Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben genoks genetik icin kan verdim gecen hafta sali bayram etkiliyormu arastirmayi nasil oluyor kani almadan cok ilgililerdi kani aldiktan sonra 2 kez yazdim duzgun cevap vermediler bende merak ettim sizler daha iyisiniz😁

Kızlar 14+0 oldum bugün. İki gündür arada bir karnımda pıt ediyo bi şey sanki. Pazar günü 1 yaşına girecek bir bebeğim daha var. Harekete ordan aşinayım yakın zamanda. Ama onu 18.haftada hissetmiştim. Şimdi ikinci gebelik bu kadar erken olabilir mi ya. Bebek hareketi olabilir mi bu haftada. Acaba peş peşe oldular diye daha erken hissediyo olabilir miyim karın kaslarımdan

Kızlar 14+0 oldum bugün. İki gündür arada bir karnımda pıt ediyo bi şey sanki. Pazar günü 1 yaşına girecek bir bebeğim daha var. Harekete ordan aşinayım yakın zamanda. Ama onu 18.haftada hissetmiştim. Şimdi ikinci gebelik bu kadar erken olabilir mi ya. Bebek hareketi olabilir mi bu haftada. Acaba peş peşe oldular diye daha erken hissediyo olabilir miyim karın kaslarımdan
ikinci gebelikte hem karın büyümesi daha çabuk oluyormuş hem de hissetmek daha erken diyorlar. ben şahsen tecrübe etmedim bu ilk gebeliğim de internette öyle bir bilgiye denk gelmiştim bir kaç yerde.

Kızlar dün doktor birkaç tane ultrason fotoğrafı vermişti. Birisi bu. Bu neresi acaba neyi gösteriyor hiç anlamadım fikri olan var mı

Eklentiler

• 1000072236.jpg
    1000072236.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 46
ikinci gebelikte hem karın büyümesi daha çabuk oluyormuş hem de hissetmek daha erken diyorlar. ben şahsen tecrübe etmedim bu ilk gebeliğim de internette öyle bir bilgiye denk gelmiştim bir kaç yerde.
Karnım aşırı büyüdü. İlk gebeliğimde böyle değildi kesinlikle. Ona arkadaşım da dedi kas hafızası diye bi şey varmış. Benim gebelikler arasında pek zaman olmayınca kaslar unutamadan tekrar gevşemeye geçince birden çıkmış böyle karnım. Oğlumda hissettiğim gibi arada bi şey pıt diye vuruyo sanki. Ama erken gibi de gelince anlam veremedim 🥹

Ikinci gebelikte daha erken hissediliyormuş canım.

Karnım aşırı büyüdü. İlk gebeliğimde böyle değildi kesinlikle. Ona arkadaşım da dedi kas hafızası diye bi şey varmış. Benim gebelikler arasında pek zaman olmayınca kaslar unutamadan tekrar gevşemeye geçince birden çıkmış böyle karnım. Oğlumda hissettiğim gibi arada bi şey pıt diye vuruyo sanki. Ama erken gibi de gelince anlam veremedim 🥹
Benm oğlum 2 yaşında. Bu gebelikte karnım hemen büyüdü. Aşağısı resmen şişti. Arada pıt pıt bişeler hissediyorum. Özellikle yemek yedikten sonra 😁
Şuan 13+2 deyiz . Bence şiddetli döndüklerinde onu hissediyoruz. Hafif hareketlerini hissedemeyiz henüz. Tahminim 16. Haftada tekmeler gelecek 😁

Benim dün boşluğuma geldi yedim. Bir şey olmaz inş 😔
Yok olmaz korkma kuzum ve fermantasyon ortaminda oluyor kendi kendi pisiyor gunes enerjisiyle ,nitritten kaynakli diyorlar ve fermantasyondan dolayi yersen asla cig yeme baya pisir ve cok cekerse canim ye ,nitriti zaten mecbur koymak zorundasin kasaplar karar vermiyor koymalari gereken yasal sinir var koyuyorlar

X