Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Haklısın. Bayram tatiline girmesi senin şanssızlığın olmuş. Doktor zaten her şey normal dedi. Benim stresimin sebebide aslında genetik hastalığı var mı yok mu diye değilde işte psikolojik. Öncekinde genetik bir şeyi çıkmamıştı zaten. Ah bu kararsızlık 😮‍💨 Aslında öğrenince aldırma aldırmama konusunu düşün ona karar ver kötü bişey çıkarsa onun stresini yaşa filan onlarda zor 🥴
Yaa banada onuda dedi cok teste girmek birsey ciksa aldirabilecekmisin dedi ama yinede yaptirdi

Bayram bitti ama iyi bayramlar dilerim herkese 😃anca gelebildim gelen giden baya kalabalık bir bayramdi benim için . Yarın 14 haftalık oluyoruz bakalım limon 🍋 kadariz şimdilik . Benim bu 4. ama yine de hepsi farklı birbirinden bulantilarim biraz azaldı gibi geliyor ama yine de devamlı bulanıyor gibi 🫣 Birde karnım çok ağrıyor ya özellikle oturup kalkarken gece yan yatarken bile ağrıyor asıl uzanırken rahat olmam gerek namaza eğilip kalktığımda nednini bilemedim benim gibi olan var mı acaba 🤗😘
Bende seftali gozukuyor her program ayri demekki

Kızlar merhaba bizimde ikili tarama vardı Ense kalınlığını söylemedi ama ince sıkıntı yok dedi burun kemiği oluşmuş Hersey yolunda dedi cinsiyet tahminim var dedi eşim söylemeyin dedi 🥲😒 22 nisanda söylicek 3 mayısda eşimin doğum gününde ögrencez pasta falan seçtim ama sizden tahmin istiyorum💙🩷😍

Eklentiler

• IMG_4869.jpeg
    IMG_4869.jpeg
    113,9 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar merhaba bizimde ikili tarama vardı Ense kalınlığını söylemedi ama ince sıkıntı yok dedi burun kemiği oluşmuş Hersey yolunda dedi cinsiyet tahminim var dedi eşim söylemeyin dedi 🥲😒 22 nisanda söylicek 3 mayısda eşimin doğum gününde ögrencez pasta falan seçtim ama sizden tahmin istiyorum💙🩷😍
Off okadar nasil bekleueceksin senin insallah kiz olur grup erkek hep bende bir erkek anasi olarak😁

Evet bence de en azından 1. Günü olmasa da 2. Günü haber verilebilirmiş.
Demi yaaa saglik sektoru sizin neyinize tatil nobetlese kalmasi hayir kafama takilan o incelemeler nasil kaliyor oyle bakilmadan 5 gun kanin beklemesi okadar saglikli mi yabanci firmaya gonderseydim bende doktorumun anlasmasi bu firmaylaymis ondan bende kabul ettim ekstra testlerde istemis zaten doktorum baya ayrintili bakilacak

Evet canim doktorum kafami bulandirdi ondan stres oldum 2 lide bisey gormezsem fetal istemeyecegim dedi yastan gordugu riskle mi istedi
Evet benimkide her şey iyi dedi sonra yaptırabilirsin dedi insanın kafasına takılıyor ama herhalde önermek onlara daha doğru geliyor ondan. Bir de yaştan dolayı emin olmak istemiştir

Kıza benzettim 😍

Evet benimkide her şey iyi dedi sonra yaptırabilirsin dedi insanın kafasına takılıyor ama herhalde önermek onlara daha doğru geliyor ondan. Bir de yaştan dolayı emin olmak istemiştir
Canimcim birde su gercek var bunu da kabul etmeliyiz bizim doktorlar perinatalog oldugu icin genelde hastalari taramalara geliyor bizim gibi cok hastalari olmuyor ve nekadar olsada taramalardan para kazaniyorlar bence basta deseydi biz 2 lisine girmyecektik nekadar odedin sen mesela? Ben 3800 odedim ve fetal dna cilarlada anlasmalari var buyuk ihtimal cunku yine cocugu doktor senin arastirmana birakmiyor kendi oneriyor bagli olduklari genetik merkezleri var bence oradanda biseyler aliyorlardir

Canimcim birde su gercek var bunu da kabul etmeliyiz bizim doktorlar perinatalog oldugu icin genelde hastalari taramalara geliyor bizim gibi cok hastalari olmuyor ve nekadar olsada taramalardan para kazaniyorlar bence basta deseydi biz 2 lisine girmyecektik nekadar odedin sen mesela? Ben 3800 odedim ve fetal dna cilarlada anlasmalari var buyuk ihtimal cunku yine cocugu doktor senin arastirmana birakmiyor kendi oneriyor bagli olduklari genetik merkezleri var bence oradanda biseyler aliyorlardir
Doktorum o konuda parayı çok düşünmüyor galba ya. Ben rutin kontrolde yapıyorum dedi. O kdr ultrasona baktı filan sonra ben kendi hastanemde kan veririm diyince morali bozuldu mu bilmiyorum ama tmm burda boşuna para verme filan dedi. Kan içinde 1800 lira dediler. Tabi muayene ücreti biraz pahalı doktorumun. Prof olduğu için ve liv olduğu için 4200 tl. Ama doktorun yaklaşımını filan seviyorum bir de güveniyorum. Türkiye sigortada karşılıyor zaten değiştirmedim o yüzden.

Nub paralel, kız bence💐

Doktorum o konuda parayı çok düşünmüyor galba ya. Ben rutin kontrolde yapıyorum dedi. O kdr ultrasona baktı filan sonra ben kendi hastanemde kan veririm diyince morali bozuldu mu bilmiyorum ama tmm burda boşuna para verme filan dedi. Kan içinde 1800 lira dediler. Tabi muayene ücreti biraz pahalı doktorumun. Prof olduğu için ve liv olduğu için 4200 tl. Ama doktorun yaklaşımını filan seviyorum bir de güveniyorum. Türkiye sigortada karşılıyor zaten değiştirmedim o yüzden.
Sanslisin dogum policen var ozaman tamamlayici mi baska mi sigortan benimde var tamamlayici hamile kaldiktan sonra karsilamiyor bende istinye liv de 2 kez tup bebek denemesi yaptim 1 tuttu 7 haftada gelisimi durdu ,bende oyle dusunmuyordum banada arkadaslarim soktu aklima para icin 2li yapmistir yok filan diye fetali de bilerek istemislerdir bende ona inandim insallah saglikli olsunda zaten parq musluklari acik ne derlerse yapiyoruz diger taramalari yaptiracakmisin

X