Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canim senin attigin kuvet tutacagini aldim bende cikolata bakiyorum nerede yaptirdin guzelmis pelite baktim 8 bin tl diyor oha dedi..godivia ya baktim oda 1950. Tl 85 adet ama suslu degil boyle
Aa cok rahat edeceksin o kuvet ayagiyla gule gule kullan. Pelit cok cok guzel ama gercekten cok pahali. Godivayi da acikcasi begenmiyorum cikolata kalitesi, dokusu bana cok hitap etmiyor kaldi ki süssüz diyorsun bi de.
Ben bu cikolatalari instagramda "minik_eller" isimli sayfaya yaptırdım. Elit madlen cikolata kullaniyorlarmis. Sayfayi incele, cok guzel secenekler var. Bu sekilde 2 kutu siparis etsen godivanin verdigi sayi ve fiyata denk geliyor zaten asagi yukari. En azindan cok süslü

Bende tam bilmiyorum ama tansiyon yukseldikce idrarda protein cikiyor ve bu durum gebelik zehirlenmesine yol aciyor tum organlarim icin riskli bir durum kan sonuclarim sabah cikacak doktor dedi bobrek ve karaciger degerlerinde sikinti gorursek aliriz cocuklari bu gece kan sulandirici ignemi kullandirtmiyolar.
Cok korkuyorum kizim evde karnimda iki can bi yandan benim risklerim Allahim kolaylastirsin insallah🤲🏻
Allah şifa versin, evde ki ve karnında ki bebeklerin için sakin kal, sen iyi oldukça onlarda iyi olucak. Hastanedesin emin yerdesin Allahın izniyle güzel olucak

Çok şükür iyisiniz 🫶 kızçem bebek iyi 2900 kilosu yalnız yurt dışındaki doktorumla konuşmam lazım ssvd için buradaki doktorum dio Rahim iç kısımdan kesilmiş dik şekilde Bulgarca öle yazıyor bu şekilde normal doğum riskli sen Bi ara sofya da ki doktorunu dedi. Bilmiyorum napıcam eğer Rahim dik kesildi ise hemen kızımı çıkarmak istediler sanırım acilen sezeyana almışlardı çünkü genel anestezi olarak hatta.
Bu durumda haftaya salı gününe kadar belli olması lazım dedi olmadı yine sezeyan için gün verecek işte. Dua ediyorum sağlıkla gelsin yavrum ikimiz de sağ salim çıkalım hastaneden
Biz daha şüphelenmeye bile beraber başladık seninle, inşallah hayırla sağlıkla yolu da birlikte bitiririz 🥰 Aminnn ❣️

Iyi ucuslar vallahi sevindim berfutoda gidecekti gidemedi senin gitmene cok sevindim amerika islerini nasil ayarladiniz ne sansli bebekler vallahu simdiden hayati kurtuldu cok guzel dusunmussunuz 🥰doktormusunuz 🙈nobet diyince aklima tek o geliyor hahaha odasi cok guzel olmus bize bilgi verirsiniz oralarda sistem nasil isliyor
Selamlar, şimdi uçuş için bekliyoruz, kedimizin ve kendim ile hamilelik evraklarının tümünü sunduk, yalnızca heyecandan mı bilmiyorum çok sık kasılma hissediyorum.

Evet Berfu ile bizim doğum yapacağımız günler dahi aynıydı, evleri de çok yakın tutmuştuk, kısmet.

Oradaki ev, araba, aktarma gibi işlerim tümünü biz hallettik yalnızca doğum sonrası belgelendirme için dokümantasyon hizmeti alacağız.

Umuyorum sorunsuz bir uçuş ve ülkeye giriş gerçekleştiririz sonrasında her şeyi güncelleyeceğim❤️

Çikolataları benim annem hediye olarak yapmış bende ayrı yaptırmadım el emeği sonuçta 🎀🎀🎀
IMG-20240901-WA0010.jpg

Kim var yaninda kizin senin yaninda kim var haklisin bizi haberder et durumdan tansiyon neden yukseliyor yediklerimiz mi yapiyor bende korkttum grupta duydukca sizlere bisey olmasin artik haftalardayiz 1 hafta erken gec dualarimiz sizinle haber ver bize🤲🤲
Kizimin yaninda annem var benim yanimda esim kan testi sonuclarim iyi cikti cok sukur tansiyonda ilacla suan kontrol altinda muhtemelen birkac gun boyle bakacaklar kontrol altindaysa haftaya cumayi bekleyecekler

Kim var yaninda kizin senin yaninda kim var haklisin bizi haberder et durumdan tansiyon neden yukseliyor yediklerimiz mi yapiyor bende korkttum grupta duydukca sizlere bisey olmasin artik haftalardayiz 1 hafta erken gec dualarimiz sizinle haber ver bize🤲🤲
Bu arada tansiyonun sebebi doktorumun soyledikleri ikiz hamile oldugum icin ve aile genetigide onemliymis benim annemde babamda tansiyon hastasi

Ben her kremi denedim ya kokusunu beğenmedim ya da iyi gelmediğinden bıraktım. Bebeğimin poposuna pişik olunca sürdüğümü göğüs ucuma da sürdüm hızlı iyileştiriyor tavsiye ederim

Hakiki zeytinyağını tavada kızdırıyorum sonra soğutup kavanoza dolduruyorum onu pamukla bebeğimin poposuna sürüyordum en hızlı pişik yara hatta yanıkları iyileştiren birşey kesin deneyin elimi yaksam hemen zeytinyağı sürerim
Aaaa gercekten bilmiyordum hakiki zeytinyagini bulmak lazim almak lazim ,cam kucuk kavonazlada koyup nekadar omru kullaniyorsun mantikli

X