Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Merak etmeyin sayıları oldukça az onların ama etkileri büyük. Bu kadar çok kötünün birleşmesi de ayrı bir şaşırtıcı durum. Allah çocuklarımızı korusun gerçekten. Çocuklarımızı neyden kimden koruyacağımızı şaşırdık
Bir de kötü olma sebebim 3 4 tanesi oturduğumuz yerde ve sürekli gittiğimiz hastanelerdi ama 3 4 senedir farklı bş hastaneye başlamıştım Allahtan her şeyde var bi hayır

Kızlar doğum yapanlara sorum var bebeğim 9 günlük oldu bebeğinizin beslenme düzeni nasıl? Ben hem anne sütü hem mama takviyesi veriyorum kaç saatte bir besliyosunuz bebeğinizi? Belli bi düzen oluşturabildiniz mi? Önce emziriyorum sonra 30 cc mama veriyorum ama 30 cc doyurmamaya başladı sanki.. Doyup doymadığına emin olamayıp stres oluyorum annelik hem çok güzel hem de bir o kadar zormuş gerçekten 🥲
Ben mamaya başlamadım hiç aslında midesinin boyutunu düşünürsen endişelenmezsin ilk günler emmiyordu oğlum hatta kiloda almadı ama ben sağım buzluğa attım şimdi alıştı emiyor geri.Pes etmeyip vermeye devam ettim çünkü. Hemşirenin dediği 15 dk emiyorsa 2 saatte 1, yarım saat emiyorsa 3 saatte 1 emzirmen yeterli demişti. Emzirme eğitimi için hemşire gelince böyle dedi bildiklerim ve iletebileceklerim bunlar benim

Selam kızlar güncellemeleri biraz gecikmeli de olsa ekledim 😅 eksik hatalı gördüklerinizi lütfen bildiriniz 🤗 Güncelleme yapmak isteyenler beni etiketleyebilir özelden msj atabilir 👋🏻

Selam kızlar nasılsınız her şey yolunda mı? Son dönemdeki haberler beni çok çok üzdü benim bebeğim 6-7 saat yoğun bakımda kaldı şu yuttuğu için ben bile kara kara düşünmeye başladım bebeğim orda ne yaptı ne etti diye Allah bu ailelere sabır versin gerçekten düşünmesi bile çok korkunç. Allah yavrularımızı korusun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 özel hastaneye karşı biraz tereddüt oluştu bende .

X