Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canim kardiyologa gorun tansiyonlarin dusuk degil sanki eger nabzinda sorun varsa da gorum bekleme

Canimm terapist destegi alsan olmuyormu hic mi faydasi yok sana ben terapist destegi aliyorum ilac kullanmamaya calismana sevindim

Benimde bugün bayram dengemi bozdu kahvaltı çok ağır geldi galiba üstüne türk kahvesi içince şekerim mi düştü noldu acıktım filan. Bağırsaklarım ağrıdı biraz. Bağırsaklarım mı yoksa başka sorun mu var diye endişelendim bugün iyice bayram çarptı beni

Bagirsaklarimda benim cok agrimisti kramp gibiydi kasilmaktan mahvoldum karin agrisiyla bir oldu dikkat et kendine

Dediklerine dikkat edecegim daha cok canimm bisey soracagim kanamalar bebegin saglik sorunu oldugunu gostermez demi genetik ile ilgili kafama takildi ,ya zehirlenme nasil kanama alani olusturmus anlamadim halen
Canım geçen hafta doktorum aynen şunu bana dedi bazen anneler soruyor, çocuğumda sağlık sorunu mu var o yüzden kanama oluyor diye sakın aklına öyle bir şey gelmesin bebeğin gayet sağlıklı bu kanamaların onunla ilgisi yok dedi, yeme içme olarak haftada 3 gün kırmızı et yiyorum ben canım protein çocuğun tutunmasına faydalıymış sabah mutlaka 1 yumurta ve avokado yiyorum onun dışında dikkat ettiğim bir şey yok sen içini ferah tut geçecek inşallah hepimiz güzel haberler alacağız hatta annemler geldiğinden beri karbonhidrattanyoğun beslenmeye başladım 11. Haftadayım 1 kilo vermiştim belki biraz toparlarım çok zayıfladım gibi hissediyorum çünkü

Tamam canim benim bu grup bana herkesden cok iyi geliyor gercekten ,yemekte iyi olmus sevindim uzuntuden mi verdin kilo almana doktkr bana karbonhidratta ye dedi kanama olunca

Kızlar hani hamilelikte yüzümüz güzelleşiyordu. Benim tam tersi bu hafta yüzüm sivilceyle doldu. Ve tüylenme problemimd var. Yaptırdığım lazerler yalan oldu. Siz ne durumdasınız
Bende de öyle ve sadece yüzümde değil kolladım ve sırtımda da var. Aslında adet dönemimde yüzümde 1-2 olurdu ama şimdi çok arttı çözüm bulabilen varsa tavsiye istiyorum

Tamam canim benim bu grup bana herkesden cok iyi geliyor gercekten ,yemekte iyi olmus sevindim uzuntuden mi verdin kilo almana doktkr bana karbonhidratta ye dedi kanama olunca
Vallahi üzüntüden de olabilir aslında kanamadan önce dikkat ediyordum karbonhidrat çikolata şeker falan yemiyordum ondan da olabilir bir de benim tsh 3,5 çıkmıştı bir aydır ilaç kullanıyorum ama düşmediyse ondan da vermiş olabilirim bilemiyorum inan ki doktor zaten 12 kilodan fazla alma cildin çok bozulur demişti ben aksine verdim

Bide bsey daha soracağım çok erken tabi bunun için ama merak ettim sadece çalışan ve ailelerin uzakta olduğu bir anne ikinci çocuk konuda nasıl bir yol izledi?Ben mesela ne kendimin ne de başka birinin düzenini bozmak istemem tek başıma yapabilir miyim nasıl olacak bakıcı vs ile halloluyor mu güven konusuu da var tabi şu sıra böyle sorular var kafamda.İkinci seçenek de ücretsiz izine ayrılmak ama çalışmadan o kdr süre yapamam da ,o yüzden fikirlerinizi merak ediyorum

Çok teşekkür ederim canım peki o test nasıl yapılıyor ne renk olursa su ne renk olursa enfeksiyon ya da mantar oluyor. Gerçi enfeksiyon olduğu kesinleşti ama sızıntı var mı onu bilemiyoruz. Resmen elim kolum bağlandı bayram bayram

Benim fetal DNA çıktı kızlar. Tertemiz şükür. Ve kız bebeğim olacakmış
Öncelikle gözünüz aydın.Sağlıkla dünyaya gelsin,ben de fetal dna firma araştırması yapıyorum.Panaroma ismine cok rastladım fakat nette bu isimle alakali başka yerlere yonlendiriyorlar.Birunigenetik olarak ilk sırada çıkan yer ile mi iletişime geçmem gerekiyor?Yardımcı olurmusunuz

Happy mom en iyisi bence, bir de Banu çiftçi. Bir de hamilelik+ makaleleri güzel
Dr banu çiftçiyi kullanıyorum memnunum. Makaleler videolu anlatım falan var her hafta için. Gayet güzel
Ben mucize anneyi kullanıyorum memnunum
Gebelik,mucize anne ,hamilelik takibi yine yaziyim begenirsin belki
Banu çiftçi uygulaması en çok indirilenlerdenmiş. Makaleleri göremedim ama ücretli üyelik gerekiyor mu ?
Hafta hesabı ve hangi meyve olduğumu görmek için de ayrıca diğer söylediklerinizden indireyim teşekkür ederim hepinize

Sürümü güncel değil diyor ben indirmeye çalıştığımda telefon kabul etmiyor daha önce bir kaç defa indirmeye çalışmıştım

Mucize annenin form kısmı çok güzel orda insanlarla konuşmaktan keyif alıyorum herkes birbirine destek oluyor orda da Ekim anneleri var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…