gereksiz.

Aranızda mevlit okutmayi düşünen varmı ? Ben istiyorum ama masraf olsun istemiyorum aslında eski usul dualı ve yemekli belki sadece bi hediyelik ile yapmak istiyorum nasıl olur ? Şimdi masa falab kuruyolar çok fazla harcarim o şekilde gibi geliyor

Bu konuda çok haklısın. Benim annem farklı şehirde olmasına rağmen temizliğe yengemin yanına gitti. Bahane üretmeleri gereksiz.
Niyeti olana mesafeler kısa gelir zaten. Benim anneciğim felç geçirdiği için engelli, annem bile o haldeyken benim ayağım alçılıyken bastı geldi buraya, Allah razı olsun bana baktı, yemeğimi yaptı temizliğimi yaptı. Kendisinin hastane işleri vardı tekrar iptal etmesini istemedim de zar zor gönderdim kadıncağızı. O yüzden şu saatten sonra diğerlerinin sahte yardımlarını falan istemiyorum. Bunca zaman bizzat bana hal hatır bile sormadılar, usulen de olsa yardım teklifi bile etmediler bundan sonra yapsalar da ben istemem, dış kapının dış mandalı olmaya devam edebilirler

Ben düşünmüyorum ama kayınvalidem istiyor eşim de çok istiyorsan sen kendin okut o zaman biz nasıl uğraşalım dedi. Onun evinde olacak muhtemelen akika kurbanı kesecek dedesi onu ikram edecekler

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun anneciğinize

Ben de düşünmüyorum ama kayınvalidem istiyor eşim de çok istiyorsan sen kendin okut o zaman biz nasıl uğraşalım dedi. Onun evinde olacak muhtemelen akika kurbanı kesecek dedesi onu ikram edecekler
Ben düşünüyorum ama sade düşünüyorum şimdi hep böyle masa falan kuruluyor ya ona gerek varmı ki dedim çünkü ben şehir dışına taşındım kimsem gelemicek görmeye , bende evlendiğinden beri göremiyorum kimseyi en azından annemin evinde okuturum herkesi de bı görmüş olurum dedim

Bence gerek yok zaten yorgun olacaksın o kadar insanı da uzun uzadıya eve toplamak da hem çok yorucu olur hem de riskli olur biz bu yüzden istemedik. Eski usul mevlit ikramlıklarıyla halledebilirsin

Oooooo halılar bıttı bıle banyo lavabo yıkandı bıttı oh beeee sımdı sıra yemek yapmakta
Ben de sen işe başladığından bu yana sadece kanepenin sağından soluna geçtim fenalık geçircem karnım patlayacak gibi maşallahın var gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…