Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Yaa bu genoks kanimi aldi tatile girmis nasil labarotuar kapali olabilir yaa ne sacma o kan neoluyor bekliyor herhalde
Benim de bayram tatili ile çakışacaktı ama hemşire kanı bekletemeyecekleri için kan üzerinde çalışacaklarını ama analizin raporlamasının daha geç olacağını söylemişti

Canimmm cok sevindim sende erkek anasi olacaksij cogunluk gibj😁😁masallah canimmm 2liyi neden yaptirdi ozaman fetal yaptir dediyse benimki gihi ben genoks yaptirdim ama tatildelermis ne sacma kan alemde allah bilir
Doktorum seninki gibi perinatolog. Ultrasonla baktı her şeyine bi tek kan verme kaldı. Ondada işte hastanede çalışıyorum orda yaptırırım filan dedim. Ya da işte fetal yaptırcaksam kan vermeyede gerek yok. Ense kalınlığı filanda 1 çıktı. İyi çıktı her şeyi fetalde de büyük ihtimalle bir şey çıkmaz dedi

Doktorum seninki gibi perinatolog. Ultrasonla baktı her şeyine bi tek kan verme kaldı. Ondada işte hastanede çalışıyorum orda yaptırırım filan dedim. Ya da işte fetal yaptırcaksam kan vermeyede gerek yok. Ense kalınlığı filanda 1 çıktı. İyi çıktı her şeyi fetalde de büyük ihtimalle bir şey çıkmaz dedi
Yaa benimkide dediki 2 li yapalim 2 lide gerek gorursem yaparim dedi taramam guzel cikti kandada yas riskim.cikti belli yasin ustunde olan herkesde zaten yas riskli oluyormus yaptir dedi bukez de bemde genoksa verdim oraylada anlasmasi varmis yaa 10 gunu gecti vereli bende stres oldum birde kanama oldu ustune zor geciyor benim taramam senin gibi hersey cok iyi cikti da kanda riskli cikti yas riski ondan yapalim dedi senin yasin benden kucuk belli 93 luysen ben 37.5 pazar acik oluyormu doktorun

Yaa benimkide dediki 2 li yapalim 2 lide gerek gorursem yaparim dedi taramam guzel cikti kandada yas riskim.cikti belli yasin ustunde olan herkesde zaten yas riskli oluyormus yaptir dedi bukez de bemde genoksa verdim oraylada anlasmasi varmis yaa 10 gunu gecti vereli bende stres oldum birde kanama oldu ustune zor geciyor benim taramam senin gibi hersey cok iyi cikti da kanda riskli cikti yas riski ondan yapalim dedi senin yasin benden kucuk belli 93 luysen ben 37.5 pazar acik oluyormu doktorun
Aynen benimkide 35 yaşın altına normalde önermiyorum aslında dedi ama ben biraz önceki kayıptan dolayı fazla stresliyim ondan rahatlamam için yaptır öneririm dedi 😃 Yok pazar tatil cumartesileri var

İkili taramadan çıktım şimdi ultrasonda her şey normal çıktı şükür. Cinsiyetide söyledi. Kız hissediyorum dedim ama benimde erkek çıktı 😄🧿
Senin kadar stresli biri için fetal dna öneririm dedi panorama ve genox firmalarını önerdi. Sanırım panoramaya filan yaptıran vardı. Ne kadara yaptırmıştınız. İkilidense fetal dna yaptırayım diyorum. Ama fetal dna kötü çıkarsa onunda stresi var. Çok kararsızlık içindeyim 🫣 kediannesibiri kediannesibiri
Panorama 475 dolardı ben de öneririm

Sonuçların iyi ve risksiz çıktığını çarşamba günü öğrenmiştim fetal dna firmasından. Cinsiyeti öğrenemedim doktora söyledikleri ve bayram tatilinde oldukları için. Bugün aradılar en yakın arkadaşıma söylettirdim 🥹
Yaaa partimi yapacaksin hadi bakalim bizede goruntu pastanin rengini yada neye yapacaklarsa🥰🥰

Aynen benimkide 35 yaşın altına normalde önermiyorum aslında dedi ama ben biraz önceki kayıptan dolayı fazla stresliyim ondan rahatlamam için yaptır öneririm dedi 😃 Yok pazar tatil cumartesileri var
Canim yaptirma ozaman beni cok strese soktu bekliyorum 12 gun oldu bayramada girmisler firma ne sacma koska genetik firmasi labaratourun acik olmasi lazim

Canim yaptirma ozaman beni cok strese soktu bekliyorum 12 gun oldu bayramada girmisler firma ne sacma koska genetik firmasi labaratourun acik olmasi lazim
Haklısın. Bayram tatiline girmesi senin şanssızlığın olmuş. Doktor zaten her şey normal dedi. Benim stresimin sebebide aslında genetik hastalığı var mı yok mu diye değilde işte psikolojik. Öncekinde genetik bir şeyi çıkmamıştı zaten. Ah bu kararsızlık 😮‍💨 Aslında öğrenince aldırma aldırmama konusunu düşün ona karar ver kötü bişey çıkarsa onun stresini yaşa filan onlarda zor 🥴

İkili taramadan çıktım şimdi ultrasonda her şey normal çıktı şükür. Cinsiyetide söyledi. Kız hissediyorum dedim ama benimde erkek çıktı 😄🧿
Senin kadar stresli biri için fetal dna öneririm dedi panorama ve genox firmalarını önerdi. Sanırım panoramaya filan yaptıran vardı. Ne kadara yaptırmıştınız. İkilidense fetal dna yaptırayım diyorum. Ama fetal dna kötü çıkarsa onunda stresi var. Çok kararsızlık içindeyim 🫣 kediannesibiri kediannesibiri
Hayırlı olsun canım 🙏🏼 ☺️ 🧿 Nipt plus 11.500 TL yaptırdım ben 12. Gün çıktı.

Bayram bitti ama iyi bayramlar dilerim herkese 😃anca gelebildim gelen giden baya kalabalık bir bayramdi benim için . Yarın 14 haftalık oluyoruz bakalım limon 🍋 kadariz şimdilik . Benim bu 4. ama yine de hepsi farklı birbirinden bulantilarim biraz azaldı gibi geliyor ama yine de devamlı bulanıyor gibi 🫣 Birde karnım çok ağrıyor ya özellikle oturup kalkarken gece yan yatarken bile ağrıyor asıl uzanırken rahat olmam gerek namaza eğilip kalktığımda nednini bilemedim benim gibi olan var mı acaba 🤗😘

X