Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
İnşallah canım benim kaç tane magnezyum içmeni söyledi? ben günde 2 tane ocean extramag verdi bidaki gidişime 3 e çıkarsanız olur mi dicem

ben de çok geç oldum yüklemeyi sorun olmaz bence zaten şeker çıkmasa bile tatlıyı abartmamak gerekiyor canım çekiyor bazen yiyorum bi de ekmek yemeden duramıyorum ama inşallah sona kadar şeker çıkmaz
Ben diğer gebeliklerimde hiç yaptırmadım bunda ayaklarım filan yandığı için yaptıracağım oyuzden zaman aralığını bilmiyordum olur biter inşallah. Senin kaç haftalık oldu canım

İnşallah canım benim kaç tane magnezyum içmeni söyledi? ben günde 2 tane ocean extramag verdi bidaki gidişime 3 e çıkarsanız olur mi dicem
bana da 2 dedi. Zaten 2 içiyorum dedim tamam canım dedi yani ekstra bi şey önermedi. Bence çok normal karşılıyor kasılmaları. Hani tecrübesiz bir doktor da değil bayağı hastası var. Artık kasılmaları düşünmemeye çalışalım biz ne kadar pozitif olursak bebekler için o kadar iyi

Ben diğer gebeliklerimde hiç yaptırmadım bunda ayaklarım filan yandığı için yaptıracağım oyuzden zaman aralığını bilmiyordum olur biter inşallah. Senin kaç haftalık oldu canım
Benim de ayaklarım yanıyor ama kolestrolden oluyor galiba Gebelikte kolestrol yükseliyor ister istemez. Benim seninle haftam aynı galiba ama sata bakınca senden 1 hafta öndeyim. İlk gittiğimizde kese küçüktü o yüzden doktorum geriden hesaplıyor

Kızlar idrar tahlilinde enfeksiyon cıktı ama doktor bir sey vermedi evde ne yapabilirim yda baska doktora mı gitsem
Geçmiş olsun Genelde bol su içince geçiyor diye vermiyorlar. Demek ki çok yüksek değilmiş yüksek olsa yazardı. Bol bol su iç inşallah geçer şikayetlerin azalmazsa da tekrar gidersin

Geçmiş olsun Genelde bol su içince geçiyor diye vermiyorlar. Demek ki çok yüksek değilmiş yüksek olsa yazardı. Bol bol su iç inşallah geçer şikayetlerin azalmazsa da tekrar gidersin
Teşekkür ediyorum çok yüksek cıkmış nasıl atlamışız dedi ama bir sey vermedi acaba unuttu mu diye düşündüm bol bol su içiyim umarım geçer

Teşekkür ediyorum çok yüksek cıkmış nasıl atlamışız dedi ama bir sey vermedi acaba unuttu mu diye düşündüm bol bol su içiyim umarım geçer
Ya çok geçmiş olsun. Çok yüksek çıkınca genelde veriyorlar belki de unuttu ama bazı doktorlar gerekmedikçe antibiyotik vermiyor. Suya azıcık sirke veya limon eklemek de iyi geliyor diye biliyorum ama sen yine de doktoruna sor bence

Selam kızlar, ben de bugün kontrole gittim. 28+3'üz. 1500gr olmuşuz, benim tontikliğimden belliydi zaten Yalnız göğüslerim yağ kullandığım hâlde acayip kaşınıyor ya. Var mı benim gibi olaan? Bu arada ben günde bir kez magvital kullanıyorum sadece, o da sabah. Kasılmam yok galiba, olsa anlardım sanırım.

Kızlar idrar tahlilinde enfeksiyon cıktı ama doktor bir sey vermedi evde ne yapabilirim yda baska doktora mı gitsem
Doktora giderseniz daha iyi olur bence, enfeksiyonun derecesine göre bir şey reçete eder. Daha sağlıklı olur öylesi. Bende de çıktı az, Manurol reçete etti doktor tek kullanımlık. Daha önce de bir kez kullanmıştım onu.

Yarın akşama cikicakmis sonuçlar kan uyuşmazlığı testi bu bebekle kan karışımı var mı diye bakıyorlar bizde kan uyuşmazlığı olduğu için
Anladım abla sorun çıkmaz inşallah Biz dört kardeş de pozitifmişiz annem de negatif. Hepimizde iğne vurulmuş ama bir sorun çıkmamış şükür

Benim de kaşınıyor hatta bazen çok küçük sarı lekeler oluyor ama asla dokunmuyorum korkuyorum Hangi yağı kullanıyorsun? Maşallah bebişine

Anladım abla sorun çıkmaz inşallah Biz dört kardeş de pozitifmişiz annem de negatif. Hepimizde iğne vurulmuş ama bir sorun çıkmamış şükür
Çok şükür canım darısı başıma benim bu ikinci gebeliğim ilkini kaybettik oyuzden herseyde biraz evham oluyor bende bi kaç kez oldum iğneyi bakalım

Kızlar selam 28 haftadayım sana bir mide bulantısıyla uyandım hatta epey bir istifra ettim tansiyonum da düştü ilk dönem bulantılarım geri gelir mi acaba birde benim hiç iştahım yok ya ve çok halsizim evde yemek yapamaz oldum salı günü kan verip perşembe 29 haftada kontrole gidicem

Birde kaburgalarıma kadar bebek çıktı sanırım zzor nefes alıyorum diyorlarki 32 de bas aşagı pozisyona inince biraz nefes almada rahatlama oluyormuş doğru mu bilen var mı

Çok şükür canım darısı başıma benim bu ikinci gebeliğim ilkini kaybettik oyuzden herseyde biraz evham oluyor bende bi kaç kez oldum iğneyi bakalım
Annem de ilkini kan uyuşmazlığından kaybetmiş sonradan önlem almışlar. Rabbim aynı acıyı sana bi daha yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…