Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Dün gece kasılmalar kesildi diye gitmedim hastaneye ev halkı uyudu tekrar başladı sabaha kadar fenaydı millet uyandı yine kesildi 😬 şimdi iyiyim mesela annem geldi yatıyorum hep ama gece olunca başlıyor bi hareketlilik dalga geçiyor benimle eşşoğlu 🤪
Kız bi git açılman var mı baksınlar öyle böyle derken başlarsa ya doğum

Son Eksiklerimi sipariş verdim artık kargolar gelince ütüleme yıkama işine girişicem bir şey soracağım bebeğin kıyafetlerini yıkarken hangi programda kaç derece ve sıkmada yıkadınız ? Bide yıkamadan önce çamaşır makinesi temizleyici alıp bi tur çalıştırayım makinenin içi temizlensin diyorum
Ben de sizinle aynı şekilde düşündüm temizleyici alıp tambur temizlemede çalıştırdım (3 ayda bir yapmak gerekiyormuş hiç yapmamıştım 🤦🏼‍♀️ ihmal etmeyeceğim artık). Ben kısa programda 30’da 600 devir düşünüyorum kurutmaya da bebek programında atacağım

Kendine ağda yapanlar varmii kizlar ? Jilet ile yapıp beklemek istemiyorum ya çok hızlı uzuyolar artık 35 oldum ağda yapsam en azından 2-3 hafta idare eder

Kız bi git açılman var mı baksınlar öyle böyle derken başlarsa ya doğum
Ya sancım kasılmam durdu başlarsa gideceğim şimdi gitsem bir şey yok deyip salacaklar açıklık olmasını önemsemiyorlar pek sancıyı önemsiyorlar o 1 cm açıklık bende üç haftadır var

Son Eksiklerimi sipariş verdim artık kargolar gelince ütüleme yıkama işine girişicem bir şey soracağım bebeğin kıyafetlerini yıkarken hangi programda kaç derece ve sıkmada yıkadınız ? Bide yıkamadan önce çamaşır makinesi temizleyici alıp bi tur çalıştırayım makinenin içi temizlensin diyorum
Ben 30 derecede yıkadım zaten kirli değiller bi de ütülenecek diye. Makinayı da önden bebek deterjanıyla boş çalıştırdım

Ben de sizinle aynı şekilde düşündüm temizleyici alıp tambur temizlemede çalıştırdım (3 ayda bir yapmak gerekiyormuş hiç yapmamıştım 🤦🏼‍♀️ ihmal etmeyeceğim artık). Ben kısa programda 30’da 600 devir düşünüyorum kurutmaya da bebek programında atacağım
Kısa program dediğiniz kaç dakikalık acaba ?
Ben 30 derecede yıkadım zaten kirli değiller bi de ütülenecek diye. Makinayı da önden bebek deterjanıyla boş çalıştırdım
Bende öyle yıkayayım o zaman bir an önce hazır olmak istiyorum

Kendine ağda yapanlar varmii kizlar ? Jilet ile yapıp beklemek istemiyorum ya çok hızlı uzuyolar artık 35 oldum ağda yapsam en azından 2-3 hafta idare eder
Canım hormonlardan zaten bir kere çok hızlı uzuyorlar ben normalde evde hep kremle alan birisiydim ama üç aydan beri ağdaya gidiyorum kuaföre tüm vucüt hatta şöyle diyim ağda yaptırmama rağmen 2 hafta da çıkıyor normalde çok tüysüz biriyimdir ama sanırım hamilelik böyle etkiliyor sezeryan tarihi belli olsun son bi kez gidicem ağdaya

Kalp acıklıgı hiç problem olmuyor merak etme. Emme refleksi olmadıgı için cıkarmazlar senin besleyebileceginden emin olduklarında cıkarıyorlar genelde. Merak etme düsğndügğnden daha kısa sürede toparlıycak❤️
inşallah canım dört gözle bekliyorum. şu grubun hepsi bebelerine sağ salim kavuşsun da bir rahat nefes alalım inşallah❤️❤️

Oysss kuzum sen doğum yapmıssın çok sevindim 😍😍😍 en kısa zamanda kucağına alırsın insallah yeterkı sabret sıtrese gırıp moralını bozma
inşallah canım dört gözle bekliyorum. şu grubun hepsi bebelerine sağ salim kavuşsun da bir rahat nefes alalım inşallah❤️❤️

Burdayım kuzu akşam sancım vardı bebeğin toplanmasını gectım karnım tamamen kasılmıs durumdaydı gece desen uyuyamadım döndüm durdum öylece oturuyorum evde ne yemek yapsam dıe duşünüyorum sen np nasıl oldun
Bu kadar sancı kasılma normal miymiş ya 😕 şükür iyiyim ben derdim yok şimdilik

Hanım lar yemek konusunda ne yapıyosunuz dolabı acıp acıp kapıyorum ne yıycem dıe 🤣🤣

X