Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Evet doktorum söyledi yuksek tansiyon sebepli 38. Haftada ani bebek ölümleri oluyor diye moralman çöktüm ya. Zaten anksiyetem var surkeli kotu seyler dusunurum aglarim vs. Bebegim saglikla dunyaya gelsin de normal sezeryan hangisi hayirlisi olacaksa raziyim
Yaaa boyle seyler cok korkutuyor tansiyonda kac ustu tehlikeli bakmak lazim buradaki yasayan arkadaslardan sonra surekli bende bakiyorum vallahi

Evet doktorum söyledi yuksek tansiyon sebepli 38. Haftada ani bebek ölümleri oluyor diye moralman çöktüm ya. Zaten anksiyetem var surkeli kotu seyler dusunurum aglarim vs. Bebegim saglikla dunyaya gelsin de normal sezeryan hangisi hayirlisi olacaksa raziyim
Canım 38 e kalmazsın sende gerekirse bunları düşünme bende de şimdi o stres var yukselicek mi ne olcak ama böyle düşünürsek geçmez olumlu düşünelim olumlu yansıtalım 🙏❤️

Ayy insallah iyi haberler bu protein kacagi nedir gebelik zehirlenmesi ile ikisini cok duyuyorum ciddii durum oldugunun farkindayim ama nasil oluyor insallah guzel haberler verirsin bize siz saglikli olunda en onemli duamiz o🤲🤲🤲
Bende tam bilmiyorum ama tansiyon yukseldikce idrarda protein cikiyor ve bu durum gebelik zehirlenmesine yol aciyor tum organlarim icin riskli bir durum kan sonuclarim sabah cikacak doktor dedi bobrek ve karaciger degerlerinde sikinti gorursek aliriz cocuklari bu gece kan sulandirici ignemi kullandirtmiyolar.
Cok korkuyorum kizim evde karnimda iki can bi yandan benim risklerim Allahim kolaylastirsin insallah🤲🏻

Yaaa boyle seyler cok korkutuyor tansiyonda kac ustu tehlikeli bakmak lazim buradaki yasayan arkadaslardan sonra surekli bende bakiyorum vallahi
İşte oyuzden bunları bu şekilde paylaşmamamiz gerekiyor burda. Hepimizde sıkıntılar var ama bunlar korkutucu ve ürkütücü dikkat edelim kızlar 🙏

Ben de okulda sürekli erkek çocuklarını gözlemliyorum. Adı Alparslan olanlar biraz daha yakın geliyor sebepsizce 😂😂 hem ilk hem ortaokul olduğu için hepsini gözlemliyorum. Bazılarını da kınıyorum istemsizce sonra tövbe tövbe diyorum ama bakalım ne olacak 🫣🫢
Ay ben çok kınıyordum eskiden şimdi kendimi dizginliyorum 🤣 ya bende hep Rüzgar isimlerine dikkat etmeye çalışıyorum ama çok göremedim Rüzgar ismini ☺️

Canım Allah kolaylık versin sağ Salim gelsin bebiskolar insallah ❤️❤️🙏 valla bende de doktorum 14-9 u geçerse ara beni dedi tansiyon işleri zor anlıyorum ama iyisin hastanedesin öyle düşün ❤️
Gerçekten cok sikintiymis son 10 gundur gordum sekerde yemiyorsun kontrol altinda oluyor ama bu farkli Rabbim hepimizi korusun hepimiz yavrularimiza saglikla kavusalim insallah❤️

Kizlar reflu yatagi ben yatastan juno aldim en iyi yorumlar ondaydi iyi yapmismiyim bilmiyorum.size soruyum dedim birde bana cikolata yaptiracagim cikolatasi duzgun olan bir yer onerirmisiniz pelite baktim 7 binden basliyor oha dedim😁😁😁
Canım ben Melodi çikolata düşünüyorum Esenyurt da fabrikası var sende yakınsın bakabilirsin sitesine ☺️

X