Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sağol canım ama yani risk var mı diyorum yok ama diyor bi yani bilemedim boşu boşuna bu seferde iyice geciktirirse

Bende de hafif hafif kaşıntı başladı iki gün sonra randevum var doktoruma travazolu kullanabilir miyim diye soracaktım.

Kızlar 36+3 olduk. vajinamda bir ağrı var ic kemigi agriyor yanıyor. Bugun biraz fazla yürüdüm ondan mi acaba
Bana doktorum çok yürüme dedi en Max 30 dk evde egzersiz yap dedi. Ben de 36+2 yım yükün arttı ağrılarını arttırsın demişti. Ondan olabilir belki senin de canım. Ama baktım şiddeti artıyor vs başla birşeyler de oluyor bekleme acile git

Canım kaçıncı haftadasın

Ayrıntılı ultrasona giricem onun için ama nst de herşey yolunda çıktı, bu bebek güvende karnımda demek diye biliyorum. Doktor sıkıştırdı biraz, zorla da olsa küçük 1 2 hareket yakaladi. Bundan sonra cok hareketli olmamasi normal dedi ama bana saçma geldi, herkesin bebegi kipir kipir. Benimki de öyleydi, birden boyle oldu yani, tuhaf açıkçası

Bende delirdim, muhakkak degistiricem. İşim düştüğünde devlete gideceksem niye ozelde dogurmak icin para vereyim ki, onu da devlette dogururum, her şeyi devlette yaptirdiktan sonra
Aynen öyle yani bu vurdumduymazlik çok canımı sıkıyor sana tonla para ödüyoruz canımızı emanet ediyoruz bi yönlendirme bisi yap bisi yapamam demek ne . Hiç tahammül edemiyorum bu doktorlara gerçekten. Hiç zaman kaybetme canım

Kızlar bugün akşam kayinvalideme gittik bende kabiz gibiydim zeytinyağı iciyim dedim tatlı kasiginin yarisina doldurdum içtim sonra bi yanma hissettim boğazımda bi tat aldım çörek otu yagiymis şişesi buyuk ve aynı zeytinyağına benzediği için anlayamadım şuan sürekli ağzıma geliyor ve internette baktım hamileler kesinlikle tuketmemelidir yazıyor agliycam ya bisey olur mu sizce

Sağol canım ama yani risk var mı diyorum yok ama diyor bi yani bilemedim boşu boşuna bu seferde iyice geciktirirse
Yok kuzum sen kullan gecikmez zaten 36 ya filan gelince biraktirir o ayarlar zamanını, bebegin başı bi anda kanalada inebilir tedbir almak zorunda gönlün ferah olsun

Canıım yasaklı şeylerde kilit nokta ölçü bence.
Ne kadar ve ne sıklıkla tükettiğin yani. Tatlı kaşığının yarısı kadar içmişsin, hiçbir şey olmaz merak etme. Gönlünü ferah tut.

Çok yürüyünce benimde oluyor canım. Fizyoterapist bana sürekli yürüme, sürekli ayakta kalma, sık sık pozisyon değiştir dedi. 15 dk yürüdüysem biraz oturup dinlenmem lazımmış.
Ay ben bugun carsiya cikmistim pek dinlenmeden yürüdüm hafif de yokuştu. Eve gelip uzanınca geçti şükür

Cok uzuldum vajinanda mi yara mi agzinda yani cok gecmis olsun benimde enfeksiyon kaynakli rahim agzi yaram olmustu kanama gelmisti suya atilani verdi sonra gecti bende kasinti tarzi seyler yok canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…