Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar nub tahmini yapacak olan varmı.. Benim bebişin iki bacak arası pozu🫢 13 haftalık🙈

1000049139.jpg

Evet o zor ozaman sen kendini ihmal.etme ozaman git ara ara doktora canimm devlette randevu sorunuda var istanbulda ben oyuzden sigorta yaptirdim.ama ben beylikduzunde oturuyorum cok pahali bir hastahane degil ve doktorlarida iyi zorlamiyor cok butceyi
Ben de beylikdüzünde oturuyorum hangi hastaneye takip oluyosunuz🥰

Kızlar nub tahmini yapacak olan varmı.. Benim bebişin iki bacak arası pozu🫢 13 haftalık🙈

Eki Görüntüle 3413665
Ay kız sankiiii ya 3 çizgi var 🥰🥰 Hayırlısı olsun
Benimde oluştu aynı lekeden . Gebeliğimin başımdan beri uğraşıyorum. Ne sürdüysem geçiiremedim . Soyuluyor ve kaşınıyodu. Sonrasında koyu leke olarak kaldı ve yüzümün bazı bölgelerinde de çıkmaya basladı.
Caudalie vinoperfect beyaz serumu lekeler için çok iyi canım, benim de yıllardır geçmeyen güneş lekelerim vardı 4 ayda temizledi hepsini. Biraz pahalı ama bence hakediyor. Hamileliktede kullanılabiliyor tamamen doğal tavsiye ederim 🫶🏻

Ay kız sankiiii ya 3 çizgi var 🥰🥰 Hayırlısı olsun

Caudalie vinoperfect beyaz serumu lekeler için çok iyi canım, benim de yıllardır geçmeyen güneş lekelerim vardı 4 ayda temizledi hepsini. Biraz pahalı ama bence hakediyor. Hamileliktede kullanılabiliyor tamamen doğal tavsiye ederim 🫶🏻
Hemen araştırıp alayım benn de çok teşekkürler😊 Git gide kötü hal almaya başladı baş üstü kullanmakta fayda var

Kızlar hani hamilelikte yüzümüz güzelleşiyordu. Benim tam tersi bu hafta yüzüm sivilceyle doldu. Ve tüylenme problemimd var. Yaptırdığım lazerler yalan oldu. Siz ne durumdasınız 🙄
Günaydın aynı durumdayım 😄 iki haftadır filan azalmıştı ama yine başladı. Ergenliğim de sivilceli geçmişti benim. 20’li yaşlarda kurtuldum 30’da şimdi yine sivilcelendim biri sönüyor biri çıkıyor 😄 yüzümde de tüylenme var sarı ama yine de belli oluyor iple aldırıyorum mecbur

Kızlar acilden geliyorum gece su gibi akıntı geldi 😕 Şehir dışındayım doktora gittim hemen, enfeksiyon var dedi, alttan muayane ettiğinde de amniyon sıvısı sızıntı yapıyor olabilir şu an test yok elimizde bunu tespit edebilecek dedi. Devlete gittim orada da poliklinikler kapalıydı. Amniyon sıvısı gelmiş gibi önlem amaçlı antibiyotik ve fitil tedavisi başlattılar. Dua edin bana olur mu 🙏🏼 İyi Bayramlar diliyorum herkese ❣️

Kızlar acilden geliyorum gece su gibi akıntı geldi 😕 Şehir dışındayım doktora gittim hemen, enfeksiyon var dedi, alttan muayane ettiğinde de amniyon sıvısı sızıntı yapıyor olabilir şu an test yok elimizde bunu tespit edebilecek dedi. Devlete gittim orada da poliklinikler kapalıydı. Amniyon sıvısı gelmiş gibi önlem amaçlı antibiyotik ve fitil tedavisi başlattılar. Dua edin bana olur mu 🙏🏼 İyi Bayramlar diliyorum herkese ❣️
Çok geçmiş olsun canım. Gelen sıvı idrar olabilirmi peki. Geçen bir arkadaşında öyle olduya, su geldi diye paniklemişti ama idrar kaçırmış aslında.

X