Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar ağzımın kenarlarından çeneme doğru iki yanda soyulma ve biraz lekelenme var. Ne yapabilirim bunun için? Vazelin kullanıyorum ama sizde de oluyor mu?
Benimde ağız ve çene kısmımda aşırı kuruma oluyor sürekli nemlendirici kullanıyorum . Hormonlar yapıyormuş maalesef

12. Haftadayım mide bulantım hâlâ devam ediyor.. Hâlâ aynı durumda olan var mı? Hatta bazen kusuyorum

Aynı şey sanırım canım baya ısı yayıyor benimki. Özellikle ilaçsız hamilelerin kullanabileceği bir şey dedim eczacı verdi bir tane bunlar hamileler için uygun dedi
Bende aldım bugün normal yakı ve ısı bandı o kadar rahatlattı ki anlatamam keşke daha önce aklıma gelseymiş

Canim doktora gitmissindir ne dedi neden oldugunu ben anlayamadim cocukla ilgili degil demi
Acile gittim bir şey demediler sadece parol serum verdiler tatlış. Hatta dedim bebeği kontrol edebiliyor musunuz? Oda randevu alıp poliklinikten bakmamız lazım dedi. Acilden olmaz dedi. Sinir oldum. Bayramdan sonra gideceğim attım kontrole. Bugün yakı ve ısı bandı oldum onları kullanıyorum. İnanılmaz rahatlattı. Hamileler kullanamaz diyor üzerinde ama doktor kullanabilirsin yazmış. Anlamadım bende hangisi doğru.

Yok ben devlete gittiğim için doktorlara ulaşmak mümkün değil maalesef
Evet o zor ozaman sen kendini ihmal.etme ozaman git ara ara doktora canimm devlette randevu sorunuda var istanbulda ben oyuzden sigorta yaptirdim.ama ben beylikduzunde oturuyorum cok pahali bir hastahane degil ve doktorlarida iyi zorlamiyor cok butceyi

3 haftada 1 doktor kontrolum oluyor o 3 hafta bana gecmiyor ya. Acaba bebek iyi mi bir sey mi oldu diye panikliyorum. En ufak bir agrida sancıda korkuyorum
Kasik agrilari aslinda bebegin buyudugu anlamima gelir haftasina girdikce daha cok vuruyor bende korku hepimizde var kanamam oldugunda aglamaktan duramadim anne olmak kolay degil kendine yuklenme oyuzden kaygilarindan dolayi

Ne için gitmiştin acile canım geçmiş olsun. Bazen konuşmaları atlayabiliyorum çok yazışma oluyor Benimkinde de doktor kontrolüyle kullanabilirsiniz yazıyordu doktorum izin verdi ama ilaçsız olanı dedi.

İhmal etmiyorum sürekli randevu kovalıyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…