Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Waffle kumaş battaniye alan var mı kızlar? Görünüşü hoşuma gitti ama alsam mı bilemedim. Dokusu bebek için uygun olur mu?

Sizinde mesaneye baskı olup cız cız idrar kaçırtacak gibi şeyler oluyor mu ? Bazen birden bi sanki yükleniyor cız ediyor ama şu an baya sık yapıyor kasıyor falan hareketleri etimi gerdirme acısı oluyor sizler nasılsınız ya 34+3 şu an
Evet benimde öyle oluyor. Ve bugün göbeğimin oraları karnım sızlıyor sanki totosunu mu dayadı nolduysa hafif bi sızı oluyor. Ve aşağıya doğru vuruncada vajina mı acıtıyor baya

Ya bide ne kadar kullanılacağına da bağlı o kadar paralar vermek bence ,benim gördüğüm 2-3 yaştan sonra bebek arabası pek kullanılmıyor gibi,puset zaten çok daha kısa süre kullanılıyor o yüzden özellikle hafif az yer kaplayan ve uygun fiyatlı aradım hep.İlk travel Lara baktım gidip denedim de ama ağır ve kaba geldiler bana bide fiyatları sanki daha yüksek.O yüzden vazgeçtim bide dediğin gibi Max 15 fiyat biçtik bu bebek arabasına biz de ama gerçekten Max 😂 haftaya inşallah gidip direk alırız diye düşünüyoruz bebek kıyafeti vs de dahil
Ben Bugaboo butterfly aldım deneyerek aldım kabin boy tek elle 2 saniyede tek hamle de açıp kapattım hafif de öneririm

Bende aynı durumdayım canım haftamizda aynı hatta
Evet benimde öyle oluyor. Ve bugün göbeğimin oraları karnım sızlıyor sanki totosunu mu dayadı nolduysa hafif bi sızı oluyor. Ve aşağıya doğru vuruncada vajina mı acıtıyor baya
Ay iyi bari normal birşey galiba demi of bi vaktinde sağlıcakla gelirler inşallah bu erken doğum haberleri insanı tedirgin ediyor

X