Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben direkt doktorumun verdiği broşürden bölge temsilcisine ulaşmıştım her bölgede farklı temsilci var sanıyorum ama dediğiniz biruni farklı bir firma olmalı

Nabzını ölçmelisin nefes darlığı ve çarpıntı yaşadığında. Ağzın kuruyor mu peki ?
Stres kaynaklı olabilir veya susuz kalmış olabilirsin

Ben direkt doktorumun verdiği broşürden bölge temsilcisine ulaşmıştım her bölgede farklı temsilci var sanıyorum ama dediğiniz biruni farklı bir firma olmalı
Testiniz Amerikaya mi yollandı?Eğer bu şekilde ise firmanın adı Natera olması gerekiyor.Sanirım ben Genoks firmasi ile görüşeceğim.Tesekkur ederim cevabınız için

Turnusol kağıdını sıvıya temas ettiriyorsunuz canım eğer pembe kağıt mor renk olursa su sızmış oluyor. Kağıt rengi açık pembe olarak kaldıysa enfeksiyon demek oluyor. İçini ferah tut benm de aynısı oldu sürekli sızıntı şeklinde geliyordu mantarmış

Çok çok teşekkür ederim. Peki enfeksiyonun herhangi bir zararı olur mu? Bu arada kahverengi akıntılarım da başladı, enfeksiyondan ya da alttan muayane oldum diye olabilir mi acaba çok korkuyorum Yarın İstanbul'a dönüp testlerimi yaptıracağım.

Alttan muayene tetikledi büyük ihtimalle. Enfeksiyon uzun zaman tedavi edilmezse bebeğe zarar verebilir. Ama sizin öyle olmadı . Merak etmeyin o çok korunaklı bir yerde. Umarım gelen sıvı su değildir kahverengi akıntınızda hemen biter

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim resmen içimi rahatlattınız Allah sizden razı olsun Umarım düşündüğümüz gibi iyidir ve sadece enfeksiyondur

Günaydın şeker bebeklerin güzel anneleri

İYİ BAYRAMLAR!!!

Bebişlerle geçirdiğimiz ilk bayram bu . Bu sene karnımızda seneye en güzel kıyafetleriyle kucağımızda olacaklar ( tabi nineden dededen fırsat bulursak )

Bu arada dün yoğunluktan giremedim biraz geç oldu ama

Eklentiler

• IMG_20240411_091028.jpg
    287,4 KB · Görüntüleme: 56
Çok geçmiş olsun canım tekrarı olmasın böyle şeylerin hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…