Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219

Canım benimkinin tipi böyle arkadaşımın onerdiginin ama seninki de ucu aynı 0+ açıklama da tipi değişik galiba sadece. Aventi ben kutusundan açmadım arkadaşım kullanma çok akıtıyor bebek genzine kaçıyor diyince

Eklentiler

• Screenshot_20240904_155939_Hepsiburada.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 53
Merhabalar ben bir şey sormak istiyorum bu benim ilk gebeliğim şu an 32 haftalığız. Bebeğim bir iki gün çok hareket ediyor bütün gün nerdeyse hareket ediyor hiç.durmadan sonraki 1 2 gün hareketleri baya azalıyor günde 5 6 kere ancak hissedebiliyorum normal midir bu durum çok panik oluyorum az hareket ediyor diye

Benimde öyle bir gün kıpır kıpır ertesi gün ses yok :) karnımı okşuuorum filan vuruyor filan. O kıpır kıpır olduğu zaman sanırım yerini değiştiriyor sonra da rahatını bozmuyor

Evet bende baktım ama antikolik yazan gece- gündüz olanda yazıyor anlamadım hangisi

Muayeneden önce aliyorlar canım nstye , sonra doktor inceliyor ztn sonuçları, tok ve şekerli şeyler yiyerek gitmen iyi olur

Son düzenleme:
Bunları bitirmisim ya bir garip geldi Allah kolaylık versin canım. Mesane pedi dediğin sanırım ben aldım kişiye göre kanama yoğunluğu değişik ama ben memnun kalmıştım. Bir paket depend aldım 2 pakette mesane pedi aldım.

Kızlar selamlar mesajlarınızı takip ediyor okuyorum heyecanla az kaldı artık
Biz 33 haftalık olduk çok mutluyum. Gebelik zor bir süreç. Sağsalim doğurup yüz üstü
Uyuma hayaliyle yaşıyorum yine de çabuk geçti zaman inanamıyorum bazen 3. Çocuğum olacak. hayatım artık daha yoğun olacak sanırım kızım 1. Sınıf abimiz 6. Sınıf birde Ekim ortası yasa sonu bebişimşz gelecek. Evdekiler felaket heyecanlı bebek özlemişiz hepimiz umarım tüm yavrularımız hanelerimize neşe bereket huzur getirsin

Aynı eşim de kova o durağan o hallederizci adam gebeliğimde bir heves bir hayaller bambaşka biri oldu ve bebeğim baba konustukca tekmeler yuvarlanmalar işime geliyor benim diyorum doğsun emdirip vericem ne yaparsanız yapın dedim gerçi benim ufaklık genel olarak hareketli diğerleride öyleydi. Annem suyunda enerji içeceği var senin biride mi sakin olmaz der bende karnında çok hareketliymisim

Liste bayağı doyurucu aklıma gelenler, göğüs pedi, göğüs pompası, denemelik birer adet biberon ve emzik, süt torbası, bebek pişik kremi, başka odadan gözlemlemek için bebek kamerası, hastane için terlik

Ha tamam bunları süreç içinde almayı düşünüyorum eğer gerekirse bide hava temizleyici var Xiaomi nin onu beğenmiştim belki onu alırım sonra

Benim de öyle. Bazı günler durmuyor bazı günler nispeten daha hareketsiz oluyor.

Masallah canimmm resmini atarsin 40 ciksin heyecanla bekliyoruz seninniyi olmana sevindim.dikislerin nasil.kim.yaninda

Yaa benimkide surekli cocuga bakiyormuyum modundayim hep biseyler atiyor surekli onu yapiyormusunuz bunu yapiyormusun

İşte bugün gittim canım şükür herşey iyi 2300 dedi kiloya boyu hiç söylemedi ama işte bu aşağıya baskı ve bol hareket oluşu ah ahh bende de aynı mide yanmalar falan senin kontrol ne zaman nasıl bebiş şükür büyüdü doğduğu günü görürsün inşallah normal mi düğünüyosun doğumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…