Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ben de 29 hafta modi kızlara gebeyim eski yazdıklarına da baktım bunu görünce. Benimkilerden de biri 1 hafta geriden geliyor. Rahim ağzı da 22. Senin bu haftaları görmen bana da umut oldu kiloları nasıl?
17 lerdeydi yanlis hatirlamiyorsam şimdi 12 lerde ama duruyorlar çok hareket etme bu süreçte zaten Dr un gerekeni söyler stres olma insirah suresi dinledim ben hep içimdeki korkuları yenmek için çok şükür şimdi de kuvoz de kalmasınlar diye icerde tutuyoruz dualarım seninle insallahh sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim

Maşallah güzel başlangıcına yaklaşmışsın. Umarım direkt kucağına alır evine götürürsün bebeklerini teşekkür ederim.

Kızlar benim bugün tansiyonum yükseldi 15/10 bol su içtim düştü şu an 12/8 ama ensem ağrıyor hafif midem bulanıyor. Bebek hareketli. Acile gitmek gerekir mi uyuyayım mı?

Kızlar benim bugün tansiyonum yükseldi 15/10 bol su içtim düştü şu an 12/8 ama ensem ağrıyor hafif midem bulanıyor. Bebek hareketli. Acile gitmek gerekir mi uyuyayım mı?
Uyuma ayran yoğurt limon falan tüket sonra sakin kalıp yine ölç tansiyonunu düşmezse acile git bnimde takip etmem gerekiyor tansiyonunu 15 9 benimde ama ben merdiven çıktıktan sonra olcturmustum ona da bağlıyorum biraz senin normalde yüksekse önlem almk gerekir

Kızlar 32 de çalışabilir raporu almıstım orada izne ayrılma tarihi 21.08.24 yazıyor. Bugun (34+4) te randevum vardı. Doktora sordum calışamaz raporu almana gerek yok dedi. O izne ayrılma tarihi yeterli oluyor dedi ilk verdiği raporda. Sizinde böyle mi

Ben her gün bir kere ölçüyorum normalde 11/7 falandı ilk defa bugün çıktı. Hiç merdiven falan da yoktu işin içinde

37. Haftada otomatik ayrılırsın rapor almana gerek olmuyor

Geldim şimdi eve benim yaramaz kızlar Bi gelcez Bi gelmicez diyo sersem ettiler beni 2 hafta daha beklemeye karar vermişler Dr öyle dedi bakalim
Ayy ikizdi dimi seninkiler de Rabbim sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin inşallah iki 2 haftada anlaşmanıza sevindim azıcık dişlerini sıksınlar çitlembikler

Kızlar bende bugün hiç iyi değilim 33+3 dişim ağrıyor 2 gündür mahvoldum işyerinde başım gözüm kulağım mahvolmuş durumda. Çokta yoruldum 6 da kalktım iş o bu şu yemek derken daha yeni uzandım çocuğum da hareket ediyor ama böyle sert durmadan değil daha nazik saymadım ama 10 hareket olmuştur normal mi ?

Teşkkür ederim bilgilendirmen için

Çok iyi hazırlamışsın canım

ağız silme mendili bir tane yeterli değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…