Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
haklısın tabi ama videolarda görüyorum karınlarına dokunuyorlar yumuşacık içeri ilerliyor parmakları :/ ben dokununca öyle olmuyor
İnşallah sağlıkla taşıyabiliriz bebişleri

haklısın evet ama ne biliym başkalarının ksrnını yumuşak görünce sorun bende mi diyorum

berfuto D Dalmac47 tabiki öğrenirim sizin için ne demek . Sigorta ile ilgili şöyle sigortanız gebeliği karşılıyor mu? Benim gebeliği karşılamıyor sadece inidiriminden faydalanıyorum ama dediğim gibi ahmet beyin allianz ile anlaşması varmış. Prof. farkını almıyorlar benden o yüzden. Sizin sigortanızla anlaşması bar mı bilmiyorum. Sorabilirsen onuda sorarım ama

Kızlar benim dişim kırıldı yahu. Üst arkada ufak bir yer. Acı ağrı kan yok ama ne yapmalıyım bilginiz var mı?
canımm ben gecenlerde inanılmaz bir diş agrısı cektim dedi ki doktorum lokal anestezi olabilirsin ilaç verirse bana sormadan almıyosun beraber bakalım recetene sonra alırsın demişti ama dişimde o sıra geçti gittmedim ama arkadasım uyusturuldu dişi cekildi vs sıkıntıda olmadı

Merhabalar, ya benim karnım büyüyor ama bir yandan da mide kısmı büyüyor, nefes almakta zorlanıyorum o yüzden. Bu bebekten mi yoksa ben kilo aldgm için mide kısmında büyüme mi oldu

Tekrardan merhaba arkadaşlar sat a göre 19+0 hamileyim bebeğim ultrasonda 20+0 görünüyor bir hafta önden gidiyor. Detaylı ultrason için randevu aldım. Acaba 19+0 erken mi biraz daha beklemeli miydim ?

Ben de sizin gibi olacağım hemen hemen şuan 20+3 haftadaym.Okuk başlar baslamaz doğum iznine ayrılacağım mecbur.Yaz tatiline dahil olanlar devredilmiyo malesef.Son haftalarda donemi raporlarla falan kapatmayı düşünüyorum inşallah bakalim

Merhabalar, ya benim karnım büyüyor ama bir yandan da mide kısmı büyüyor, nefes almakta zorlanıyorum o yüzden. Bu bebekten mi yoksa ben kilo aldgm için mide kısmında büyüme mi oldu
Benim de öyle. Pisboğaz oldum biraz. Organlar da yukarı doğru çıkıyor ya rahim büyüdükçe, onun da etkisi var.

Tekrardan merhaba arkadaşlar sat a göre 19+0 hamileyim bebeğim ultrasonda 20+0 görünüyor bir hafta önden gidiyor. Detaylı ultrason için randevu aldım. Acaba 19+0 erken mi biraz daha beklemeli miydim ?
Bence 1-2 hafta bekleseniz daha garanti olur sanki.Benim de bı hafta önden gidiyordu 21+3 iken girmeyi düşünüyorum ultrasonda.Bayadir da görmüyorum bebişi çok ozledimm kendisini ama sabredeym biraz daha dedm

yaaa merhaba tuğberk beye gidicektiniz nasıl gecti sürecinizz ? bide kime aldınız detaylı icin randevu cok az bursalı oldugundan hemen sormak istedim

Benim de öyle. Pisboğaz oldum biraz. Organlar da yukarı doğru çıkıyor ya rahim büyüdükçe, onun da etkisi var.
Galiba o yüzden çok derin nefes alamıyorum son günlerde.Yazın sıcaklarda ne yapacağız bakalım.En çok da sütyen giymek zor olacak gibi , o yüzden meme ucu gizleyici olanlar varya onlardan aldım ne kadar işe yarar bilmiyorum ama

Hımm devlette bulduğum bi perinatolog. Yine de gidip bi görüşsem dedim belki erken görüp kendi bir gün verir. Çünkü çok zor aldım randevuyu
Ben de devlete gidicem perinatoga nasıl acaba herkes özele gidip 1 saat falan sürüyormuş. Devlette randevular 20şer dk arayla ama bakalım nasıl olacak

yaaa merhaba tuğberk beye gidicektiniz nasıl gecti sürecinizz ? bide kime aldınız detaylı icin randevu cok az bursalı oldugundan hemen sormak istedim
Aa merhaba evet Tuğberk güçlü ye gittim çok kibar ilgili bi doktor tavsiye ederim. Ama benim asıl medicalpark hastanesinde Çağdaş Özdemir diye bi doktor var o daha çok içime sindigi için onunla devam ederim diye düşünüyorum. Yüksek ihtisas hastanesinde Kaan pakay dan aldım randevuyu. Ama çok önceden aldım. Haftanız ilerideyse randevu bulamaz detaylı zamanını kaçırmış olursunuzz. Özel de Mehmet Özgür Akkurt u tavsiye ederim

Ben de devlete gidicem perinatoga nasıl acaba herkes özele gidip 1 saat falan sürüyormuş. Devlette randevular 20şer dk arayla ama bakalım nasıl olacak
Ben şöyle düşünüyorum devlet hastanesinde daha çok hasta daha çok vaka görüyor doktorlar bu sebeple kaç dk baktığı önemli değil bence, gördüğünü hızlı yorumluyor da olabilir :) ben cuma günü bi gideyim yine yazarım buraya :)

Ay ben de yaz sıcaklarını düşünüyorum ne yapacağız diye. Umarım çok darlanmayız.

Mehmet beyi cok duydum ama sevde nur hanım ya sonomer ya da tomokay dediğinden beri işim illa ikisinden berii olucak diye direndi ve daha pahalı olmasına ragmen içine tomokay sinmiş bide cinsiyette değişiklik oldu bizim en iyisi olsun garanti olsun vs vs diyerek tomokayı seçtikk medicalparka asla ısınamadım nedense bilmyorum ordaki doktorları da o sebeple hic arastırmamısım siz yazınca farkettim sizinle aynı gibiyiz bende 18+5 deyimm 22 hafta gitmeni öneririm dedii

Bugün kasıklarımda bir de sol alt kısımda ağrı var biraz. Bebiş kendine yer mi açmaya çalışıyor napıyor. Normaldir umarım. Çok şiddetli değil ama normalde yokken bugün ağrıyınca tedirgin oluyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…