Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Öncelikle gözünüz aydın.Sağlıkla dünyaya gelsin,ben de fetal dna firma araştırması yapıyorum.Panaroma ismine cok rastladım fakat nette bu isimle alakali başka yerlere yonlendiriyorlar.Birunigenetik olarak ilk sırada çıkan yer ile mi iletişime geçmem gerekiyor?Yardımcı olurmusunuz
Ben direkt doktorumun verdiği broşürden bölge temsilcisine ulaşmıştım her bölgede farklı temsilci var sanıyorum ama dediğiniz biruni farklı bir firma olmalı

Kızlar bayramınız mübarek olsun bir şey soracağım, çarpıntı ve nefes darlığı yaşayan var mı aranızda böyle göğsüme bi ağırlık çöküyor sanki kalp atışımı hissediyorum göğsümün içinde nefes alırken göğsüm batıyor ağrıyor sanki bu tarz şeyler yaşıyor musunuz tansiyonumu bakıyorum sürekli düşük 8e5 en fazla 9a 6 ya da 10a7 oluyor ama genelde 8-9 arasında
Nabzını ölçmelisin nefes darlığı ve çarpıntı yaşadığında. Ağzın kuruyor mu peki ?
Stres kaynaklı olabilir veya susuz kalmış olabilirsin

Ben direkt doktorumun verdiği broşürden bölge temsilcisine ulaşmıştım her bölgede farklı temsilci var sanıyorum ama dediğiniz biruni farklı bir firma olmalı
Testiniz Amerikaya mi yollandı?Eğer bu şekilde ise firmanın adı Natera olması gerekiyor.Sanirım ben Genoks firmasi ile görüşeceğim.Tesekkur ederim cevabınız için 😊

Benim de bebeğimin cinsiyetini yorumlar mısınız ?

Eklentiler

• BEFA7501-B8E1-4226-A767-FE6F9E3E51CA.jpeg
    BEFA7501-B8E1-4226-A767-FE6F9E3E51CA.jpeg
    95,5 KB · Görüntüleme: 60
Çok teşekkür ederim canım peki o test nasıl yapılıyor ne renk olursa su ne renk olursa enfeksiyon ya da mantar oluyor. Gerçi enfeksiyon olduğu kesinleşti ama sızıntı var mı onu bilemiyoruz. Resmen elim kolum bağlandı bayram bayram 😕
Turnusol kağıdını sıvıya temas ettiriyorsunuz canım eğer pembe kağıt mor renk olursa su sızmış oluyor. Kağıt rengi açık pembe olarak kaldıysa enfeksiyon demek oluyor. İçini ferah tut benm de aynısı oldu sürekli sızıntı şeklinde geliyordu mantarmış

Turnusol kağıdını sıvıya temas ettiriyorsunuz canım eğer pembe kağıt mor renk olursa su sızmış oluyor. Kağıt rengi açık pembe olarak kaldıysa enfeksiyon demek oluyor. İçini ferah tut benm de aynısı oldu sürekli sızıntı şeklinde geliyordu mantarmış
Çok çok teşekkür ederim. Peki enfeksiyonun herhangi bir zararı olur mu? Bu arada kahverengi akıntılarım da başladı, enfeksiyondan ya da alttan muayane oldum diye olabilir mi acaba çok korkuyorum 🥹 Yarın İstanbul'a dönüp testlerimi yaptıracağım.

Çok çok teşekkür ederim. Peki enfeksiyonun herhangi bir zararı olur mu? Bu arada kahverengi akıntılarım da başladı, enfeksiyondan ya da alttan muayane oldum diye olabilir mi acaba çok korkuyorum 🥹 Yarın İstanbul'a dönüp testlerimi yaptıracağım.
Alttan muayene tetikledi büyük ihtimalle. Enfeksiyon uzun zaman tedavi edilmezse bebeğe zarar verebilir. Ama sizin öyle olmadı . Merak etmeyin o çok korunaklı bir yerde. Umarım gelen sıvı su değildir kahverengi akıntınızda hemen biter🙏☺️

Alttan muayene tetikledi büyük ihtimalle. Enfeksiyon uzun zaman tedavi edilmezse bebeğe zarar verebilir. Ama sizin öyle olmadı . Merak etmeyin o çok korunaklı bir yerde. Umarım gelen sıvı su değildir kahverengi akıntınızda hemen biter🙏☺️
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim resmen içimi rahatlattınız Allah sizden razı olsun 🙏🏼 Umarım düşündüğümüz gibi iyidir ve sadece enfeksiyondur ☺️🌸

Günaydın şeker bebeklerin güzel anneleri 🍬🍭🍩🍯🍫

İYİ BAYRAMLAR!!!

Bebişlerle geçirdiğimiz ilk bayram bu . Bu sene karnımızda seneye en güzel kıyafetleriyle kucağımızda olacaklar ( tabi nineden dededen fırsat bulursak 😀 )

Bu arada dün yoğunluktan giremedim biraz geç oldu ama ☺️

Eklentiler

• IMG_20240411_091028.jpg
    IMG_20240411_091028.jpg
    287,4 KB · Görüntüleme: 56
Evet canim zehirlenme yasadim o kanama alani olusturmus kanamayla birlikte hemem doktora gittim oncesinde evde 3 kez arka arkaya asiri kramplar girdi mideme bagirsagima mi onu tam cozemedim agrilar cok siddetliydi ve 3 kez arka arkaya tuvalete cikardi en sonki sidde daha artti ishal.olarak ciktim ve kanamayi oyle farkettim
Çok geçmiş olsun canım tekrarı olmasın böyle şeylerin hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah

X