Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar ihtiyacı olan varsa 1 alana 1 bedava varmış migrosta

Eklentiler

• Screenshot_20240802-160103_TikTok.jpg
    Screenshot_20240802-160103_TikTok.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 65
File marketi bilenleriniz vardır artık. Daycare de kendi markası. Eşimde bende orda çalıştık ben çıktım eşim hala devam ediyor. Daycare bebek bezi çıkardı yeni ureticisi Molfix fiyatlar da uygun haberiniz olsun herkes tercih etmez tabi ama ben zaten Molfix almıştım Yenidoğan onlar bitince bi denicem.

File marketi bilenleriniz vardır artık. Daycare de kendi markası. Eşimde bende orda çalıştık ben çıktım eşim hala devam ediyor. Daycare bebek bezi çıkardı yeni ureticisi Molfix fiyatlar da uygun haberiniz olsun herkes tercih etmez tabi ama ben zaten Molfix almıştım Yenidoğan onlar bitince bi denicem.
Hatta bebek bakım örtüsünü de daycare aldım oda yeni çıktı , güzel kocaman cikti

Aa fiyat karşılaştırmadan almayın kızlar migrosta siveno şampuan 324 tl watsonsta 119a inmiş. 2 al 1 öde kampanyası yapmışlar sözde kazıkçılar

Demek ki nidicard olmasa doguracakmisim demi. Ya bu ilacin bebegimize zararı olmaz inşallah
Benim bebeklerimde hareketsizliğe sebep oldu ama çok fazla alıyordum 30-40 arası 2 sancım çıkınca 12 ye yükseltti dozu sonra çocuklar kıpırdamadı ve hareketsizliklerini ilaca bağladı doktor. Şimdi 4 saatte bir alıyorum sıkıntı yok çok şükür

Bırı dış fırcalamakmı yazmıs bu ara nooo ne zamana fırcalasam dış agrısından ölüyorum sankı bu son dönemde ara verdım valla doğumdan sonra başlarım gerı fırcalamaya zaten dıs etlerımız ınceldı
Arkadaşlar saçmalamayın😂 diş fırçalamak estetik birşey değil hijyen için fırçalamak zorundasınız kendiniE gelin bakteri demek fırçalamamak demek😂

Kızlar ya bişey sorucam, şimdi sağlık ocağına yürüyorum mesela, evden çıkmadan önce tuvalet ihtiyacımı giderdim, yürümeye başladım yürürken 5 dk sonra sanki aşşşırı sıkışmışım gibi oldu. Alt tarafımda baskı oluştu. Bebek bastırıyor çok büyük ihtimalle. Durup dinlendim geçti. Dinlene dinlene yürüyorum. Teyze gibi oldum 😂 Normal dimi böyle olması artık 33 hafta bitti
Evet benim de 29. haftada ara ara oldu böyle, şimdi 30+6 gene yürüdüğüm zamanlar oluyo. Evdeyken pek olmuyor, otururken vs hiç olmuyor. Ama dışarıda yürürken oluyor 🥲 oraya baskı yapıyor herhalde artık başı mı ayakları mı bilmiyorum hiç

Maşallah tontiğe🧿 senin yeni tedavi yöntemin nasıl gidiyo işe yaradı mı hiç
1 hafta antiviral ilaç kullandım canım 4. Gününde dudak üstümde hareketlenme gördüm ama ilaçtan mıdır yoksa fizik tedaviden midir bilmiyoruz çünkü ne beyinde ne kulakta iltihap bişey çıkmadı

Kızlar ya bişey sorucam, şimdi sağlık ocağına yürüyorum mesela, evden çıkmadan önce tuvalet ihtiyacımı giderdim, yürümeye başladım yürürken 5 dk sonra sanki aşşşırı sıkışmışım gibi oldu. Alt tarafımda baskı oluştu. Bebek bastırıyor çok büyük ihtimalle. Durup dinlendim geçti. Dinlene dinlene yürüyorum. Teyze gibi oldum 😂 Normal dimi böyle olması artık 33 hafta bitti
Tam aynısı oluyor 😂 evde hiç bişey yok dışarı çıktığım an tuvalet ihtiyacı oluyor sırf baskıdan dolayı çözemedim yürümekten olsa evde de olur

Instagram'da giremeyenler vpn indirin kizlar açılıyor vpn yazın mavi içinde beyaz anahtar olani indirin düzeliyor

X