Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Teşekkür ederim

ne güzel annenizin bebeğinize kıyafet almış olması benimki aldığım ufak tefek şeylerle hep dalga geçti daha erken diye. dün de diyo ki komşunun kızı doğurdu, aldıklarından fazla varsa hediye verelim. doğmamış çocuğuma ne fazla olabilir ki anlamıyorum. neyse ben trendyol'dan bebetopsik diye bir satıcı var onun ürünleri arada çok büyük indirimlere giriyordu oradan aldım. renkleri çok tatlı. şu an indirim yok ama denk gelirseniz tavsiye ederim ürünleri.

Bir iki şey alana kadar bana da çok zor geldi hiç bilemedim. Aldıkça şimdi şu lazım diye devamı geliyo. Yani bir yerden bir başla gerisi gelecek

Baş dönmesi yaşayan var mı ya? Tansiyonumu ölçüyorum normal ama böyle çok hafif sersem gibi hissediyorum bazen böyle
Ben başdönmesi yaşamadım ama iki defa trafikte fenalaştım, gözlerim karardı. Nabzım çok yükseliyor. Evdeyken sıkıntı yok yatıp dinleniyorum hemen geçiyor. Ama trafikte iki defa nabzım çok yükseldi. Hemen sağa çekmedim, devam edeyim diyince tansiyonum düşüyor. Gözlerim kararıyor.
Ya böyle söyleyince evet çok şükür Anneciğin seni sinirlendirmek için şu an elinden geleni yapıyor gibi Aman sağlıklı olsun da diyip geç. Canını sıkma hiç
Bir iki şey alana kadar bana da çok zor geldi hiç bilemedim. Aldıkça şimdi şu lazım diye devamı geliyo. Yani bir yerden bir başla gerisi gelecek
Tamam, bugün başlıyorum. Kesin. %100. (Kesin dedim ya hayatta gidemem ) Gidip bir iki mağaza gezeyim bari öğle arası.

Aa ne değişik Ben kıyafet konusunda önceki bebeğim için çok almıştım onlar duruyor. Daha hala hiçbir şey almadım. Biraz daha bekliyim biraz daha bekliyim diye diye. Lc waikiki zıbınları filan çok güzel ordan çok almıştım. Bir de uygulamasında bazen gece fırsatları oluyor. O zamanlar çok uyguna yine zıbınlar almıştım. Eminönünden yine takımlar aldım onlarda çok güzeller. Kayınvalidem yine pazardan almıştı alt pantolon sadece. Hm indiriminden aldım bir kaç parça. Bir de instagramda karşıma çıkıyordu hep ilkimbebe. Oranın takım desenleri o kadar tatlı ki bayılıyorum orayada :)

benim ilk bebeğim olacak hayırlısıyla. tecrübesiz olduğumdan olabildiğince az aldım. 2-3 adet yenidoğan set aldım çok uygun fiyatlı, 3-6 ay beden zıbınlar aldım bahsettiğim satıcıdan 3-4 takım o kadar. doğduktan sonra kilosuna göre kıyafet alışverişi yapmak istiyorum. çok kısa süre giyeceği şeylere büyük paralar vermek de istemiyorum. tüm listemi youtube videoları izleyerek yaptım hep de gerekli şeyler aldım bana göre. çok az eksiğim kaldı listemden.

Canım listeni bizimle de paylaşabilir misin?

Canım listeni bizimle de paylaşabilir misin?
Tabi ki. geçen gün de atmıştım ama güncel haliyle atayım. göğüs pompası marka ve tip konusunda hala kararsızım. giyilebilir olanlar da mantıklı geliyor ya da baştan kiwi gibi uygun fiyatlı bir şey alıp ilerde çok gerekirse iyi bir marka mı alsam diyorum.

Eklentiler

• ALINANLAR.png
    153,4 KB · Görüntüleme: 77
  • ALINACAKLAR.png
    43 KB · Görüntüleme: 70
Günaydınnnn Bizim kıyafetler ablamdan geliyor, annem memlekette hastane için çanta dahi yapmış onu yolluyor ama bildiğim kadar yardım etmek isterim 0-3 ay arası büyüme çabuk oluyormuş o yüzden çok fazla kıyafet alınmaması gerek diyorlar. Her şeyden 5 6 parça yeterli olacağı söyleniyor. Bir de benim tahmini doğum tarihi 2 ekim, sezaryen olursa eylül ortasından itibaren bekliyoruz inşallah. Herhalde o tarihlerde hava serin olmayacağından dolayı hafif ince mevsimlik giydirip battaniyeye saracağız

Teşekkür ederim canım, gerçekten rahatlatıcı bir video olmuş kaç gündür yazmamıştın, merak etmiştim aslında, iyi olmana sevindim.
Bence herkes yaşamaya başladı erken haftalarda ama biz çok erken fark ettik. İnşallah hepimiz vaktinde sağlıklı doğururuz Yine böbreklerim arıza verdi sürekli kasılıyordum birkaç gündür hafifledi çok şükür. Bence gebelik bitene kadar devam edecek ama inşallah sorun olmaz. Sen de iyisindir moralin daha iyidir inşallah

Çok geçmiş olsun Doğum sancısıymış o zaman değil mi? İnşallah bir daha erken dönemde yaşanmaz

Baş dönmesi yaşayan var mı ya? Tansiyonumu ölçüyorum normal ama böyle çok hafif sersem gibi hissediyorum bazen böyle
Bende birkaç aydır hep var bazen hafifliyor bazen artıyor. Tam baş dönmesi gibi değil de denge sorunu var gibi kısa kısa dönüyor. Demir ilacı kullanınca hafifledi diye demir eksikliğine bağlıyorum. Belki seninki de ondandır. Acıkınca falan daha da artıyor belki tansiyondandır ama demirim düştü ve demir ilacı kullanmadan önce o denge kaybı çok kötüydü. Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…