Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Amin canım seni çok iyi anlıyorum bende sezeryan olmuştum bir de bebeğimi başka şehirde yoğun bakıma sevk etmişlerdi aynı hastanede bile değildik hiç kendi acımı hissedememistim bebeğime üzülmekten
Ama noldu kendime ettim bebegim evine geldi iyilesip benim stresten sütüm kesildi bebeğime faydalı olamadım halbuki güçlü dursaydım hersey daha farklı olurdu
Oyuzden sen kendine iyi bakacaksın ki bebisinde hemen toparlansin annesi💕🥰
Çok teşekkür ederim moral verdin canım Allah razı olsun kendimi çok suçlu hissediyorum erken doğdu diye 😕😕

Çok teşekkür ederim moral verdin canım Allah razı olsun kendimi çok suçlu hissediyorum erken doğdu diye 😕😕
O nasi söz canım benim yaa senin ne suçun var o Allahin takdiri demekki bebegin için doğru zaman bu zamanmış annesi gelmek istemiş gelmiş sen ne yaptın ki suclu olasın? Biran önce geçsin o haftalar evinize neşeyle sağlıkla dönün insallah🙏💕 hem oğlusun gelene kadar erkekti demi yanılmiyorum sende kendini toparlarsin bugünleri hemencecik unutursunuz ins🥰🙏

O nasi söz canım benim yaa senin ne suçun var o Allahin takdiri demekki bebegin için doğru zaman bu zamanmış annesi gelmek istemiş gelmiş sen ne yaptın ki suclu olasın? Biran önce geçsin o haftalar evinize neşeyle sağlıkla dönün insallah🙏💕 hem oğlusun gelene kadar erkekti demi yanılmiyorum sende kendini toparlarsin bugünleri hemencecik unutursunuz ins🥰🙏
Evet canım erkek inşallah sağlıkla gelir hepsi benimki de içinde Allah herkese kolay doğum nasip etsin doğum anında dua ettim hepinize

Birde butür şeylerin erken doğumla alakası yok olacagi varsa oluyor ben 38+3 de planlı sezeryan olmuştum hersey iyi güzel derken solunum sıkıntısı ve kalbinde üfürümden yoğun bakıma gönderdiler kucağıma bile alamadım daha ayaklarimin uyusuklugu geçmedi yerimden dogrulamamistim başka şehre sevkettiler şimdi bu benim suçum mu? Lütfen üzülme canım emin ol bebekler sandigimizdan çok daha güçlü hemen toparlayacaktir annesi sen çok önemlisin yoğun bakım için süt çok önemli kendine iyi bak lutfen💕🙏

Birde butür şeylerin erken doğumla alakası yok olacagi varsa oluyor ben 38+3 de planlı sezeryan olmuştum hersey iyi güzel derken solunum sıkıntısı ve kalbinde üfürümden yoğun bakıma gönderdiler kucağıma bile alamadım daha ayaklarimin uyusuklugu geçmedi yerimden dogrulamamistim başka şehre sevkettiler şimdi bu benim suçum mu? Lütfen üzülme canım emin ol bebekler sandigimizdan çok daha güçlü hemen toparlayacaktir annesi sen çok önemlisin yoğun bakım için süt çok önemli kendine iyi bak lutfen💕🙏
Çok sağol canım gerçekten bazen tanımadığım insanlar bile ne kadar güzel motive ediyor gerizekalı kayınvalidem tepeme gelmiş ayaklarına çorap giymedin çocuğu zatürre ettin dedi az önce

Çok sağol canım gerçekten bazen tanımadığım insanlar bile ne kadar güzel motive ediyor gerizekalı kayınvalidem tepeme gelmiş ayaklarına çorap giymedin çocuğu zatürre ettin dedi az önce
Allahim şu lohusa kadına yasattiklari travmaya bakar mısın çok sinirlendim hayır zaten ortalık yanıyor nasi çorap giyecekmissin ve ne alakası varmış gerçekten cahille uğraşmak çok zor lütfen duyma görme çok canını sıkarsa ver cevabını sana dert olacağına ona olsun

Allahim şu lohusa kadına yasattiklari travmaya bakar mısın çok sinirlendim hayır zaten ortalık yanıyor nasi çorap giyecekmissin ve ne alakası varmış gerçekten cahille uğraşmak çok zor lütfen duyma görme çok canını sıkarsa ver cevabını sana dert olacağına ona olsun
Bağırdım zaten odadan çıktılar annemle eşim kaldı sadece

Kızlar ben doğurdum bebeğim yoğun bakıma gitti su yutmuş zatürre olmuş dediler 1-2 hafta kalacak 🙁🙁🙁
Üzülme desekte zor illa ki stres yapma senin sütün, sevgin, dik duruşun bebeğine yansiycak ve daha hızlı çıkmasına bile sebep olucak. Allah hayırlı uğurlu etsin güzel bebeğini sana bağışladı rabbim

Bu kendine ve bebeğine yapacağın en büyük yanlış. Bebekler doğması gereken günü kendi seçiyor canım. Suçluluk değil mutluluk hisset ve onu beslemek için iyileştirmek için kendine güven motive et. Dış seslere kapa kendini kuvezde iken dinlen bebeğini eve götürünce çok eğlenip çok mutlu olucaksin enerji lazım sana 🤲💙

Kızlar ben doğurdum bebeğim yoğun bakıma gitti su yutmuş zatürre olmuş dediler 1-2 hafta kalacak 🙁🙁🙁
Öncelikle hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün. Hiç merak etme üzülme ona orda çiçek gibi bakıcaklar bu süreçte sen de iyileşeceksin ve her şey çok güzel olacak🩷

Aaa ruh hastasına bak. Eşine yeterince üzgün ve stresli olduğunu hayatında ekstradan üzüntü ve stres istemediğini bu yüzden biraz kayınvalidenin çenesini tutması gerektiğini söyle.

X