Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Nst iyi çıktı sancıda en fazla 15 filandı yani. Ama çekinme gel sormana bile gerek yok dedi. Serum ve buscopan yazdı şimdi serum alıyom. Kasılma 1 saat filan geçmezse o zmn doğum sancısıdır filan dedi doktor
Yaa geçmiş olsuuun 🌹 Geçer umarıııım, haberlerini bekliyoruz 🙏🏻 Geçsin gitsin yulafımızı yiyip yatıp bekleyelim güzelcee. 🙏🏻

Ben devam ediyorum elenatal 2'ye. Bebişin gelişimi ile ilgili bir sorun yoksa, yemen içmen iyiyse sen bilirsin illa da gerekmez herhalde

E emiratam Bende içeyim kızlar dr uma yazayım içim rahat etsin. Bebisim önden gidiyormuş sanırım ondan bırakabilirsin bir daha almana gerek yok dedi ama doğum 28 Eylül daha var.

Magnezyum ve d vitamini içiyorum

Kızlar selamm,
Süt nöbetleriyle günlerim geçmeye devam ediyor🐄🐄 karnım baya indi.
Bebekleri görme günüydü bugün🥹 kucağıma verdiler, ten tene temas yaptık. Müthiş bir duyguydu🤍🤍🤍🤍 nasıl dayanıcaz bilmiyorum🥲
Yaaaa ne güzel iyi haberlerinizi almak 🥹❤️ bolca dinlen, sütün duvarlara fışkırsın 😆 kızlar da en yakın zamanda evlerine, size kavuşsunlar inşallah 🧿🫶

Kızlar selam, dudağımda minik bir uçuk çıktı. Daha önce uçuk cikartip doktoruna danışan birileri var mı aramızda, herhangi bir sey kullanmayı düşünmüyorum zaten ama bebek için bir sorun olur mu merak ettim

Bende başlarım büyük ihtimalle yarın. Yememe dikkat edebilsem gerek kalmayacaktı ama canım çok çekince yiyorum napıyım 🥲
Bende aynen öyle.. dondurma çıkarmıyor mesela, bi dilim tost, gözleme, yemeğin yanında ekmek yersem hele yüksek çıkıyor. Ama şu bir gerçek, ayran/yoğurt çok iyi indiriyor şekeri. Yiyebildiğim kadar çok tüketmeye çalışıyorum o yüzden. Ünsüline gelince, başlatmayabilir. Başlatırsa da hiç üzülme. Parmaktan kan ölçmek kadar acıtmıyor.

Benim ilk günden pertim çıktı. Alerji oldum okul toz içinde. Burnum tıkandı hapşuruyorum. Ve 37ye kadar çalışcam. Allah yardımcımız olsun 😔
Merhaba bende 32. Haftadayım bugün seminere gittim ama ben 36 da izne ayrılmayı düşünüyorum çünkü 37 ye kadar çalışsam son bir hafta 15 tatile denk geliyor ve aktarılmıyor

Merhaba bende 32. Haftadayım bugün seminere gittim ama ben 36 da izne ayrılmayı düşünüyorum çünkü 37 ye kadar çalışsam son bir hafta 15 tatile denk geliyor ve aktarılmıyor
Ben onu hiç hesaplamadım ya. Sen çalışabilir aldın mı canım? Ben perşembe gidicem. 5inde 32+0 oluyorum

Ben oğlumda denemediğim mama kalmamıştı en iyi gaz yapmayan hipp olmuştu aptamil çocuğu mahfediyordu gazdan az kaldı geliyor bebisler canım
Ay keşke daha önce sordaymışım 10 gün sonunda kendim keşfettim malesef. Aptamil aşırı gaz yaptı Hippe devam ediyorum ben de 😅😅 Neyse yeni doğuracaklara bilgi olsun en azından 🥰🥰

Bende aynen öyle.. dondurma çıkarmıyor mesela, bi dilim tost, gözleme, yemeğin yanında ekmek yersem hele yüksek çıkıyor. Ama şu bir gerçek, ayran/yoğurt çok iyi indiriyor şekeri. Yiyebildiğim kadar çok tüketmeye çalışıyorum o yüzden. Ünsüline gelince, başlatmayabilir. Başlatırsa da hiç üzülme. Parmaktan kan ölçmek kadar acıtmıyor.
Aa bende haftalardir dondurma yemiyorum. Sabah kahvaltısında iki lokma reçel yersem hemen çıkıyor şekerim. Birde hamur işleri çok yükseltiyor dediğin gibi. İnsülin gerekiyorsa başlıcaz napalim. Sordum zaten bebeğe hiçbir zararı yok dedi.

X