Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
güzel anneler

Şimdi doktorum perinatologa yönlendirdi 2li test için. 2 li testi kadın doğum doktorumuz mu kontrol ediyor perinatolog mu?

3 hafta sonraya randevu aldım 2li için.

Doktora da aynı hafta mı gidilmeli?
Benim doktor perinatalog olduğu için ekstra birine gitmiyorum fakat bildiğim kadarıyla sonuçları hem o kontrol ediyor hemde senin doktorun kontrol edebilir. Bence 3 hafta sonra gittiğin perinatalogdan aldığın sonuçlara göre kendi doktorunu arayıp danisabilirsin. Sürekli.kalkip gitmemiş olursun hem

güzel anneler

Şimdi doktorum perinatologa yönlendirdi 2li test için. 2 li testi kadın doğum doktorumuz mu kontrol ediyor perinatolog mu?

Canım benim kendi doktorum yaptı ikili testi perinatologa gitmedik direkt kendisi ölçüm yaptı kan verdim bir de

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu yaşayan var mı doktorunuz nasıl bir tedavi uyguluyor
Canım ben oldum gebeliğin başlarındayken, bir antibiyotik verdi bir de 1 şase suya karıştırılıp içilen antibiyotikten. Kullandım ilaçları geçti. Suyu çok fazla içmeye çalıştım hep

Canım ben oldum gebeliğin başlarındayken, bir antibiyotik verdi bir de 1 şase suya karıştırılıp içilen antibiyotikten. Kullandım ilaçları geçti. Suyu çok fazla içmeye çalıştım hep
Hamileliliginizin kaçıncı haftasında kullandınız benim daha 9.hafta antibiyotik verdi kullanmaya korkuyorum

Kızlarr bugün 11+1 ikili tarama için kan verdim. Ense kalınlığını 1,5mm olarak ölçüler normal mi ? Bebek küçük olduğu için bazı şeyleri net göremiyorum bir sonraki randevunda detaylı bakarız dedi. Bir de fotoğraf ekliyorum cinsiyet için tahmini olan var mıı ? Umarım hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

Eklentiler

• IMG_2899.jpeg
    106 KB · Görüntüleme: 91
güzel anneler

Bana kendi doktorum 2li test sonucunu wp tan atarsın bana dedi çağırmadı 1 ay sonra kontrol randevum vardı ona gideceğim sadece

kızlar çıktım kontrolden. 12+2 tam günü gününe. Asker selamı verdi sürekli çok komikti:) nub a göre erkeğe yakın ama çok da dik değil bazen klitoris de böyle görünüyor kan testini bekleyeceğiz. Valla bi fikriniz varsa siz de bakın:)
Hem asker pozunu, hem nubun belli olduğunu atıyorum:)

Eklentiler

• IMG_4135.jpeg
    150,4 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_4132.jpeg
    117,8 KB · Görüntüleme: 83
Hiç anlamam kaç olması gerekiyor acaba ? Doktor söylemedi mi normal mi kaç olması gerekiyor

Sağlıkla gelsin kız gibi sanki çıkıntı cok az

Ben çok anlamam ama kız gibi geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…