Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Kuzumm ben de senin gibiydim yaptirmayi dusunmuyordum kadin doğum doktorum da karari bana birakinca daha da endiselenmistim. Sonra doktorum en ufak bir eksikte bebege gider direkt riski olur dedi, saglik ocagindaki doktorum da biz yaptirmayi tavsiye ederiz hicbir sorunla karsilasmadik dedi ben yaptirdim ilk dozu. Ilk doz ve 2. Doz arasi 4 hafta gececekmis 2. Dozu da yaptiracagim insallah

Bende gecelik önerisi olana varmı hastane için onu sorum trendyoldan bir tane sipariş verdim aslında çok da güzel geldi beyaz ama okadar ince ki iç gösteriyor geri vereceğim baktığımda yorumlar hep geceliklerin ince oldugu naptınız bu konuları birde nezaman başlıyorsunuz kiyafetlei yıka utule işlerine gun geçtikçe sisiyoruz ve işler yoruyor insanı ben 24 deyim başlasam mi diye düşünüyorum

Tam istediğim gibi tüm başlıklar var lazer başlığı olması da artı, aslında 10 ile 8 arasında nerdeyse hiç fark yok gibi 12 de bariz bir fark oluşuyor sanki ben de o yüzden onu tercih edecegim galiba

Ya doktorum bu konuda çok kötü davrandı bana , doktoruma bunu sormam kadar normal bsey yok ama asistanina söylerken duydum bağırarak bana niye soruyor aşı kartı her şeyi sağlık ocağında zaten falan diye o kdr sinirm bozuldu ki zaten doktorumu tasinacagm için degistirecektim her şey de hayır var bu da son nokta oldu benim iicn.Buarada yaptırdım ben tetanozu ikinciyi de olacağım inşallah.İki doz olayını da sordum sağlık ocağında kısa süre içinde ikinci hamilelik için aşı olacaksa ilkinde zaten iki kere olmuştur o yüzden tek doz yeterki olablr dedi

Ben daha iki gün önce aldım.Bosch ile Arçelik arasında kalmıştım fiyatlar ve özellikle birbirine çok yakındı.Arastirma da yaptm biraz bide kurutma makinesi çamaşır makinesi kadar çok özellikli olması falan gerekmiyor bence o yüzden üzerine çok düşünmeden Arçelik aldım de her ürünlerinden de memnunun.Henuz deneyimlemedim ama diğer arkadaşlardan kullanan varsa ben de öğrenmek isterim

Benimki de arçelik ben memnunum

20.haftada bebek arabası ve beşik gibi şeyleri almak için biraz erken mi oldu bilmiyorum ama e bebekte 2.ürüne yüzde 50 indirim olduğu için ben aldım. Ana kucağı da aldım
Bebek arabası prego solo travel(katlanınca küçük oluyor ve hafif diye tercih ettim)
Ana kucağı pierre cardin
Beşik kanz with me 2

Ben bu bayram tatili bitisin de temmuz gibi inşallah basliycam alış verişe sonrası yavaş yavaş yıkarım Allahın izniyle diyorum

Bulunca almışsın neden erken olsun ki kocaman olmuş maşallah ben de cumartesi günü aldım arabasini 23+5 de

Duru lavanta granül sabun kullanacağım. Bi kere alıp biten bi şey olmayacak sürekli kullanacağız diye o kadar pahalısına kaçmadım.
En sağlıklısı granül sabun diyorlar ama uzun süre kullanımda makinaya ciddi zararlar veriyormuş. Yine de alacağım elde yıkamak için onu kullanırım. Deterjan olarak chicco aldım ben.

Çok kararsızım ya bu konuda... yaptirsam da sadece 1 doz yaptiririrm sanırım atıyorum 23 24.haftada yaptırmak geç mi olur bi zamanı var mı

Iste o yüzden buraya sormuştum ben. Yaşadığım yerde tek özel hastane var ve tek bir güvenilir doktor var adam çok bıkkın durumda sürekli kapı önü kuyruk. Devletteki doktorun devletin zorunlu kıldığı aşı konusunda sen bilirsin demesi imkansız. Belki karısına veya kendine yaptirmamistir ama bunu hastasına söylemez. Duyumlarla ilerliyorum ben resmen. Mesela şahsi kliniğe gittim detayli ultrason için. Çift rahim olma sebebimden dolayi özel hastanedeki doktorum bana riskli gebesin hem agizdan hem igne olarak progestan kullancaksin demişti aylardır 3gune bir ağır iğne oluyorum. Şahsi klinikteki hocaya bunu söyleyince neden aylardır iğne olup eziyet ediyosun kendine dedi o ignenin bi faydasi yok dedi. Ben o iğneyi olmazsam cocuk düşecek saniyodum mesela ama belki de gerçekten cok faydasi vardır bu doktor yaniliyodur. Yani bilemiyorum kime ne soracagimi şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…