Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
doğum haberlerini okudukça heyecan duygusallık birbirine karışıyor bende de kalp atışı cinsiyet derken doğum zamanlarına geldik..Kucağına alanlar sağlıkla kolaylıkla büyütsün, bekleyen herkesin de çok güzel doğumları olsun

Maşallah sana annesi

Amin canım inan bende öyleyim heyecanla her sabah ve her gece kontrol ediyorum kimler doğuma gitmiş hastaneye yatanlar ne yapmış diye Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın
Hayırla ve sağlıkla gelsin inş hepsi

Darısı başıma yaa benim minik de depar atar inş tavsiyen var mıı ne yapsam kilo alır bebişimm
Kaşar ve muz diyorlar hep canım ama ben galiba çok yiyorum ondan oldu . Gece durduk yere kokoreç istiyorum gelirken de pasta alalım diyorum mesela sağlıklı değil biliyorum ama canım isteyince de yiyorum işte bı de bizim aile de iri bebek genetik sanırım annem hep bizi kilolu doğurmus kardeşim doğum yaptı o da 35 haftalık 3600 doğurdu . Ama çok kilolu doğsa da dogmasa da sonradan daha çok kilo alıyorlar yakalıyorlar yani çok da takma sakın kiloyu eltim gorumcelerim hep 3 kg altında doğum yaptılar şimdi benim çocuklarımdan daha toplu hepside

Maşallah sen araları baya açmışsın ya büyük oğlanın tepkisi nasıldı acaba ilk duydugunda benim oğlan şaka yapiyorsunuz diye bı kaç gün kabullenememisti

Bu arada özel vs devlet kıyaslaması olmuş kesinlikle şans işi olduğunu düşünüyorum Allah herkesi iyilerle karşılaştırsın ve bu doğum yolunda zorluk gectirmesin inşallah ilk doğumum devletteydi o zaman burda özel hastane yoktu beni kadın doğum hastanesi ne sevkettiler erken doğum diye 3 gün suni sancı taktılar yanıma kimseyi sokmadilar aynı odada nerdeyse 20 kişi vardı gelen doğurup gidiyordu nereyse camdan atacaktim kendimi berbattı yani .. ama nerdeyse 15 sene oldu şimdiki şartları tam bilmiyorum. Ama devlette doğum yapıp çok memnun olanda var şimdiki şartlar biraz daha iyi gibi yine de bende bı fobi olarak kaldı ilk doğum travmam bir daha da hep özele gittim . Başka bölümlerde ise kesinlikle devlet ve uni hastanelerini tek geçerim özeller hep para tuzağı ..

Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün

Canım probiyotik başla kuru incir kayısı ye bol bol hamur işini kes sakın hemeroid olma benim ikinci hamileliğim ve yine hemeroid oldum maalesef korkunç bir durum. Yüzüstü yatamıyorum karnımdan dolayı, yan yatıp bacağımı yukarı çektiğimde çok acıyor, düz oturmak zaten mümkün değil sürekli yan oturur pozisyondayım acıdan çıldırmak üzereyim

Çok güzel bi anı kalmış size

Aynen öyle valla bide şehir hastanesine gittiğim için bebeği goremiyorum sadece kalp ritim lerini duyuyorum öyle ne yapıyor falan izleyemiyorum böyle çok özlüyorum
Evet devlette ultrason kağıdı vermiyorlar görüntü zaten izleyemiyorsun bende tahlillerim için gidiyorum bazen ağızlarından kerpetenle cevap alıyorum sağ olsunlar

Bana ne emoji bildirimi ne de mesaj alıntı bildirimi gelmiyor mesajları okurken bana bişey dediğinizi tesadüfen görüyorum. Başka böyle sorunu olan var mı? Ne zaman düzelir acaba

Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…