Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Eveeet kızlar detaylıdan çıktım her şey gayet iyi. Kilomuz fazla boyumuz kısa aynı anası ve babası:) doktor elinden geleni yaptı güzel bir poz için ama nafile:) 572 gramız 100 gramı yanaktır muhtemelen:)

Böbreğimiz takip edilecek ama normal sınırlarda bir sorun yok dendi. Tipi aynı ben bence 🙃
Hareketlerindeki garipliği ekli fotodan görebilirsiniz kendisi sürekli kafasının üzerinde bacağı ile takıldı:))
2 hafta sonra şeker yüklemem var gayet iyi gidiyoruz:) umarım herkes çok mutlu ayrılır randevusundan 🩷

Eklentiler

• FF3749ED-0873-404B-AC8A-43E2E9517289.jpeg
    FF3749ED-0873-404B-AC8A-43E2E9517289.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_7193.jpeg
    IMG_7193.jpeg
    154,9 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_7204.jpeg
    IMG_7204.jpeg
    174,1 KB · Görüntüleme: 81
Eveeet kızlar detaylıdan çıktım her şey gayet iyi. Kilomuz fazla boyumuz kısa aynı anası ve babası:) doktor elinden geleni yaptı güzel bir poz için ama nafile:) 572 gramız 100 gramı yanaktır muhtemelen:)

Böbreğimiz takip edilecek ama normal sınırlarda bir sorun yok dendi. Tipi aynı ben bence 🙃
Hareketlerindeki garipliği ekli fotodan görebilirsiniz kendisi sürekli kafasının üzerinde bacağı ile takıldı:))
2 hafta sonra şeker yüklemem var gayet iyi gidiyoruz:) umarım herkes çok mutlu ayrılır randevusundan 🩷
maşallah ya 🩷

Yaaaaaaa banada asla poz vermedi ve slih dediki ben ahmete soluyorum bosa ugraisyo benim bebeklerim bana poz verir😂😂😂

ya maşallah yanaklı bi bebiş olcak😍 kaçıncı haftadasınız ben şeker yüklemesini ne zaman yapacağım konusunda kararsızım da

D Dalmac47 berfuto berfuto bugün için ne kadar güzel sözleşmişsiniz. Bende gelseydim tam olurdu 😂. Benim randevumda cuma günü ahmet beye. Detaylılarınız nasıl geçti? Umarım herşey çok güzeldir 🥰
Yaaaa disarda yaoalim bi gu. Benim oglumda bi forum sitesinde tanisip 8 arkadas whatsp kurmustuk 5 ayllik hamileyken hic gorusmeden farkli sehirlerdende vardi. cocuklar 4 ayliken istanbulda olanlarla gorustuk 8 sene gecti hala gorusr konusuruz o kadar guzel ve eglenceliydiki gece herkes ayakta emzirmeye kalkiyo😂😂 grup costukca cosuyo bizde yapariz belki 😍😍

Yaaaa disarda yaoalim bi gu. Benim oglumda bi forum sitesinde tanisip 8 arkadas whatsp kurmustuk 5 ayllik hamileyken hic gorusmeden farkli sehirlerdende vardi. cocuklar 4 ayliken istanbulda olanlarla gorustuk 8 sene gecti hala gorusr konusuruz o kadar guzel ve eglenceliydiki gece herkes ayakta emzirmeye kalkiyo😂😂 grup costukca cosuyo bizde yapariz belki 😍😍
Ay evet ben çok okeyim:)

Yaa bende isterim. Kızımızda çok tatlı maşallah benimkise ya ayağını yiyo ya gözüne sokuyo 😂. Nasıl ekleşiyoruz o vakit 😋😁 D Dalmac47 🥰 iki prensin tek prensesi olucak desene 🥹
Allahhh 18 seneye çiçek ve çikolatayla beklerim😂😂
Ben özelden mesaj atacağım ikinize de şimdi ekleşiriz.

Benim o zaman bugünlerde yapmam lazım ya doktorun yanına mı gideceğim yoksa sağlıkocağında mı yapacağım. Benim doktor hiç bilgilendirmiyor maalesef
Bence şeker yüklemeyi kendi doktorunun bulunduğu hastanede yapmalısıın. Bu tarz önemli testleri sağlık ocağında yaptırmıyorum ben. Yapılıyor mu orada onu da bilmiyorum. Kuzenimin tsh sonucu yanlış çıkmıştı kan alınıp sağlık ocağında bekletildiği için. Bir dünya telaş oldu ondan sonra. 🤦🏻‍♀️ Ben de 24+2'de yaptırdım. Yalnız doktorun nasıl şeker yükleme testi bilgisi vermez şok geçirdim. 🤯

Bana doktorum bu hastanede yaptıracaksın dedi randevu alırken öyle aldım ben.
Bence şeker yüklemeyi kendi doktorunun bulunduğu hastanede yapmalısıın. Bu tarz önemli testleri sağlık ocağında yaptırmıyorum ben. Yapılıyor mu orada onu da bilmiyorum. Kuzenimin tsh sonucu yanlış çıkmıştı kan alınıp sağlık ocağında bekletildiği için. Bir dünya telaş oldu ondan sonra. 🤦🏻‍♀️ Ben de 24+2'de yaptırdım. Yalnız doktorun nasıl şeker yükleme testi bilgisi vermez şok geçirdim. 🤯
Çok teşekkür ederim zaten değiştireceğim doktoru sola yatamıyorum diyorum yatma o zaman diyor 😶

ayynı sorunu benim yakın arkadasımda yaşadı cok yüksek cıktı hatta saglık ocagına gidicekti ilaç içinn zrla kendi doktoruna gittik ordaki sonuc nrmalin bir tık üstü cıktı mesela

ayynı sorunu benim yakın arkadasımda yaşadı cok yüksek cıktı hatta saglık ocagına gidicekti ilaç içinn zrla kendi doktoruna gittik ordaki sonuc nrmalin bir tık üstü cıktı mesela
Yaa hamileyken böyle yanlışlıklar hiç çekilir olmuyor işte, telaşlanıyor insan. O yüzden sağlık ocağında tetanoz dışında hiçbir şey yapmadım ben. Takip ettikleri için yapılmış tahlillere bakıyorlar sistemden. Kan verin hemoglobin de bakalım dediler mesela, ben kendi doktoruma gidince yaptırırım sizinle paylaşırım dedim ve öyle yaptım.

X