Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ya çok karışık işler bu sigorta işleri . Doğum ücretlerini öğrendiniz mi siz. Ben sormuş bulundum malesef çok yüksek. berfuto

Maşallahh cok sevindimmm güzel haberler almana bende çıkacağım evden şimdi 3 de randevum heycandan elim ayağım titriyor

Ya çok karışık işler bu sigorta işleri . Doğum ücretlerini öğrendiniz mi siz. Ben sormuş bulundum malesef çok yüksek. berfuto
Doğumu türkiyede planlamıyoruz şimdilik sormadık bakalım bir aksilik olur da burada olursa artık yapacak bir şey yok ne diyorlarsa ok diycez çünkü sabitlememiş olacağız ücreti :/

Normal 75 sezeryan 85 dedi cocugun kan tahlilleri dahil ama degisir siz dogurana kadar dedisonra dedim disardan doktor bakim onlarda 40 50 binlerde e hastaneyle.nerdeyse ayni paraya gelicek haziranda sigortam yenileniyo teminatim 50 bin olucak ama dogurana kadar o da azalir zaten

Doğumu türkiyede planlamıyoruz şimdilik sormadık bakalım bir aksilik olur da burada olursa artık yapacak bir şey yok ne diyorlarsa ok diycez çünkü sabitlememiş olacağız ücreti :/
acıbademde sabitlenmiyormuş malesef. Be kadar güzel nerde düşünüyorsunuz. Benim çok fazla sağlık sorunum ve takip edilmesi gereken dururmum olduğu için yurt dışını cesaret edemiyorum. Yoksa kanadada olsun çok istiyordum.

Off evet bende aynı rakamları öğrendim. Birşey duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama pazarlık yapılabiliyormuş. Temmuzda zamlanıcak. Tekrar görüşmeye gittiğimde denicem şansımı ben

Off evet bende aynı rakamları öğrendim. Birşey duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama pazarlık yapılabiliyormuş. Temmuzda zamlanıcak. Tekrar görüşmeye gittiğimde denicem şansımı ben
Aaaaaa o zmn bizde deneyelim en azindan sabitlesinler yaa ben ilk oglum 8 sene once memorialda 5 bine dogurmustum heyyy gidii

Canım biz Amerika’da düşünüyoruz şimdilik bir sıkıntı yok gibi doktorum gidebilip gidemeyeceğime 24. haftada karar verecek. Biz Amerika parasını biriktirdiğimiz için, eğer doğum orada olmazsa burada ödeyeceğimiz ücret çok depresyona sokmayacak:)))

K kugukusu nasılsınız ne yaptınız sizi cok merak ediyorumm
Bir haftadır 2-3 hastane gezdik bir sürü doktor baktı inceledi. Umut yok dediler. Tümör büyük olduğundan akciğer gelişimini etkiliyor, her an ölebilirmiş anne karnında. Doğsa bile yaşama ihtimali yok denecek kadar az.
Neden diye sorduğumda tüm doktorlar bilinmiyor diyor. Organ gelişim aşamasında böyle bir kistin yaranması tam tesadüf, talihsizlik diyorlar.
Kızıma kavuşamadım

Hergün onu kucağıma alacağım koklayacağım anı hayal edip sevinçten ağlarken bir haftadır ölümünü düşünüp ağlar oldum. Bir insanın sevinç gözyaşı bu kadar ani keder gözyaşına dönüşürmü? Hele ona yazdığım hatıra defterini, resimlerini...ömür boyu sağalmayacak bir yara bu. Canım kızım, annen seni hep sevecek.......... yeter ki sen acı çekme

kediannesibiri beni
listeden çıkarabilirsiniz. Bugün yatış yapılacak, gebelik sonlandırılacak.

Tekrar selam herkese, İstanbul'da Üsküdar Çekmeköy Ümraniye Sancaktepe Sultanbeyli bölgesinde onerebileceginiz bir hastane ve doktor var mı

çok çok üzgünüm. Allah sabır versin inşallah.

Canım benim inan çok üzgünüm sana söyleyeceğimiz hiçbir şey seni daha iyi hissettirmeyecek yaşadıklarını değiştirmeyecek biliyorum. Ama bildiğim başka bir şey daha var o da, acı geçmese de hayat etrafında büyüyor ve ilerliyor. Eminim hayallerindeki gibi bir kız çocuğa kavuşacaksın sadece biraz daha sabır.
Bazen “neden benim başıma geldi” ya da “sebebi neydi” diyoruz ama cevabı olmuyor. Cevap arayıp kendini daha da yorma ve üzme. Sen elinden geleni yaptın bu bile sana iç huzuru getirsin.
Sana kocaman sarılıyorum…

Canım benim.. gerçekten çok üzüldüm. keşke başka bir çaresi olsaydı.. keşke elden başka birşey gelse... Allahım sana sabır versin

Allah yardımcınız olsun, bu acı nasıl hafifler ya da hafifleyebilir mi hiçbirimiz bilemeyiz.. Sanırım unutulamaz, ancak alışılabilir. Dilerim bundan sonra hayatınızda öylesine mutluluklarla karşılaşın ki kaybettiğiniz evladınızı kalbinizde taşıyarak yolunuza devam edebilin.
Sevgiyle kucaklıyoruz sizi.

sizin için cok üzgünümm rabbim tekrar istediğiniz vakit ve zamanda hayallerindekinden daha güzelini size nasip etsin hamile duası kabul olur derler burda kocaman bi aileyiz hepimizin senin için duası olucağından da eminimm.o zaman geldiğinde inşallah buraya da yazarsın bizde senin acına ortak oldugumuz gibi mutluluguna da oluruz

Ah ya ahh valla çok üzdün bizi ne diyeceğimi de bilemiyorum açıkçası Allah sabırlar versin canım. Allah bir daha üzüntü yaşatmasın sana inşallah çok çok geçmiş olsun

Umarım sağlıkla gidip. Bebeğinizle geri dönersiniz . Bebişe yapılabilicek en büyük iyiliklerden bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…