Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Dün bende yaşadım daha önce 6 hafta da felan çok ince (akıntı üstünde çizgi gibi) yaşamıştım doktor progestan vajinal başlamıştı. Kahverengi olabiliyor küçük kanama odağın var ama uzakta sorun yok progestan kullan demişti. Ama progestan beni gerçekten mahvetmişti inanılmaz bi gaz problemi yaşamaya başlamıştım ve her şeyde yolunda gidiyordu son 2-3 gündür kullanmamıştım ve dün gece bozuk para büyüklüğünde tekrar oldu çok korktum apar topar gittim tabi ama başka bir doktor yine bebekte bir sorun yok zaten açık kırmızı ya da parçalı kanama ve buna adet ağrısı gibi bir ağrı eşlik ediyorsa sıkıntı dedi ve progestana tekrar başla dedi. Kısacası kahverengi akıntıdan korkma arkadaşım ama istirahat etmeye çalış mümkün olduğunca doktorun söylediği bu.

Canim adet agrisi derken ne anlamda dedi onu

Yorumun için çok teşekkür ederim benim 9 haftamda kanamam olmuştu doktor 10 gün rapor verdi progestan başladı ve iğne vuruldum şükür bebeğimde problem olmadı şimdi çok hafif leke gördüm tedirgin oldum elimden geldiğince dinlenmeye çalışıyorum sürekli bir uyku hali var umarım bebeklerimizi sağlıklıca kucağımıza alırız

Evet canım tüp bebek, NT 2,45 diyor sınır 3müş
Buna falan hiç canını sıkma canım ben 2li yaptırmamıştim önceki gebeligimde sonra 15.hafta kontrole gittiğimde Dr yüzünü burusturdu duraksadı beyninde kist var iki tane baya da büyük büyük ihtimalle genetik hastalığı olabilir dedi ve beynimden aşağı kaynar sular döküldü başka prof lere falan gittik fetal eko ayrıntılı ultrason ve nipt yaptırdık şükür hepsi normal çıktı ve 24. Hafta kisteler tamamen kayboldu ama o birkaç hafta neler çektiğimi bir ben bir Allah bilir ve sonra anladım ki Rabbimin dilediği olur her zaman ne yaparsak yapalım bunlar hepsi normal çıksa doğumda sıkıntı olabilir ya da sonradan bol bol dua et rabbim inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin hepimizin de risk hepimiz de var boşuna sakın üzülme

3 hafta da çok erken yahu :)
Yani 37 oluyor ben ikizleri 36 da doğurdum o yüzden 37 i görsem iyi derim ama tabi ideali 38 39
Kasik agrilari aslinda bebegin buyudugu anlamima gelir haftasina girdikce daha cok vuruyor bende korku hepimizde var kanamam oldugunda aglamaktan duramadim anne olmak kolay degil kendine yuklenme oyuzden kaygilarindan dolayi
Canım ben kaçırmışım. Senin kanaman.mi oldu çok geçmiş olsun şimdi nasılsın

Umarım rica ederim ne demek

Kızlar hani hamilelikte yüzümüz güzelleşiyordu. Benim tam tersi bu hafta yüzüm sivilceyle doldu. Ve tüylenme problemimd var. Yaptırdığım lazerler yalan oldu. Siz ne durumdasınız
Bendede var bu sorun. Hem sivilcem çok hemde çenemde simsiyah kıllar çıktı birkaç tane. Hormonlar altüst oluyorya bu dönem muhtemelen o yüzden.

Ahh canım anne kalbi işte ne çektiğimizi bir biz biliyoruz ne güzel bebeğini sağlıklı sağ salim kucağına almışsın Allahım bana da nasip etsin sağ salim alayım yavrumu kucağıma dua ediyorum çok Allahım büyük

Kızlar hani hamilelikte yüzümüz güzelleşiyordu. Benim tam tersi bu hafta yüzüm sivilceyle doldu. Ve tüylenme problemimd var. Yaptırdığım lazerler yalan oldu. Siz ne durumdasınız

Benim tam aksine cildim güzelleşti normalde sivilce ve leke problemi yaşardım ama tam tersine vücudum kıllanmaya başladı. Normalde sarışınım en fazla sarı tüylerim olmuştur, son 3 haftada göbeğimde bildiğimiz sarı siyah karışık kıllar çıkmaya başladıııı

Yani 37 oluyor ben ikizleri 36 da doğurdum o yüzden 37 i görsem iyi derim ama tabi ideali 38 39

Canım ben kaçırmışım. Senin kanaman.mi oldu çok geçmiş olsun şimdi nasılsın
Evet canim zehirlenme yasadim o kanama alani olusturmus kanamayla birlikte hemem doktora gittim oncesinde evde 3 kez arka arkaya asiri kramplar girdi mideme bagirsagima mi onu tam cozemedim agrilar cok siddetliydi ve 3 kez arka arkaya tuvalete cikardi en sonki sidde daha artti ishal.olarak ciktim ve kanamayi oyle farkettim

Kızlar ağzımın kenarlarından çeneme doğru iki yanda soyulma ve biraz lekelenme var. Ne yapabilirim bunun için? Vazelin kullanıyorum ama sizde de oluyor mu?
Benimde oluştu aynı lekeden . Gebeliğimin başımdan beri uğraşıyorum. Ne sürdüysem geçiiremedim . Soyuluyor ve kaşınıyodu. Sonrasında koyu leke olarak kaldı ve yüzümün bazı bölgelerinde de çıkmaya basladı.

Aynıyız valla. Vucudum sivilce içinde. Yüzüm ergenlikten hallice. Tüylerim de hızlı uzuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…