Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kontrolden çıktım şimdi 892 gram olmuş bebişim. 26+6 dayım. Yavaş yavaş büyücek dedi. Bu hafta damar daha iyiymiş. Geçen hafta b12 baya düşmüştü iğneler iyi geldi sanırım. Çok şükür biraz olsun rahatladım. Bacaklarını yüzüne çekmiş göstermedi yüzünü bu sefer. Açmış totosunu totosunu gördük

ya b12den miydi acaba İnşallah böyle devam eder güzelce gelişir bebişin

Benim hastaneye kimse gelmez herhalde o yüzden bunu dağıtamam. Annem de hiç mevlit yapmamış ama eşim tarafına sorarım yapıyorlarsa ona göre ben de yaptırırım bunlardan inşallah teşekkür ederim

Çok teşekkürler acilden geldim şimdi nst bakıldı sancı çıkmadı doktor ultrasonda bebek poposunu oraya dayamış ondan baski yapio olabilir genişlemeye büyümeye calisiyo dedi şimdilik normal dedi kan tahlilleri verdim onların sonuçlarına da bakilcak ağrı kesici serum aldım ağrılar devam ederse gece de olsa yine gel denildi öyle arkadaşlar merak eden herkese teşekkür ederm

Amin çok geçmiş olsun. Nidilat evde de kullananlar var acaba sizin nidilat tedavinizi kesiyorlar diye mi başlıyor
Bilmiyorum bana önceki yatışımda 8 doz verdiler. Standart prosedürleri böyleymiş. Progestan iğneyi 36 haftaya kadar kullanacağımı söylediler.

Ben yine sancıdan hastanedeyim kızlar. Dün gece başladı. Şu an iyiyim biraz daha. Allah'ım zamanında sağlıkla doğurmayı nasip etsin.
Canim benim cok geçmiş olsun inş zamanında alırsın yavrunu kucağına dün geceden beri benimde sancilarim var bir de ben ayırt edemedim bilmiyorum doğum sancısını kasilmayi
Senin nasıl sancıların? Nasi hissediyorsun düzenli girip cikiyo mu birde?

Benim mideme bi şey dokununca aynısı oluyor kefir, yoğurt falan yiyorum bol bol su içiyorum geçiyor. İnşallah seninkinde geçer tekrar geçmiş olsun

Amin Allah razı olsun. Ben ilkinde gaz sancısı sanıp saatlerce çekip hastaneye gelince erken doğum sancısı olduğunu öğrenmiştim. 5dk arayla 75leri görüyordu. Kasılmanın haricince kasıklarda şiddetli adet sancısı benzeri bir sancı oluyor, o da aralıklı olarak girip çıkıyor.
Sana da geçmiş olsun.

Bilmiyorum bana önceki yatışımda 8 doz verdiler. Standart prosedürleri böyleymiş. Progestan iğneyi 36 haftaya kadar kullanacağımı söylediler.
Progestan sancıyı tam anlamıyla kesmiyor galiba önlem amaçlı veriyorlar. rahmin gelişmesine katkı sağlıyor o yüzden kasılmalar azalıyor. İnşallah bir daha nidilat kullanmana gerek kalmaz ama biri yazmıştı bana doğuma kadar nidicard kullanmış yaklaşık 36. haftada doğum yapmış. Gerekenlere o ilacı da veriyorlar

Benim mideme bi şey dokununca aynısı oluyor kefir, yoğurt falan yiyorum bol bol su içiyorum geçiyor. İnşallah seninkinde geçer tekrar geçmiş olsun
Çok tesekkur ederim çok soğuk buzlu sular içiyorum onlardan olmamıştır inş dikkat etmeye caliscam şimdi uzandım hala var ağrı ama bakalım inş geçer

Benim hastaneye kimse gelmez herhalde o yüzden bunu dağıtamam. Annem de hiç mevlit yapmamış ama eşim tarafına sorarım yapıyorlarsa ona göre ben de yaptırırım bunlardan inşallah teşekkür ederim
Ben eve kimseyi kabul etmeyeceğim ilk 2 ay o yüzden hastaneye gelenlere dedim İsteyen eve gelenlere vs hediyelik olarak da yaptırabilir. Hatta benim çok sevdiğim eczacım var ona da vereceğim, doktoruma vereceğim vs

Anladım canım çok teşekkür ederim bende kasılma gibi daha çok karın bölgesi taş gibi sağdan sola donemedim kipirdayamadim bile kasiklarimda hissetmedim Allah hepimizin yardımcısı olsun hastanede kontrol altindasin eminim zamaninda gelecektir bebisin hic canini sikma dualarimiz seninle

Bizim bugün kontrol vardı kızlar 29+0 ama bebişim 30+4 çıktı 1560 gram olmuş Biraz önden gidiyoruz bakalım, bi sorun yok çok şükür ama ben üç haftada üç kg almışım canım sıkıldı Şekerim çıkmadı ama yarından itibaren bi kısıtlama uygulayacağım içim anca rahat edecek. Aslında karnım dışımda hiçbir yerim kilo almadı bacaklar yüz filan normal, eski kıyafetlerimin de neredeyse hepsini giyebiliyorum beli sıkı değilse. Yine de bi canım sıkıldı Şu an ilk hamile kaldığım kilodan 8 kg fazlayım

Ben eve kimseyi kabul etmeyeceğim ilk 2 ay o yüzden hastaneye gelenlere dedim İsteyen eve gelenlere vs hediyelik olarak da yaptırabilir. Hatta benim çok sevdiğim eczacım var ona da vereceğim, doktoruma vereceğim vs
Benim eve de kimse gelmez herhalde anca kaynanamın evinde mevlit yaparsam gelirler ama hediyelerin çok hoşuma gitti ben de yapmak isterim inşallah güzel günlerde kullan inşallah

Kilo verilir inşallah ya bebiş iyi olsun da Ben 15 kilo aldım o yüzden hiç kilo muhabbetlerine girmiym en iyisi

Kilo verilir inşallah ya bebiş iyi olsun da Ben 15 kilo aldım o yüzden hiç kilo muhabbetlerine girmiym en iyisi
Ya kesinlikle aynı kafadayım ben de bi başkasına aman ne kilosu filan derim ama tatlıya çok düşkünüm, bunun bebeğime zarar vermesinden korktum gebelik şekeri çıkmasa da yine de kilolu doğsun istemem, şu an karın ve baş çevresi 29 değil 31 haftayla uyumlu olduğu için de biraz işkillendim o yüzden boğazımı tutmaya karar verdim aslında, kiloya takma sebebim de bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…