Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Toxoplazma virüsünden dolayı çok önermiyorlar
Selam kızlar. Ben cigkofte yediğim günün ertesi günü helak olmuştum. Asla yemem evde yanılmıyorsa. Zaten doktorda hamburger tarzi ve cigjofte ve dışarıda yapılan et köfte işlerine asla yememelisin demişti. Dikkatli olmak lazım

Ben ilk hamileliğimde yemiştim çok fazla etsiz hemde . Kayıptan sonra ikinci çocuk düşündüğümüz zaman kan testlerimde toxoplazma çok yüksek çıkmıştı önceden geçirmiş şekilde bana çok mu cigkofte yedin diye sordu. Orda durumu anlattı bu şekilde diye

Yaa çok mantıklı, eminim güzel de oluyordur. Teşekkür ederim paylaştığın için

Makarna yememekmi gerekiyormuş benim bazen midem çok bulanıyor, sadece makarna yiyebiliyorum doymak için.

benimkide daha 13 haftali
geçmiş olsun bazı hamileliklerde boyle oluyormus insallah atlatirsin canim sitres yapma iyice dinlen dualarimiz seninle

Hayır canım bende senin gibiyim pide de yiyorum ekmekte kola canım istediği zaman 1-2 yudum da olsa içtim dondurmada yiyorum çikolata da sadece dışarıda salata yemiyorum bir de salam sosis yememeye çalışıyorum abartmıyorum kendini kötü hissetme bence

Aynen öyle benim doktorum da öyle söylüyor canım Rabbım inş nasip eder inan kilo almaya başladım göbeğimi sıkıyor kıyafetler şimdi netten alışveriş yapacağım çekiniyorum ya hevesim yarım kalırsa giyemezsem diye teşekkür ederim dinlencem inş sende birdaha hiç yaşamazsın umarim sana da cok gecmis olsun

Cok uzuldum yazdiklarina bebegun seninle olmasi onemli okadar kanamanin sebebi belli mi kuzum sen iyisin bebek iyiysen masallah Allah omrunu vermis hic korkma okadar kanamayla seni birakmamis
Sebebini tam bilmiyorlar kanama alanı neden olusuyo inan doktorlar bile çaresiz kalio bazen canım bazı kişilerin damarları çok hassas oluyo bebek büyüdükçe baskilayip kanama yapabiliyo önemli olan bebegin iyi olması dediler
hani diorum gelecekte bise olur mu onu hiçbirimiz bilemeyiz diolar iğneleri ilaçları kullanıp 1 hafta dinlen tekrar aşırı Bi kanama olursa gel dedi inş olmaz canım aynen o sabrediyo okadar kanamaya rağmen bende güçlü durcam başka çare yok

Nasil tum belinde mi bende bel agrisi degil de kuyruk sokumunda cok var bacaklarda cok var kasiklarda kasilmalar oluyor igne batmalar onun disinda belimde tumden yok senin tum belindemiydi canim baska varmi belirti
Canım lütfen olumsuz etkilenmeyin hani çok güçlü bi agriydi tüm belime yayıldı bende yatiym dinleniym geçer derken bianda kanama bosaldi ama sizinki bebis büyüdüğü içindir birsey olmaz ins yinede kendinizi çok yormayın mesela benim doktorum 5 kilodan fazla ağırlık kaldırma dedi çok sıcak duş felan almayın öyle yani

Ben daha 7 haftalıkken filan söyledim tüm öğrencilerime ya idareme de söylemiştim mutlaka, nöbette filan oturucam bilginiz olsun diye

Yok yahu canımın istediği her şeyi yiyorum ben (zaten çok az yiyebiliyorum). Makarna da yiyorum çikolata da dondurma da. Asitli içecek hiç içmem kola filan ama canımın istediği hiçbi şeyi kısıtlamıyorum valla

Ya ben birşeyle uğraşıyorum ya diyelim o şeyden tiksiniyorun yiyemiyorum yaptığım yemek bile hemen yapamaz uzarsa tiksiniyorum çok saçma bir haldeyim

Çok geçmiş olsuun Benim de kanamam olmuştu kanama alanı nedeniyle. O yüzden o tedirginliği çok iyi anlıyorum Güzelce dinlen, bol bol su iç, hiiç kötü düşünme. Bebek iyiymiş maşallah ona, sen de atlatacaksın merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…