Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219

Şaşırdım açıkçası. Çünkü radyolojinin bakmasındansa Perinatolojinin bakması daha mantıklı bence. Doktorun uzmanlık alanı o sonuçta. Bazı doktorların anlaşması oluyor, belki Sevdenur hanımın anlaşması olabilir orasıyla. Medicalpark için bende öyle düşünüyordum ama medicana hastanesinde yönetici birini tanıyorum Çağdaş beyi bana öneren o oldu :) bizim hastanedense çağdaş beye gitmeni tavsiye ederim dedi ve gerçekten dediği gibi iyi bi doktor

Tomokay ın fiyatı nedir?

Ben de devlete gidicem perinatoga nasıl acaba herkes özele gidip 1 saat falan sürüyormuş. Devlette randevular 20şer dk arayla ama bakalım nasıl olacak
Bizimki mesela on dakika sürdü Devlet Hastanesi'nde beynine uzuv tamligina kalbine gözüne burnuna parmaklarina omurgasina baktı tamam gayet sağlıklı dedi en son cinsiyeti söyledi bitti dahası Allah'a emanet

Ben de aynı durumdayım, şu an 22+2'yim. Okul açılır açılmaz ben de izne ayrılacağım maalesef. Yaz tatilinin devredilmemesi gerçekten aşırı saçma. Sanki doğum izni çok yeterliymiş gibi bir de o devredilmiyor.

ben %20 sini oduyorum muaynelerde ama prfs farki cikablir dogru diyosun. Ben sadece allianzi olanlari mi karsiliyo acaba die merak ettin. Bazi yerlerde hastane anlasmasi bazilarinda doktorun ozel anlasmasi oluyo. Hos girdik bi yola ne çıkaraa bahtımıza

Hayırlı haberlerle dönün inşallah

Ya benim sigortam anadolu tss hiçbir şekilde acıbademde geçmiyor diye biliyorum

keskeee bunu eşime anlatabilsem kötü olsa önerir miymiş sevdenur hanım bi kaç arkadasımızda tomokaya gittiler ve yorumlarıda hep cok iyi diye orası diye tutturdu en son senin dediğin olsun diyerek tomokaydan randevu aldık 2.750 TL 'ye aslında artık medicana'nın kalabalıklıgı sıra beklemek vs vs bunaltmaya başladı biara okan bey volkan beyde kuyruklar olurdu ona doğru ilerliyecegiz herhalde

Güncelleme varsa alırım kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…