Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Evet canm çoğu kişi farketmiyor ama benim daha onceki hamileliklerimde hiç yaşamadığım için erken donemde farkettim. bide doktorum erken doğum riski olabilir diyince ben o günden beri stresliyim bakalım yarın progestan devam ettircekmi extra napcak. Magnorm içiyorum ama hiç beğenmedim hiç fayda etmiyor onuda soyleyecgim. Hayırlı haberler ile gelirim inşallah

Merhaba 10 haftalıkken hareketini siz hissetmiş miydiniz yoksa ultrasonda mı göründü?

Merhabalar bir.şey danışmak istiyorum ben 21+5 haftalık gebeyim. Perinatoloji doktoruna gittik gitmeden çikolata ve meyve suyu içtim. Organlarında vs bir sıkıntı yok çok şükür gayet sağlıklı ama çok az hareket ediyor dedi kendi doktorunuz bir tiroit ve kan değerlerinize baktırsın dedi böyle bir durum yaşayan var mı acaba çok tedirgin oldum

Ama aynı kişinin farklı gebelikleri de farklı olabilir ki. Ayrıca şu an böbrek, karaciğer, kalp, bağırsak gibi organlarınızdaki küçük bir problem bile tetikliyor olabilir çünkü diş bile kasılmaya neden olabiliyor. Doktorun erken doğum demesi doğru değil çünkü kasılmaları çok olanlar bazen geç doğum yapıyor. O kasılmalar doğum eylemini başlatmaz sadece rahim ağzının kısalmasında etkili olabilir. Benim bir arkadaşım gebeliği boyunca adet mi oldum acaba diye tuvalete koşuyormuş. İçini ferah tut lütfen

Çikolata ve meyve suyunu muayeneden hemen önce yediysen etki etmemiş olabilir. Bebek gelişimi yerindeyse senden düzgün kan alıyor demek sonuçta. Yine de değerlerine bir baktır ama sıkma canını

Yahya ismini çok severim ama anlamını bilmiyordum. Ne kadar güzelmiş

Bende siteden sipariş verdim çok tereddutte kaldım inşallah sagsalim gelirler bana daha mail gelme bakalım

Merhaba 10 haftalıkken hareketini siz hissetmiş miydiniz yoksa ultrasonda mı göründü?
ben 13 haftalıkken cinsiyet için gitmiştim. Kesenin dibinde uyuyordu ortada bile değildi. O kadar uğraştık hiç kıpırdamadı sırtını dönmüştü. Çok endişelenmiştim. Ama ne zaman hasta olsam, yorgun olsam veya aç olsam yine çok hareketsiz oluyor. Hareketlerini hissetmeye başladın mı?

İnşallah vaktinde sağlıklı doğarlar sebebi idrar yolu enfeksiyonu ve kum dokmemdi böbrek usg filan çekildim gecmis mi bakalım yarın ne durumda öğrencez kardiyoloji bile gittim ben pimpirikliyim ucunu bucagini ararstiririm

Odasına bayıldım çok güzel olmuş ellerinize sağlık Sorması ayıp gardrop ne kadara geldi ben de Temmuz başı dolap ve şifonyer almayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…