Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
33 unde girmen lazim canim cantani yapsan iyi olur bence hepimiz artik riskli haftalardayiz

Hahaha cok tatli benceee bayildim esine masallah

Masallah masallah sana ne guzel 3 uncu cocugun helal olsun 3 uncu cocugu olacak annelerimiz var imreniyorum size kizlar insallah bizlerde sizler gibi oluruzsirt ust yuz ustu yatma konusunda hem fikiriz

Canım bende Bursa önemli olan miktar benim doktorum en başlarda şey demişti maydonoz yasak diyorlar yani sen demet demet yemedikten sonra nolabilir sınırlar sınırlar sınırlar gibi bir konuşma yapmıştı banada çok mantıklı gelmişti

Bir doktor bu konuda sey demisti, boyle yiyeceklerle dogum falan baslasa ya da dusuge sebep olsa ilaclarla degil o yiyeceklerle dogumu baslatirdik ya da kurtaji yapardik. Bana cok mantikli gelmisti. Yani bence cok buyuk miktarlar veya sık sık tüketmedikten sonra ilaç etkisi gibi bişey yapmaz böyle şeyler. Bebeğinin de hareketlerinde sorun yoksa zaten sindirilmiş gitmiş olacak birkaç saate, rahatlayabilirsin:)

Yok canım bana da kabızlık için çörekotu yağı iç diyenler vardı içtim yiyorum ekstra baya da ölümden başka her derde devaymış takılma

Evde uzaninca gecti kuzum şükür yorgunluktan oldu sanirim. Dinlenmeden carsiya yurumustum yokus da vardi biraz

Ben en son cumartesi gitmiştim, 33+2 de. 2,5 kg ve 47 cm di. Amin inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alıp, sağlıkla mutlulukla büyütelim inşallah Ben normal istiyorum evet ama bakalım gidişat ne gösterecek. İnşallah normal olur Senin ilk bebiş normal miydi sezeryan mı?

Ne zaman karnıma dokunsam aynı yere bir vuruş geliyor eriyorum seslendiğimde ve kahkahalarla bir şeye güldüğümde tekme sayıları artıyor oğlum sesimi seviyor galiba diye düşünmek gözlerim dolduruyor ne zaman babasına seslensem bak hareket ediyor diye her şey bir anda kesiliyor sadece babası değil kime hareket ederken söylesem ve bakıp dokunsalar oğluşup tıp oynar gibi hareketsiz duruyor ne yalan söyleyeyim çok hoşuma gidiyor anne bebek arasındaki bağı hep merak ederdim bizzat yaşamak çok değişikmiş sizde böyle şeyler yaşıyor musunuz?

Masallah canimmm resmini atarsin 40 ciksin heyecanla bekliyoruz seninniyi olmana sevindim.dikislerin nasil.kim.yaninda
Teşekkür ederim canım Annem yanımda eşim de 10 gün yanımdaydı işe gitmedi. Arada sızlıyor ama artık her işimi yapabiliyorum öyle ağrı acı kalmadı, uyuşukluk var o bölgede. Depend bol bol stoklayın 5. Pakete geçtim ben Evde çok rahat oluyor

Masallah masallah sana ne guzel 3 uncu cocugun helal olsun 3 uncu cocugu olacak annelerimiz var imreniyorum size kizlar insallah bizlerde sizler gibi oluruzsirt ust yuz ustu yatma konusunda hem fikiriz
Allah gönlüne göre nasip etsin sana da. Benim de 3. ama çok yaş farkı var aralarında, küçük oğlum 9 yaşında. Biz, eşim yurt dışına çıktıktan sonra bir süre ayrı yaşadık. Sonra ben istemedim, sonra olmadı(düşükler, boş gebelik vs. yaş etkisi). Derken, bu sağlıklı olur inşallah. Herkesinki sağ salim annesine-babasına-kardeşlerine kavuşsun inşallah. uyku bu sefer benim için de problem. Bacaklarım uyuşuyor geceleri, hiç rahat edemiyorum. Magnezyum alıyorum ama tam da işe yarıyor diyemem.

Bu arada konudan bağımsız, kan değerlerim düşük(8,5). Kan ilacı vermişti ama kullanamıyorum ben, bulantı, aşırı iştahsızlık yapıyor. Zaten midem rahatsız. Bir de diyabet diyeti yapıyorum. Doktorla konuştum, damardan tedavi verecekler. Bugün randevu alacağım hastaneden. 1,5 saat sürüyormuş 2. Hamileliğimde de yaptırmıştım, yarım saat sürüyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…