Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ayy o kadar sevindim ki annenin gelecegineeee umarim her sey cok guzel olur stressiz sorunsuz atlatırsın

Kuzum iyi ki dogum yapmissin o zaman baya yüksekmiş ikiniz için de hayırlısı olmuş yakındır bebeginle gececeksiniz eve inşallah

Gecen gun elektrik supurgesini elimsen dusurdum diye agladim esim geldi güldü bir bagirdim, ki asla sesimi yukseltmem şok oldu. Sonradan çok üzüldüm özür diledim. O da onemli degil olabilir bagirabilirsin vs dedi. Cidden hormonlar cok garip

Ben de gecen gun esim güldü diye bir bagirdim ki normalde asla sesimi yukseltmem şok oldu yazık. Sonra çok icime batti uzuldum ozur diledim. Hic sorun degil bagirabilirsin olabilir dedi. Bazen asiri gergin oluyorum bazen asiri duygusal

Ayyy canım benim ya annenin gelmesine aşırı sevindim

Evet çok can sıkıcı zaten birde ilerleyen haftalarda iyice doğum psikolojisine girip olumsuz bişey görmek can sıkıyor. Ben 25. Haftadayım 21. Haftada detaylı ultrasonda farkedildi. Bayağı bir araştırma yaptım korktum biraz etkilendim. Sağlıkla doğsunlar inşallah

Ay kızlar ben hamilelikte eşime düştüm ya resmen her an yanımda olsun istiyorum geçen gece pansiyon nöbetine gitmişti oturup ağlayacaktım neredeyse oysa pansiyon eve 5 dk. Sürekli yanımda olsun istiyorum evde o olmayınca huzursuz oluyorum sizde de öyle mi? Yazın annesinin yanına gitmişti o yanımda değilken şekerimi bi türlü düşüremedim o yanıma gelince kendiliğinden düştü hatta annem de diyor ki geldi senin insülinin

Kızlar biraz stres oldum yaa. Bebek oynuyor karnımı ittiriyor gibi ama çok sert aynı zamanda karnım. Sırtımda ağrıyor biraz. Bir şey olur mu acaba. Yarın sabah kontrolüm ama

Ah canım görmedim görsem inan hemen dönerdim. Benim sütüm az olduğu için 20 dk sağ 20 dk sol şeklinde emziriyorum. Bazen daha da uzuyor zor indiriyor benim bebiş. Üzerine mama takviyesi de alıyoruz hala kendine gelemedi çünkü Ama sütünüz bol olursa ve yeterse tek göğüste emzirebilirsiniz Aşağıdaki de annelik bunu gerektirir adlı çalışmam En iyisini bulup, hangisi ne yapıyor, tecrübelerimle size de yardımcı olurum umarım. Tabii umarım gerek kalmaz, sütünüz bol olsun

Eklentiler

• 98BFDE33-554B-4D05-914D-1B00278FAED9.jpeg
    98,5 KB · Görüntüleme: 46
O kadar rahatladım ki annenin gelmesine kaç gündür aklım sendeydi benim de için rahatladı inan Baban rahatsız mı kuzum bir hastalığı mı var? İdare edilir bir şekilde halan da ablası oluyor yabancı değil sonuçta aklın kalmasın hiç Allah şifalar versin

Hahaha çok güldüm hayııır İlay çok güzel bir isim kızım olsaydı benim de düşüneceğim isimlerden biriydi

Hahahahahah komedisin ama bizde yapışık ikiz gibiyiz öyle oluyo demek ki bu süreçte

Seninkinin boyu kilosu kaç oldu annesi aşırı merak ediyorum. Bence grubun en iri bebeği senden gelecek
Hahahah valla ben çok fenayım kızlar ya eşime diyorum artık doğmasın mı diye canım 3 buçuk oldu bizimki ama doktorumuz yurtdışına çıktığı için haftaya cuma kontrol tabi doğmazsa o zamana kadar en son işte pazartesi 3.400 Du 50 cm di 37 haftalık olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…