Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sabah kalktığımdan beri karnımda kasılmalarım oluyor ya. 3 dk da bir 3 kere oldu bir defasında. Sonra ara ara geliyor. Dünde olmuştu baya. Korkmalı mıyım bilmiyorum stres yaptım çok
Doktora yazdım gel dedi. Gidiyorum hastaneye inşallah bir şey çıkmaz hayırlısıyla

Kızlar sabırsızlıkla bekliyorum doğurmanızı çok yalnız kaldım Şaka bir yana zamanında gelsinler inşallah. Ama artık hangi mama uyku düzeni emzirme muhabbetlerine geçmek istiyorum
Gece emzirirken vakit geçsin diye yazışırdık aslında bi whatsaap grubumuz gibi bişi olsa ya da instegraö grubu ne güzel olurdu

Çook iyi yapmışsın dönerek. Kendi doktorumuzun olmadığı her yer güvensiz geliyor artık.
Yatıp dinlene dinlene bu son haftaları da sağlıkla atlatacaksın umarıım
Kesinlikle sanki doktor değilmiş gibi acaba bi zarar verir mi korkusuna bile giriyorum ben öyle bi aşırıya gidiyorsun o an hastanede çaresizce hani hep eskilerin lafları geliyor para için sezeryana alır mı diye bile düşünüyorsun

Çook iyi yapmışsın dönerek. Kendi doktorumuzun olmadığı her yer güvensiz geliyor artık.
Yatıp dinlene dinlene bu son haftaları da sağlıkla atlatacaksın umarıım
Kesinlikle sanki doktor değilmiş gibi acaba bi zarar verir mi korkusuna bile giriyorum ben öyle bi aşırıya gidiyorsun o an hastanede çaresi
En azından 36 yı doldurmuş olsun inşallah dinlenin ne güzel tadını çıkarın ben bunu yapamam ben şunu yapamam diyin uzatın bacakları
Zaten bi kesim var iş bekleyen ama onları görmüyorum ve yanlarına gitmiyorum. Gerçekten değer verip elimi işe sürdürmeyen insanlarlayım sağ olsunlar kızımı bile dün yoldan geldim diye yedirip içirdiler

Ya geçmiş olsun canm bu bebeler bize son kozlarını oynuyor şimdi okul açılacak benimkiler grip olmadan dogurmam lazım diyorum bende burun tıkanıklığı çok sinir bozucu gerçekten
ben de hep onu düşünüyorum dünden beri, çocuklu anneler bu durumda ne yapıyor, çocuğu olan annelere allah yardım etsin diyorum Gerçekten son kozlar, mücadeleye devam

Kızlar sabırsızlıkla bekliyorum doğurmanızı çok yalnız kaldım Şaka bir yana zamanında gelsinler inşallah. Ama artık hangi mama uyku düzeni emzirme muhabbetlerine geçmek istiyorum
Ben de artık doğurmak istiyorum sabrım kalmadı Maksimum 20 gün kalmış ama o bile o kadar uzak geliyor kiiii.

ben de hep onu düşünüyorum dünden beri, çocuklu anneler bu durumda ne yapıyor, çocuğu olan annelere allah yardım etsin diyorum Gerçekten son kozlar, mücadeleye devam
Haftaya okul basliycak hem de oğlum için yeni bir heyecan ortaokula geçti ama yanında olamıyorum ayarlama yaparsam ilk günü gideceğim. Bugün biraz dışarı işlerim vardı hallettim ama 3 saattir kendime gelemiyorum. Karnimda ki yine topladı kendini ağrı verdi salmıyor beni uzanıyorum hâlâ

Güle güle kullan. Ben de başka marka almıştım, bu modeller gerçekten rahat. Senin gönderdiğin modeli de gördüm mağazada, hoş görünüyor. Bana bir doktor telsiz sütyen kullan dediğinden ber hep o tarz kullanmaya çalışıyorum.

Ters bi zamana denk gelmiş, hem okul hem gebeliğin son zamanlarııı Gerçekten büyük meziyet, hem anne olmak hem de halihazırda hamile olup her şeyi aynı anda idare etmeye çalışmak

Ben de artık mecbur kalmadıkça ne temizlik ne başka bişey yapmıyorum, kötü oluyorum sonrasında çünkü. Bir de sanki doktor sana dinlenmen lazım mı demişti sanki? Yanlış da hatırlıyor olabilirim. Geçmiş olsun

Ya ben baktim kuzenlerim erken dedi kisa geliyor dogumun donmez dediler sonra yaz gelecek sicak olur dediler 1 yastan sonra al dediler
Aslında tam tersi ilk zaman öneriyorlar, dönmeye başladığında kullanmayın vs diye bir şeylet okumuştum. Bir de bebekken örtü örtmeyin diyorlar ne kullancaz biz bu bebelere

Benim 31+5 te 1850 çıkmıştı doktor biraz ileride demişti. O yüzden bence seninki de normal. Bir de doktor bana burdan sonra artık haftada ortalama 200gr alıyorlar dedi
Drlarin kilo yorumu gerçekten birbirini tutmuyor teşekkür ederim canım yorumun için inşallah ileriki haftalarda kilo alır bebislerimiz

Ben oğlumda denemediğim mama kalmamıştı en iyi gaz yapmayan hipp olmuştu aptamil çocuğu mahfediyordu gazdan az kaldı geliyor bebisler canım

Geçmiş olsun canım panik olma, sürece ve doktora bırak kendini bizlere de haber ver duamız seninle güzellikler ile birlikte ol
Sancım en fazla 15 filan çıktı. Nst deykende karnım şişti indi filan sanırım bebek ittiriyordu. Doktor ama yalancı olabilir. Dediğin o kasılma bi saat filan hiç geçmezse doğum sancısı olabilir filan dedi. Sıvı azlığındanda olabilir dedi şimdi bi serum verdi onu olacağım rahatlatmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…