Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar selam 28 haftadayım sana bir mide bulantısıyla uyandım hatta epey bir istifra ettim tansiyonum da düştü ilk dönem bulantılarım geri gelir mi acaba birde benim hiç iştahım yok ya ve çok halsizim evde yemek yapamaz oldum salı günü kan verip perşembe 29 haftada kontrole gidicem
çok geçmiş olsun yediğin bir şey mi dokundu acaba? Şimdi iyi misin🥺
Birde kaburgalarıma kadar bebek çıktı sanırım zzor nefes alıyorum diyorlarki 32 de bas aşagı pozisyona inince biraz nefes almada rahatlama oluyormuş doğru mu bilen var mı
İnternette doğuma yakın iner diyor nefes problemimiz daha da artacak maalesef 🥲

Benim de kaşınıyor hatta bazen çok küçük sarı lekeler oluyor ama asla dokunmuyorum korkuyorum😅🥲 Hangi yağı kullanıyorsun? Maşallah bebişine❤️
Ay bende de oluyor, dokunmamak gerekiyormuş evet ben de onlara dokunmuyorum ama geneli çok kaşınıyor zaten çok büyüdüğü için dertliyim 😅 Mustela'nın kremini ve Bioderma'nın yağını kullanıyorum şu an.

Eklentiler

• IMG_0683.jpeg
    IMG_0683.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_0684.jpeg
    IMG_0684.jpeg
    327,3 KB · Görüntüleme: 24
Bi ben kaldım herhalde şeker yükleme olmayan doktor 27. Haftaya gün verdi haftaya cuma bakcakmis bana geç geldi bu süre neyse vardır bildiği 🫠
Ben de yaptırmadım. Kendi doktoruma randevu alamadım dolu diye, yarın başka bir doktordan rica edeceğim. Umarım kabul eder şeker yüklemesi yaptırırım. Sonucu merak ediyorum çünkü şekerli şeyler yeyince rahatsızlanıyorum beklemek istemedim derim

Benimde çıkmış sonuçlarım çok şükür negatif çıkmış şimdi kan uyuşmazlığı iğnesini olucam artık insallah başka bisi kalmicak doğuma kadar çok rahatladım kızlar anlatamam 😬😬🥹❤️🙏
canım çok geçmiş olsun
yukarılarda yazdım ama gözünden kaçtı sanırım bildirimlerde
bizde de kan uyuşmazlığı var, daha önce birkaç kez iğne oldum demişsin
ben de 14. haftada lekelenme olduğu için olmuştum
yeniden mi gerekiyor
sen kaçıncı haftadasın
biraz bilgi alabilir miyim

Bi ben kaldım herhalde şeker yükleme olmayan doktor 27. Haftaya gün verdi haftaya cuma bakcakmis bana geç geldi bu süre neyse vardır bildiği 🫠
Benim ilk hamileligimde cok zorlu seker seruvenim oldugu icin 16. Haftada yaptim cikmadi haftaya carsamba yine yaptiracagim.Yani daha bende varim

canım çok geçmiş olsun
yukarılarda yazdım ama gözünden kaçtı sanırım bildirimlerde
bizde de kan uyuşmazlığı var, daha önce birkaç kez iğne oldum demişsin
ben de 14. haftada lekelenme olduğu için olmuştum
yeniden mi gerekiyor
sen kaçıncı haftadasın
biraz bilgi alabilir miyim
Ay canım görmemişim kusura bakma . Hayır hayır ben 2. Ay bi oldum çünkü geçen seneden bi kaybım var antikor üretimi var mı diye bakıldı .gecen sene kayıptan sonra olmuştum . Bunda da kanamam olmadığı için 28. Hafta zorunlu iğne olmak gerekiyor dedi doktorum bu rutinmiş. Bide doğumda bakılıyor çocuk pozitifse bi tane daha oluyorsun değilse olmuyorsun bi sonraki gebelik için hazırlık gibi canım durum bu

Evet ekmek kızartma hamur işi gibi şeylerden uzak dur dedi sadece kafama takılmadı yine de artık dikkat edicem inşallah güzel şekilde atlatırız bu süreci 🙏🌸
Benimde 86 155 171 çıktı iki tane ladın doğumcu diyet dedi dahiliyeye gittim sende şeker yok unlu mamülleri ekmeği kes dedi valla anlamış değilim

Kızlar idrar tahlilinde enfeksiyon cıktı ama doktor bir sey vermedi evde ne yapabilirim yda baska doktora mı gitsem
Ben antibiyotik artı vajinal fitil kullandım. Evde doğal yöntem olarak da bol su iç canım, enfeksiyon ateş yükseltebiliyor ateşin çıkarsa doktorun ve senin için bir sorun teşkil etmiyorsa parol kullanabilirsin, ateşine dikkat et. Özel bölgemi sirke su karışımıyla her lavabodan sonra temizledim, ıslak bırakmadım. İdrarımı asla tutmadım. Sana yap diyemem ama ben bir de dut suyu kaynatıp içmiştim. Enfeksiyon şu an bitti mi benim bilmiyorum ama semptomlarım azaldı, şükür iyiyim şu an. Geçmiş olsun sana da 🧡

Benimde 86 155 171 çıktı iki tane ladın doğumcu diyet dedi dahiliyeye gittim sende şeker yok unlu mamülleri ekmeği kes dedi valla anlamış değilim
Benim de, 93, 188, 182 çıktı(75'lik test). Yarın görüşeceğim ben de. Ne dediklerini yazarım. Bana jinekolog, değerlerin yüksek dedi ama henüz endokrinoloji bölümüne gitmedin.

Kızlar bir şey soracağıım. Arkadaşım Nuna Triv ya da Bagi Neo almak istiyormuş ama e-bebek'te ona bu arabaların puseti olmadığı söylenmiş. Öyle mi? Grupta bu ürünleri alanlar vardı. Pusetsiz mi aldınıız? Acil yardım 🙏🏻🌹

X