Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Ayrıntılıya giren arkadaşlar yüzünü görebildiniz mi bebişlerin 🤗 çoo heyecanla görmek istediğim kızımın bize uyguladığı tarifeye bakın😅 asla ellerini açmadı yüzünden
Gördük biz evet hatta doktoruma dedim ki ya göstermeseydi? O da dedi ki biraz doktora bağlı, ultrason cihazını ona göre kullanıp bebeği hareket ettirmeyi biliyoruz, mutlaka görürüz yüzünü ki ona göre damak dudak ölçüyoruz dedi. Arada mesela çeşitli yerlere bastırdı, masaj yaptı vs hep ayrıntılı gördü yüzünü

Ya bu arada ayakları şişen var mı, 22+3’teyim dün sıcaktan da olsa gerek bayağı şişti ayaklarım bileklerim filan 🤦🏼‍♀️ sandaletlerim zorlamaya başladı🥲

Gördük biz evet hatta doktoruma dedim ki ya göstermeseydi? O da dedi ki biraz doktora bağlı, ultrason cihazını ona göre kullanıp bebeği hareket ettirmeyi biliyoruz, mutlaka görürüz yüzünü ki ona göre damak dudak ölçüyoruz dedi. Arada mesela çeşitli yerlere bastırdı, masaj yaptı vs hep ayrıntılı gördü yüzünü
Süper ya çok sevindim görmenize🤗 detaylı için başka doktora gittim hoca işinde çok iyiydi gerçekten hem fetal eko hem detaylıyı yaptı.. amaa bizimle iletişimi çok azdı😕 acıbadem ataşehir e gittim kendi doktorum da orda olduğu için direk bu hocaya yönlendirdi..3. Bebeğim olduğu için biliyorum sonuçta, hiç bi sorun çıkmamasına rağmen (çok şükür) çok gergindim ben hocanın iletişimsizliği hiç hoşuma gitmedi, belki de çok önemsemedi güzel poz yakalamayı filan 😂 ayy iyii oldu içimi döktüm valla

:) evet canım zeynep hocaya gittim. Sevdim doktoru gayet ilgiliydi . İnşallah iyi haberler alırsın sende canım. Ben eşime benzettim zeynep hocada öyle. Eşimde bana benzetiyo :) zeynep hocada daha etlencek kilo alcak o zaman daha da netleşir dedi . Sağlıkla gelsinler de gerisi mühim değil🙏🏻🥰🥹
Evet bugun bende oradaydim.konustuk senden grubumuz var dedim size gelenler var😁sukur hersey yolundaydi kilo almis boyu uzumus 1 ay sonra gidecegiz hayirlisiyla

Kızlar şimdi doktordan çıktım hem ultrasonla baktı hem alttan muayene etti akıntı bu dedi bende enfeksiyon olduğu için su gibi gelebilirmis yada istemsizce idrar kacirabilirmisim. Su olsa anlarsın böyle olmaz onu durduramazsın dedi bide bebegi bu şekilde net göremeyiz su azlığından dedi. 3 günlük fitil verdi progestana devam dedi Rabbıme şükürler olsun 🤲🤲❤️

Eğer ilişkiye yakın bı zamanda girmissende öyle olması normal ilişkiye girdiğim gün ve sonraki gün bndede oluyor ve hatta hissediyorum sanki bardaktan boşalıyor gibi geliyor
Canim biz korkudan hamile kaldığımı öğrendiğim gün sahalara veda ettik 😁 eşim çok pinpirikli bisey olur DİE doğum sonrasına kadar ara verdik. Uzun süre ara verdiğimiz için alttan muayene beni bugün zorladı 🥲

Canim biz korkudan hamile kaldığımı öğrendiğim gün sahalara veda ettik 😁 eşim çok pinpirikli bisey olur DİE doğum sonrasına kadar ara verdik. Uzun süre ara verdiğimiz için alttan muayene beni bugün zorladı 🥲
Çok şükür canım bir şey olmamasına sevindim dediğim gibi benim de ilişkiden sonra enfeksiyon tarzı akıntı oluyor işte bardaktan boşalırcasına oluyor hem de hemen korkma Güzel düşün güzel şeyler olsun

Süper ya çok sevindim görmenize🤗 detaylı için başka doktora gittim hoca işinde çok iyiydi gerçekten hem fetal eko hem detaylıyı yaptı.. amaa bizimle iletişimi çok azdı😕 acıbadem ataşehir e gittim kendi doktorum da orda olduğu için direk bu hocaya yönlendirdi..3. Bebeğim olduğu için biliyorum sonuçta, hiç bi sorun çıkmamasına rağmen (çok şükür) çok gergindim ben hocanın iletişimsizliği hiç hoşuma gitmedi, belki de çok önemsemedi güzel poz yakalamayı filan 😂 ayy iyii oldu içimi döktüm valla
Bizim doktorumuz da normal doktorumuz gibi değildi iletişim konusunda ama sanırım şundan, ayrıntılıda fotoğraf vs değil de organ sağlığına çok dikkat ediyorlar. Bizimki hep şu şekildeydi “iki el var, parmaklar tam, kalp normal, beyincik normal, gözler normal” yani buna odaklandıkları için diye düşünüyorum 🥲

X