Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Canım ben 2 kere spinal oldum gayet rahat bir doğum şekli iğne hiç acıtmıyor ondanda hiç korkma kolay bir doğum olur inşallah

Benim de öyle, geri dönecek diye korkuyorum valla..

35de olmama rağmen 1 haftadır sizin gibiyim bazen patlıcak gibi oluyor toplanıyor aşağıya hareketli cok aktif heryerden aynı anda vuruyor.özel yerim yumuşamış gibi ağrı oluyor.

Genel olmayı düşünüyorum ilki de geneldi ben cok panik stres yapıyorum kalbimi etkiliyor yerinde sabit duran biri deilm ameliyatta birinin elini tırmalamıştım korkudan felan

Benim de ayni.zaten hareketli idi..hic azalmadi..aksine sertlesti.. dr hareketli bebek iyidir diyor :) 15ine gun verdi..direniyorum..

Hadi geçmiş olsun darısı başımıza Nasıl geçti doğumun
Amin inşallah canım en kolayları olsun sizinki valla en son kilosu 3900 ölçüldü ama 3560 gram doğdu kızımdan 100 gram daha zayıf ama ilk doğumumdan zor oldu kemiklerinden dolayı iri bebek zorlandım biraz kendime geleyim kısaca yazarım ama çok şükür tek duam sağlıktı ve oğlum sağlıklı ve yanımda her acı gelip geçiyor şükür

Ya ağrı oldu tabii ki ama dayanılmaz değil, bence kendinizi hiç böyle şartlandırmayın, doğum bu ağrısız acısız bi yöntemi yok maalesef, tabii ki ağrısı oldu olacak ama ilk günden sonra hep hafifledi. Siz rahat olun çok güzel geçer inş

Sanırım çoğu kez ayağım aşağıda bugün dahada şişti ya rahatsızlık veriyor insana. İlk defa kendimiz kan sulandirici vurduk of yanlış yapmamışizdir inşallah.

Kızlar ben bugün 35+6 dayım ama kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Sırtım dayanılmayacak kadar çok ağrıyor. Sıcak su torbası koyuyorum o rahatlatıyor biraz. Yürürken de kasıklarım çok ağrıyor. Zor yürüyorum. Birde tuvalete gittiğimde sanki açılma varmış gibi geliyor. Bu benim hissedebilecegim birşey mi bilmiyorum. Sizce doğuma az mı kalmis o yüzden mi böyleyim?

Kontol zamanın ne zaman canım? Umarım ciddi bir şey değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…