Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kizlar arkadasim hediye etti benim oglus icin bakalim 6 ay rahat edersin bununla dedi heryere tasiniyormus bende yatak odama kurdum veee annemde geliyormus cook mutlu oldum koye halam gelecekmis babami ona emanet edip gelecek belli etmedim istedigimi dusunmesin diye babamdada aklim kalacak tabikii Allah insallah babama koyde zorluk cikarmadan su gunlerimde bana destek olur bende annemle birlikte bebisle ilgileniriz
Ayy o kadar sevindim ki annenin gelecegineeee 🌸💕🌸💕 umarim her sey cok guzel olur stressiz sorunsuz atlatırsın 🩷

Sağ ol bitanem haftasına göre az gibi aslında boyu da küçücük ama yine de küvöz için 2 kilo üstünü iyi değerlendiriyorlar sanırım. Senin minik bacıların süreci nasıl ilerliyor? İnsan başına gelince anlıyormuş tez zamanda kavuşun siz de inşallah. gebelik zehirlenmesi belaymış yaw

Amin canım hepimize sağlıklı günler olsun inşallah

Kuzum her daim desteğin için sağ ol çok tatlısın. Benim dr 35+4 te ciğer geliştirici yaptı iki doz. Ama belki de gebelik diyabeti var diye bendedir, solunum sıkıntısı olabilirmiş. Nitekim doğum gününde oksijene ihtiyaç duydu bebek iğnelere rağmen. Senin doğum şekli konusundaki kafa karışıklıklarını biliyorum hakkınızda en hayırlısı ne ise öyle olsun. O karnın ne öyle kızz kolay gelsin taşıması çok zor olmalı

Sağ ol canım seninle aynı gündü sezaryen tarihimiz kısmet işte. İnşallah seninki planlandığı gibi gider
Perlitik Perlitik canım benim değer korkunç yükselmişti proteinde, 150 ideal, 300 üstü risk iken benimki 3 bindi tam. Ayrıca alt ast gibi kan değerlerim de bozulmaya başlamıştı. Tansiyon arada 12/8 falan oluyordu ama protein o düzeye gelince durumun geri dönülmez seviyeye gelmesini beklemediler.

Kuzum iyi ki dogum yapmissin o zaman baya yüksekmiş ikiniz için de hayırlısı olmuş 💜 yakındır bebeginle gececeksiniz eve inşallah

Hormonlardan kaynaklı da olabilir mi acaba ya.Cunku ben bazen kendime şaşırıyorum gerçekten buna mi kızdın diye eşim de bsey demiyor alıştı artık sanrm ama ben üzülüyorum sonradan.Kendisine de dedim bak bazen abartılı tepkiler verebilirim beni ciddiye alma tamam mı hiç biri gerçek

Hayırlı olsun gözün aydın en yakın zamanda da kucağına alırsın inşallah bebisini 😍🙏 Bide diyabetten dolayı ciğer geliştirici vermiş olabilir demişsin benim de var şeker konuşmuştuk da sanrm daha önce insülin kullanmıyorum ama açlık 90 larda hala senin kaçtı ki ?
Gecen gun elektrik supurgesini elimsen dusurdum diye agladim esim geldi güldü bir bagirdim, ki asla sesimi yukseltmem şok oldu. Sonradan çok üzüldüm özür diledim. O da onemli degil olabilir bagirabilirsin vs dedi. Cidden hormonlar cok garip

Hormonlardan kaynaklı da olabilir mi acaba ya.Cunku ben bazen kendime şaşırıyorum gerçekten buna mi kızdın diye eşim de bsey demiyor alıştı artık sanrm ama ben üzülüyorum sonradan.Kendisine de dedim bak bazen abartılı tepkiler verebilirim beni ciddiye alma tamam mı hiç biri gerçek duygularım dusuncelerm değil diye 😂
Ben de gecen gun esim güldü diye bir bagirdim ki normalde asla sesimi yukseltmem şok oldu yazık. Sonra çok icime batti uzuldum ozur diledim. Hic sorun degil bagirabilirsin olabilir dedi. Bazen asiri gergin oluyorum bazen asiri duygusal

Kizlar arkadasim hediye etti benim oglus icin bakalim 6 ay rahat edersin bununla dedi heryere tasiniyormus bende yatak odama kurdum veee annemde geliyormus cook mutlu oldum koye halam gelecekmis babami ona emanet edip gelecek belli etmedim istedigimi dusunmesin diye babamdada aklim kalacak tabikii Allah insallah babama koyde zorluk cikarmadan su gunlerimde bana destek olur bende annemle birlikte bebisle ilgileniriz

Ayyy canım benim ya annenin gelmesine aşırı sevindim 💜

Canim benim doktorum basindan beri perinatalog oldugu icin 32 haftada farketti bobrek genislemesini doktorum sahsen her muayanede o kisma uzuluyor canini sikiyor soylediklerinde anliyorum hersey iyi giderke bu bobrek genislemesi neden oldu diyoe ve buyuyormus ben acikcasi korkmuyorum dogmadan anlasilmauacak net ve takipli yapti cocuk urolojisi ve radyoloji doktoru ayarladi dogumda hemen bakacaklar ona gore karar verecekler sunnet olma ihtimali yuksek dedi hemen
Evet çok can sıkıcı zaten birde ilerleyen haftalarda iyice doğum psikolojisine girip olumsuz bişey görmek can sıkıyor. Ben 25. Haftadayım 21. Haftada detaylı ultrasonda farkedildi. Bayağı bir araştırma yaptım korktum biraz etkilendim. Sağlıkla doğsunlar inşallah 🩵

Ay kızlar ben hamilelikte eşime düştüm ya resmen her an yanımda olsun istiyorum geçen gece pansiyon nöbetine gitmişti oturup ağlayacaktım neredeyse oysa pansiyon eve 5 dk. Sürekli yanımda olsun istiyorum evde o olmayınca huzursuz oluyorum sizde de öyle mi? Yazın annesinin yanına gitmişti o yanımda değilken şekerimi bi türlü düşüremedim o yanıma gelince kendiliğinden düştü hatta annem de diyor ki geldi senin insülinin😂😂😂😂

Kızlar biraz stres oldum yaa. Bebek oynuyor karnımı ittiriyor gibi ama çok sert aynı zamanda karnım. Sırtımda ağrıyor biraz. Bir şey olur mu acaba. Yarın sabah kontrolüm ama

Maşallah grup o kadar aktif ki benim zavallı sorum arada kaynadı gitti, sonuca ulaşamadım asla 😅 Tekrar soracağım o yüzdeen;
Zaman daralınca heyecan da stres de tavan yapmaya başladı kızlar. Doğum yapanlara bir şey sormak istiyoruuum. Bebeği uyandırıp biraz sağ biraz sol olacak şekilde mi emziriyorsunuz? Nasıl oluyor o iş? Yoksa bir uyanışında sağ, bir uyanışında sol gibi mii? 🙈
Bu kez kesin cevap bulsun diye direkt emziren birine de soruyoruum 🌹🙏🏻 Bebekce92 Bebekce92
Ah canım görmedim görsem inan hemen dönerdim. Benim sütüm az olduğu için 20 dk sağ 20 dk sol şeklinde emziriyorum. Bazen daha da uzuyor zor indiriyor benim bebiş. Üzerine mama takviyesi de alıyoruz hala kendine gelemedi çünkü 🙈 Ama sütünüz bol olursa ve yeterse tek göğüste emzirebilirsiniz 🌸🌸 Aşağıdaki de annelik bunu gerektirir adlı çalışmam 😂😂 En iyisini bulup, hangisi ne yapıyor, tecrübelerimle size de yardımcı olurum umarım. Tabii umarım gerek kalmaz, sütünüz bol olsun 🙏🏼🙏🏼❣️

Eklentiler

• 98BFDE33-554B-4D05-914D-1B00278FAED9.jpeg
    98BFDE33-554B-4D05-914D-1B00278FAED9.jpeg
    98,5 KB · Görüntüleme: 45
O kadar rahatladım ki annenin gelmesine kaç gündür aklım sendeydi benim de için rahatladı inan 😍😍 Baban rahatsız mı kuzum bir hastalığı mı var? İdare edilir bir şekilde halan da ablası oluyor yabancı değil sonuçta aklın kalmasın hiç Allah şifalar versin 🙏🏼🙏🏼

Kızlar bugün bir arkadaşımla yaşadığım diyaloga cok guldum.
"Kızımın adını "ilay" koyacağım." dedim kendisine.
"Ayy ilayda cok eski bir isim degil mi??" dedi.
"Ilayda degil, ilay." dedim.
"E neden Ilayda'nin yarısını koyuyorsun." dedi bana 😂😂
kötü mu geliyor bu isim kulaga ya 🙈😂
Hahaha çok güldüm hayııır İlay çok güzel bir isim kızım olsaydı benim de düşüneceğim isimlerden biriydi 💕💕

Ay kızlar ben hamilelikte eşime düştüm ya resmen her an yanımda olsun istiyorum geçen gece pansiyon nöbetine gitmişti oturup ağlayacaktım neredeyse oysa pansiyon eve 5 dk. Sürekli yanımda olsun istiyorum evde o olmayınca huzursuz oluyorum sizde de öyle mi? Yazın annesinin yanına gitmişti o yanımda değilken şekerimi bi türlü düşüremedim o yanıma gelince kendiliğinden düştü hatta annem de diyor ki geldi senin insülinin😂😂😂😂
Hahahahahah komedisin 😀😀😀😀 ama bizde yapışık ikiz gibiyiz öyle oluyo demek ki bu süreçte 😅

Seninkinin boyu kilosu kaç oldu annesi aşırı merak ediyorum. Bence grubun en iri bebeği senden gelecek 😁😁😘
Hahahah valla ben çok fenayım kızlar ya eşime diyorum artık doğmasın mı diye 😀 canım 3 buçuk oldu bizimki ama doktorumuz yurtdışına çıktığı için haftaya cuma kontrol tabi doğmazsa o zamana kadar en son işte pazartesi 3.400 Du 50 cm di 37 haftalık olduk 😀🙏🥹🧿

X