Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    234
Çok mantıklı valla. Hem ikisi birbiriyle arkadaş olur hemde sen onları okula başlatıp kendi işlerine bakarsın. Benim oğlum 8 yaşında şuan, tek çocuk büyütmek gerçekten çok zor. Ikincide erkek, üçüncü belki kız olur diye şansımı denemek istiyorum. Arayı çok açmadan ikinciyle üçüncüyü peş peşe doğururum cesaret edebilirsem eğer ☺️
Birde peş peşe olan çocuklarda genelde cinsiyet farklılığı oluyor galiba çevremde kim varsa peş peşe çocukların cinsiyeti farklı ben bu da kız olsun beraber oynasınlar istemiştim ama çevreye bakınca erkek olacak kesin dedim öyle oldu

3 gündür sancım var nişan geliyor ara ara sancım fdünden beri 10 dkda bir çok fena giriyor sabah gittim açılma 1 cm asla ilerlemiyor akşama kadar da beklicez akşam sezeryan olacaksın mecbur dedi 40+2 ve 3 gündür nişan sancı öldüm geberdim nasıl açılmıyor anlamadım
Bende gizli takipçilerdenim. Benim de çarşamba günü gece suyum gelmeye başladı . Perşembe günü 05 te ancak doğum gerçekleşti. Allah yardımcınız olsun. Zorlu bir süreç. 24 saat boyunca 1 cm di ve sancım olduğu halde nst de gözükmüyordu . Daha sonra açılmaya başladı ama sancım (bence bu ağrılara sancıdan başka isim bulumalı :) ) çoğaldı . Neyse ki bitti gitti çok şükür . Sizlerde sağlıkla kucağınıza alın inş 🤲🏻

Kızlar mesajlarınızı da okudum tek tek alıntılayamadım. Sezeryan ya da vajinal doğum hakkınızda hangisi hayırlısıysa rabbim kolaylaştırsın çabuk toparlanın, bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Eğer bi daha doğurmayı düşünüyorsan kesinlikle peş peşe en mantıklısı bencede. Tekrar uykusuzluğu başa almak zor birde tek çıcuk olunca sana sarıyor oyun oynamaya. Ben ilk evlendiğimde çocuk istemedim eşimin kızı vardı 3.5 yaşındaydı bana alışsın dedim 8 ay istemedim 9 ay da hamilelik süreci çok yorucu oldu hep benimle oyun istedi hamileliğimde zor oldu o yüzden ne zamanki kızım doğdu beni bıraktı kardeşiyle oynuyor o yüzden dedim 2 tane istediğim için dedim peş peşe olsun beraber büyüsünler rahat edeyim kendim için sonrasında bişeyler yapmak istiyorum
Benim yaşımda geçiyor zaten. 34 yaşındayım. Çok erteleme şansım yok. Sezeryan olursa hemen yapmam ama normal olursa çok ara vermeden bir tane daha düşünüyorum. Allah bilir tabi, bunlar benim planlarım ☺️

Kızlar mesajlarınızı da okudum tek tek alıntılayamadım. Sezeryan ya da vajinal doğum hakkınızda hangisi hayırlısıysa rabbim kolaylaştırsın çabuk toparlanın, bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah. En önemlisi sağlık heleki şu yenidoğan çetesinden sonra şimdi kontrollere bebeğimi korkuyla götürüyorum rabbim kimseye fırsat vermesin
Merak etmeyin sayıları oldukça az onların ama etkileri büyük. Bu kadar çok kötünün birleşmesi de ayrı bir şaşırtıcı durum. Allah çocuklarımızı korusun gerçekten. Çocuklarımızı neyden kimden koruyacağımızı şaşırdık

X