Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben de bununla ilgili bir makale okumuştum, bir insanın MSG'den zarar görebilmesi için kilolarca o besinden tüketmeliymiş o da mümkün değil diyorlar

Canım çok çok geçmiş olsun, dualarım seninle inşallah bu günleri atlatıp sağlıkla kucağına alacaksın tatlı kızını. Bol bol dinlen hiç yorma ve üzme kendini minnoşun tutunmuş sana demek ki mücadele ediyor. Sağlıkla kolaylıkla olsun

bir de istanbuldaysan eğer eminönünde bir eczane bulduk orada da yarı yarıya fiyat farkı var. 2200 şu an internette, orası 1000 e veriyor.
Merhaba canım, eczane adını ve yerini söyleyebilir misin? Ben de krem alıcam ama çok pahalı diye Mustela alıcaktım onu alayım bari :)

Saol canım benim Allah razı olsun inş çabucak atlatırım hergun söyle yürüyüş yaparım böyle hareket ederim derken sırtüstü yatıyorum hep neyse sağlık olsun inş bu günlerde geçer ben de onun için sabrediyorum o çok mücadeleci ben de onun için güçlü olcam sizler de kendinize çok iyi bakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…