Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Çok sağol canım gerçekten bazen tanımadığım insanlar bile ne kadar güzel motive ediyor gerizekalı kayınvalidem tepeme gelmiş ayaklarına çorap giymedin çocuğu zatürre ettin dedi az önce
Tövbe yarabbim ya sen nolur takılma canım Allah akıl fikir versin ona da gerçekten … ne alakası var ya elinden gelenin fazlasını yaptın aylardır çok güzel bi anne olacaksın eminim hiç canını sıkma duyma da bunları gerekiyorsa eşine söyle muhattap etmesin seni ..

Tövbe yarabbim ya sen nolur takılma canım Allah akıl fikir versin ona da gerçekten … ne alakası var ya elinden gelenin fazlasını yaptın aylardır çok güzel bi anne olacaksın eminim hiç canını sıkma duyma da bunları gerekiyorsa eşine söyle muhattap etmesin seni ..
Öyle yapıyorm canım çok ağrım var zaten bir de tepemde onu çekiyorum

Canım çok şükür bebişin artık aramızda 🥰🥰 Zatüre nasıl oluyorlar, anne karnında bunu nasıl başarıyorlar bilmiyorum ama daha önce de duymuştum.. çok çok kısa sürede toparlanıp çıkıyorlar ama.. ne desek boş, illaki üzülürsün ama sakın kendini harap edecek şekilde üzülme. Çünkü gerçekten çok çabuk iyileşiyorlar 🤲🏻🤲🏻🧿 en kıza zamanda biz bugün eve geçiyoruz diye yazacaksın 🌸
Amin canım inşallah 🙏🏻🙏🏻💕

Sürekli su sızdırarak bitiren biri olarak, çişini tutamadığın gibi bir his mi?
Biranda bacak aramdan ilik ilik akto baktim kaldim öyle. Havuz suyu gibi kokuyordu. Doktorum izinli ona yazdım. Bir daha gelirse acile git dedi ama bir daha gelmedi. Bebek hareketleri de çok azaldi

Öyle yapıyorm canım çok ağrım var zaten bir de tepemde onu çekiyorum
Çook geçmiş olsun, valla sen lohusasın kimseyi çekme onlar seni çeksin, gerekirse bağır avaz avaz düzgün konuşmayı öğrensin herkes ayıp yani kayınvalidenin yaptığı. Annen varmış ne güzel yolla gitsin kaynanayı

Günaydın herkese. Gece biraz endişelendim, öksürüğüm devam ediyor, bi şiddetle hapşırdım ve o an göbek deliğimin hizasında sağ tarafta kas yırtılması gibi çok acılı bi kasılma oldu. Ve öksürdükçe orası çok acımaya devam etti öksürmeye korkuyorum resmen. Şimdi o kadar şiddetli değil ama yine de ciddi ağrısı devam ediyor öksürdükçe. Ne olmuş olabilir sizce? Acile filan gitmeli miyim?

O her yakin arkadasda var cevrede var suanda ben cocuguma bakabilecekmiyim korkusu yasiyorum jnanilmaz her anlamda cook korkuyorum sosyal hayat evlilik bakim yeterlilik anlatamam sana
O korku bende de var şu an doğum yaklaştıkça. Diyorum küçücük bebeği verecekler bana. Hatta eşimde de stres başladı. Diyoruz ki biz ne yapacağız. Şu anki korkularımız normal gibi, bilmediğimiz bir şey sonuçta ama her şey güzel olacak bence. Onlar için en iyi anne biziz. Bizi seçmişler sonuçta 😁😌

Çok sağol canım gerçekten bazen tanımadığım insanlar bile ne kadar güzel motive ediyor gerizekalı kayınvalidem tepeme gelmiş ayaklarına çorap giymedin çocuğu zatürre ettin dedi az önce
Sen boşver onu. Ağzı olan konuşuyor işte. Bir de onu kafaya takıp da stres yapma. Benim kayınvalidem de geçen soğuk su içme çocuk bronşit olur dedi mesela😅 he he dedim geçtim. Bu arada gözün aydın. Bebeğin de en kısa sürede iyileşsin ve birbirinize kavuşun inşallah.

Söyledim az önce bu şekilde devam ederse evine göndereceğim bebek eve çıkmadan psikolojimi bozdu şimdiden ben antibiyotik kullandım hamileyken enfeksiyon için şimdi bebeğime zatürre diye tedavi uyguluyolar sen anne karnında antibiyotiğe alıştırdın falan tarzı bişey dedi

canım benim gelmiş geçmiş olsun, en yakın zamanda sağlıkla bebeğine sarıl inşallah :dua: kayınvalideni de yılın cahili ilan etmek istiyorum izninle. sınırları aşmış teyzecik. sen moralini yüksek tut çünkü çok iyi bir annesin. :KK200:

Ohaaa gercekten saka gibi esin sus payi yapmadi su icmis sen neyapacaksin ayakla ne ilgisi var bende korkuyorum kordon su kaka hepsi surecin icinde cahil insanlar ya ne anlar insan halinden morelden destekler

X