Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Evet biraz rahatlamam lazım. Kasılma olunca kendi kendime korkuyorum hep
Doktoruma 5 gün önce gittiğimde kasılmalarım çok dedim doğum kasılması olsa duramazsın korkma dedi bende saldım oyuzden bu çektiklerimiz normal oyuzden sende takılma sık sık olunca doğum sancısı olduğu belli oluyormuş bizimki düzensiz sancılar

Yaa çok teşekkür ederim dönmen yeter

Sancı hissedince başka bir hastaneye gittim nst çektik kızlar. Üç sancı çıktı. Ama nst çekilirken hissetmedim ben hiç. Az önce doktoruma sonucu gönderdim. Sancılar sıklaşırsa veya suyun gelirse haberleşelim dedi. 20'sinde sezaryen olacaktım ama daha erken gelebilir gibi görünüyor İnşallah durur 20'sine kadar Sakin sakin gidebilirim hastaneye böylece.

Son düzenleme:
Maşallah Allah nazarlardan korusun Anne baba boylu poslu olunca genetik konuşuyor işte. Çoğu şey elimizde değil aslında her şey sanki bizim elimizdeymiş gibi kendimize yükleniyoruz, genetik diye bir gerçeklik var

Maşallah Allah nazarlardan korusun Anne baba boylu poslu olunca genetik konuşuyor işte. Çoğu şey elimizde değil aslında her şey sanki bizim elimizdeymiş gibi kendimize yükleniyoruz, genetik diye bir gerçeklik var
Valla sanırım biraz öyle boyunun uzun olacağını biliyorduk zaten ama kilosu da hiç fena değil. Bende eşimde ince yapılıyız ama bakalım sağlıkla doğsun da arkadaşım inan nefes nefese kalıyorum artık ya

Rabbim tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin size kucağınız boş kalmasın, bu güzel duyguları sizde yaşayın inşallah. Amin

Evettt bende gobek oyle olmadi yaa bakiyorum surekli masallah yukarida cunku yemek boruma baski yapiyor oyle anladim
bazılarının doğumdan birkaç saat önce düşüyor, bazılarının haftalar önce aslında bu kadar erken düşmeseydi düştüğüne sevinirdim çünkü nefes alış verişim rahatladı

Aslında büyük ihtimal ikinizden de uzun olacak ileride çünkü sen erkek olsaydın 2 metreden fazla olurdun diye düşünüyorum maşallah Sağlıklı olsunlar da inşallah boyun, kilonun önemi yok

Hahaahah ben de öyleyim ama biz başından beri hep dip dibeyiz aynı okulda çalışıyoruz her şeyi birlikte yapıyoruz şimdi o okula gidiyor ben evdeym bir garip oluyor hep bir eksiklik var gibi evde ne yapıyorsam msj atıyorum hiç bsey yapmiyorsam emoji atıyorum.Artik alışmam gerekecek bu duruma ama bı sene kadar evdeyiz herhalde

Aslında büyük ihtimal ikinizden de uzun olacak ileride çünkü sen erkek olsaydın 2 metreden fazla olurdun diye düşünüyorum maşallah Sağlıklı olsunlar da inşallah boyun, kilonun önemi yok
Tabi tabi aynen öyle canım abim 1.97 oyuzden bencede bizimki 2 M yi gecicek gibi bakalım sağlıkla gelmesi tek duam

Ay sonuna çok güldüm

Bende zorla anlatıyorum Nilay mi ilayda mi diye tamamlıyor Gökçe İlay koyduk artık bıraktım söylemeyi anlamıyorlar zaten

Rabbim tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin size kucağınız boş kalmasın, bu güzel duyguları sizde yaşayın inşallah. Am

Rabbim tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin size kucağınız boş kalmasın, bu güzel duyguları sizde yaşayın inşallah. Amin
Yaaaa çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim ne muradınız varsa versin inşallah

Ben de öyleyim ya. Evden çalışıyor bende evdeyim. Hep beraberiz. Evde tek kalamam o nereye ben oraya. İyi ki diyorum çalışmıyorsun yoksa evde napardım

İyi akşamlar kızlar Doğum yaklaştıkça anlık modum budur, nolur doğum yapanlar, tecrübeli analar bişeyler desin, geçecek desin, hemen bitip gidecek desin
Geçecek hepsi ama yerlerini başka dertler alacak dost acı söyler Şaka bir yana hepsi tatlı telaşlar olacak, o sohbetleri yapmak için sabırsızlanıyorum. Bebeğimizin kakasının kıvamını konuştuğumuz günler gelsin artık noluuur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…