Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canim senin attigin kuvet tutacagini aldim bende cikolata bakiyorum nerede yaptirdin guzelmis pelite baktim 8 bin tl diyor oha dedi..godivia ya baktim oda 1950. Tl 85 adet ama suslu degil boyle
Aa cok rahat edeceksin o kuvet ayagiyla gule gule kullan. Pelit cok cok guzel ama gercekten cok pahali. Godivayi da acikcasi begenmiyorum cikolata kalitesi, dokusu bana cok hitap etmiyor kaldi ki süssüz diyorsun bi de.
Ben bu cikolatalari instagramda "minik_eller" isimli sayfaya yaptırdım. Elit madlen cikolata kullaniyorlarmis. Sayfayi incele, cok guzel secenekler var. Bu sekilde 2 kutu siparis etsen godivanin verdigi sayi ve fiyata denk geliyor zaten asagi yukari. En azindan cok süslü

Allah şifa versin, evde ki ve karnında ki bebeklerin için sakin kal, sen iyi oldukça onlarda iyi olucak. Hastanedesin emin yerdesin Allahın izniyle güzel olucak

Biz daha şüphelenmeye bile beraber başladık seninle, inşallah hayırla sağlıkla yolu da birlikte bitiririz Aminnn

Selamlar, şimdi uçuş için bekliyoruz, kedimizin ve kendim ile hamilelik evraklarının tümünü sunduk, yalnızca heyecandan mı bilmiyorum çok sık kasılma hissediyorum.

Evet Berfu ile bizim doğum yapacağımız günler dahi aynıydı, evleri de çok yakın tutmuştuk, kısmet.

Oradaki ev, araba, aktarma gibi işlerim tümünü biz hallettik yalnızca doğum sonrası belgelendirme için dokümantasyon hizmeti alacağız.

Umuyorum sorunsuz bir uçuş ve ülkeye giriş gerçekleştiririz sonrasında her şeyi güncelleyeceğim

Kizimin yaninda annem var benim yanimda esim kan testi sonuclarim iyi cikti cok sukur tansiyonda ilacla suan kontrol altinda muhtemelen birkac gun boyle bakacaklar kontrol altindaysa haftaya cumayi bekleyecekler

Bu arada tansiyonun sebebi doktorumun soyledikleri ikiz hamile oldugum icin ve aile genetigide onemliymis benim annemde babamda tansiyon hastasi

Aaaa gercekten bilmiyordum hakiki zeytinyagini bulmak lazim almak lazim ,cam kucuk kavonazlada koyup nekadar omru kullaniyorsun mantikli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…