Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Biz kadınlar neden hep temizlik düşünüyoruz ki hiç anlamıyorum ya bazen tek deli ben miyim diyorum ama benim gibi çılgınlar da var işte 🤣 senin günü belli ne güzel bende maax 38 diyorum çünkü hiç 38 i geçmedim daha doğumlarım 35 38 38 oldu benimde iki hafta var diye sayıyorum bakalım 🥰
Benide geriyor temizlik 😵
Kadın gelecek ama bakalım nasıl olacak 🫢
Sona yaklaştıkça gerginlik ve heyecan artıyor 🪷

Valla inan ki benim o tarihe kalmicak acayip ağrılarım kasılmalarım arttı benim bugün çok fenayım 🥲🥲 yarın sabah nst ye giricez bakalım
Allah sağlıkla kucağına aldirsin canım hep diyorlar. Ne planlarsan planla o istediği zaman gelicek. O sebep ile güzellikle, sağlıkla gelsinler. Allah şifa versin inşallah

Benide geriyor temizlik 😵
Kadın gelecek ama bakalım nasıl olacak 🫢
Sona yaklaştıkça gerginlik ve heyecan artıyor 🪷
Ben çoğu büyük işi yaptırdım bitti dün doktorum eğil yerleri sil dedi 😂 normalde diz çöküp yer silmişligim yok yarın yerleri sileceğim bu sebeple

Kızlar fisher price oyun piyanolu oyun halısını aldım Amazon’dan, her yerde 2200 civarı özellikle ebebek epey pahalıydı. Amazon’da 1946 liraya aldım bilginize. Zamlanmadan alayım dedim artık ne zaman kullanırsak
Ben başka bı markanınkini aldım o bana gereksiz pahalı geldi.

Kızlar bebek ilk doğduğunda pişik önleyici kremleri hemen sürecek misiniz? Sudocrem aldım bi tek. Başka ne sürsem bilemedim. Bi de doğal olarak sarı kantaron yağı öneriyorlar ve zeytinyağı. Sizin düşünceniz nedir

Kızlar bebek ilk doğduğunda pişik önleyici kremleri hemen sürecek misiniz? Sudocrem aldım bi tek. Başka ne sürsem bilemedim. Bi de doğal olarak sarı kantaron yağı öneriyorlar ve zeytinyağı. Sizin düşünceniz nedir
Ben kantaron yağı kullanmayı düşünüyorum, avokado yağı da yaptım

Asidik olduğu için zeytinyağı pek önerilmiyor.

Ben çoğu büyük işi yaptırdım bitti dün doktorum eğil yerleri sil dedi 😂 normalde diz çöküp yer silmişligim yok yarın yerleri sileceğim bu sebeple
Bnmde bütün temizliğim bitti. Bu arada kendimi bildim bileli yerleri elle silerim hala daha elle silerim 😅 38.haftadayım düşünün bütün evi kaldırdım eşimle birlikte. Bi koltuklar kaldı temizler ama sileceğim yine de

Buzluğa birkaç şey kaldı onları da bu hafta yapıp atacağım 5 yaşında kızım var en azından elimin altında hazır olurlar
. Valla artık hepimizin Allah yardımcısı olsun 🫶💙🙏

X