Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
bende bu ürünü almak istiyorum kararsız kaldım, kullanan bilen varsa bi yorum yapsa

Genelde kurulumunda çok zorlanmışlar o yüzden de kötü yorum çoktu. Youtubeda videosu var ona bakarak baya kolay kurduk biz. Durma şöyle zaman ayarı var şu kadar sallayıp dursun diye muhtemelen orda kalıyor benim de başta öyle oldu ama çözdüm sonra. Ben çok memnun kaldım hem evin içinde gezdirmek için hem de yatak odamda yer olmadığı için en ideali buydu benim için

ben de Mira 6in1 olanı beğeniyorum. Özellikle Nova seçmenizin nedeni var mı? çok araştırmadım da...

Ay kızzlaar biraz günah çıkartmaya geldim. 22+2'deyim. Bugune kadar -2 kilo ile gelmeyi başarmıştım ama bu akşam -hamilelikten bagimsiz- 1,5-2 senedir yemememe rağmen kendimi nutella yerken buldum. Üstelik bir elimde gofret birinde nutella kaşığı.. neredeyse yerken sinirden ağlayacaktım neden su an bunu yiyorum diye ama bayağı 3 - 4 çay kaşığı yiyene kadar duramadim. Simdi de cok midem bulanıyor. yarın detaylı ultrasonum var. Farketmeden stres mi yaptım acaba.

Oğlum bütün gün uyuyor, çok nadir ve çok az hareket hissediyorum. Hatta bugün bütün gün hiç hareket etmedi, korktum biraz önce hareket edince rahatladım. Gece 12 gibi uyanıyor genelde ve gece saatlerinde hareketli oluyor. Sizlerde de öyle mi?

Kızlar ilk adımlarım uygulamasında hastane çantası hazırlık eğitimine girdim. Ordaki uzman bebek hemşiresinin önerdiği şeyleri buraya da yazayım bilgi alışverişi olsun
Sonbaharda doğurcaz biz o yüzden sonbahar için 0.5 ya da 1.0 togg kundak uyku tulumu önerdi. Yastık ve battaniye kullanımı ilk 2 ay yok.
Ev ısısı 23-24 derece olmalı dedi.
Kaşık biberon hastane çantasına konmalı dedi. Olurda emzirilmezse biberonla denenmemeliymiş ilk başlarda.
Daginin emzirme sütyenleri çok güzel dedi.
Kulaktan ölçme ateş ölçerler en doğru sonuçları verenlermiş onu öneriyorum dedi.
Göğüs ucu problemli olanlar içinde en güzel göğüs ucu lansinohunkiymiş.
Hatırladıklarım bunlar :)

Bende hareketleri gece yatarken hissediyorum genelde. Ama nedenini bilmiyorum

Peki alsak kurulumdan sonra sıkıntı çıkarsa iade alırlar mı acaba. Ben de küçüklüğünden otomatik sallanma özelliğinden tekerlekli olmasından dolayı almak istiyorum. Yatak odasına normal beşik alacağım zaten ama ev içinde bu iyi olur sanki gibi geldi.

Evet ben gün içinde bir-iki hareket hissediyorum. Sonra hep akşam ve gece saatlerinde hareketleniyor

Tesekkur ederim saat 2 de randevu. O yuzden kahvaltı erken saatte olur ben de ne yapacagim diye sormak istedim visne suyu da cok duydum ya da cilekli süt olurmu onlarda acabaa
Bana özellikle öyle şeyler yememem söylenmişti.

Merhaba Yarın gelirken karnınız tok gelmelisiniz. Gelmeden önce tatlı ve şekerli (meyve suyu, çikolata gibi) gıdalar tüketmeyiniz. Eski ultrason görüntülerinizi (6-12 hafta arası) ve yaptırdıysanız tarama testlerinizi ( İkili, üçlü, dörtlü, NIPT) yanınızda getirmelisiniz. İdrara sıkışık olmamalısınız ve yanınızda sadece bir refakatçi ile gelmenizi rica ediyoruz. İyi günler dileriz.

Ebatları nasıl. 3 yaşına kadar yatabilir mi
Özellikler:
3'ü 1 Arada Fonksiyon: Beşik, bağımsız yatak ve oyun parkı olarak kullanın, bebeğiniz büyüdükçe uyum sağlar.
Ayarlanabilir Yükseklik: 7 farklı yükseklik seviyesiyle, bebeğiniz gece emzirmeleri için her zaman kolunuzun altında.
Akıllı Ağlama Algılama: Bebeğinizin ağlamasını otomatik olarak algılar ve onu nazik sallama ve beyaz gürültüyle (White NoiseTech) sakinleştirir.
Nazik Sallanma Modu: 5 farklı ayarlanabilir doğal sallanma hızında bebeğiniz rahatça uyur.
Beyaz Gürültü Teknolojisi: Arka plandaki gürültüyü gebelik döneminde anne karnındaki sesleri taklit eden seslerle maskeleyerek bebeğinizin huzurlu bir uyku uyumasını sağlar.
Güvenli ve Dayanıklı: Premium alüminyum alaşımla üretilmiş güvenli ve uzun ömürlü yapı.
Kolay Taşıma: Kilitlenebilir tekerlekler, evin içinde beşiği rahatça taşımanızı sağlar.
Nefes Alabilen File Yanlar: Optimum hava akışı ve kolay temizlik için çıkarılabilir, yıkanabilir file yan duvarlar.
Modern ve Şık Tasarım: Modern evlere uyum sağlayan zarif ve estetik görünüm.
Anti Kolik Yatak: Eğimi ayarlanan yatak kolik bebekleri sakinleştirir ve ağlama nöbetlerini hafifletir.

Teknik Özellikler:
Ürün Ebatları:
Uzunluk(128 cm), Genişlik(67 cm), Maks. Yükseklik (100cm)
Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
Ürün Ağırlığı: 16 Kg
Kullanım Yaşı: 0-24 Ay (0-12 Ay Sallanan beşik, 12-24 Ay Oyun Parkı)
Maks Çalışma Sesi: 45 Db
Sallanma Hızı Modu: 5 Adet
Gövde: Alüminyum

Bu ürün hakkında bilgisi olan var mı. Hem ana kucağı hem de beşik gibi. Otomatik sallanması var falan. Evin içinde ideal olur ama max 6-8 ay kullanacağız bu kadar pahalı birşeye gerek var mı

Aslında 2 yaştan sonra yatağına geçirmek için bile almak mantıklı ama tabi hayaller-hayatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…