Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Uzun arayışlardan sonra, gitmemize de 15 gün kala perdeye ancak karar verebildik. Yerimiz dar olduğu için yere kadar olan tüm modeller çok boğacaktı. Ondan katlamalı olarak tercih ettik, kullanımının da zor olduğunu biliyorum ama mecbur kaldık. Haftaya cumartesi teslim edilecek, o yüzden henüz son hali yok ancak şartlar üzerinde anlaştık. Tek parça yerine 2 parça olarak yaptıracağız, camları birbirinden bağımsız açabilmek adına. Arkasında herhangi başka bir perde olmayacağı için black out astar dikerek teslim edecekler. Bursa'da olmalarına rağmen İstanbul için montaj hizmeti de sağlıyorlar. Modelimiz aşağıdaki gibi olacak. Takıldıktan sonra memnuniyetime göre de muhakkak yorum yaparım. Umarım bir fikir olur

Perdecinin instagram linki : ARIKAN HOME (@arikan.home) • Instagram fotoğrafları ve videoları

hayatının hangi evresinde olursan ol hep bir sonraki adımın kötüsünü düşündürüyorlar adama gerçekten de

Allah analı babalı büyütsün sağlıklı huzurlu hayatları olsun inşallah iyi insanlarla karşılaştırsın Rabbim en kısa zamanda evinize kavuştursun

ne diyorsunnn gerçekten şaka gibiler, terbiye ve üslup aileden gelirin en güzel örneklerinden Annesine bak oğlunu tanı ,, İnsanlar kiminle nasıl konuşmaları gerektiğini bilmiyorlar yazık onlara. Olabildiğince muhattap olmamak en güzeli

hayatının hangi evresinde olursan ol hep bir sonraki adımın kötüsünü düşündürüyorlar adama gerçekten de
Hiç güzel günlerden, kolaylıklardan, Mutluluklardan bahseden yok. Gerçi uzun zamandır tüm toplum bu psikolojide malesef. Kimsenin umudu yok. Güzellikler, iyilikler, duygular o kadar arka plana atıldı ki.. Herkes olumsuzluk ve zorluk odaklı. Bu çok üzücü

kesinlikle bazı insanlardan özellikle bu dönemde ne kadar uzak o kadar iyi

İnanır mısın babam bile sezaryen doğurma dedi geçen gün hzhxjxx ne alaka olduk bi anda eşimle. Herif bile şaşırdı niye böyle şeyleri konuşuyorlar falan diye.
Hayır babam sezaryenin ne olduğunu bile bilmiyordur içerik olarak faydasını zararını yani nerden ne duymuşsa artık

Amin ya inşallah, ilk doğum olduğu için tecrübesizim bilmiyorum millet kendince akıl vermeye çalışıyor ama bunu yaparken ne kadar strese soktuklarının farkında değiller

Oyyyy allah iki küçük kuzunuzu size bağışlasın, güzelliklerle dolu uzun ömürleri olsun inşallah Hayırlı olsun

Kızlar bu konuştuklarınıza ek bir de karar verdiğimiz isimle ilgili abuk sabuk yorumlar beni çok sinir ediyor. Annem teyzem falan ay vazgeçmediniz şu isimden, ay bilmem kimler koyar o ismi, aman başka isim mi bulamadınızlar. Hele bi de karar verdik dememize rağmen sürekli yeni isim önerisiyle gelenler! Kaynanam desen ayrı, sürekli kendi hamileliğindeki karnının büyüyklüğüyle karşılaştırıyor falan, ne alakaysaa ya da sorduk sankii. Fenalık geçirtiyor bazen en yakınlar bile insana ya

Kızlar ben en baştan normal doğurmak istemedigimi sezeryan istediğimi bu yaştan sonra normal doğum ile ugrasamayacagimi dr um dahil soran herkese de söyledim ki kararım net bilsinler. Ki zaten normal dogurmam da şuan imkansız dr um gönlüne göre oldu dedi ki normal doğumu destekleyen biri aslında. İnsanlar çok dengesiz benim de kayinpederim neden her hafta dr a gidiyorsunuz yok bebeğe kilo aldırmaya çalışıyorum neden kilo alsın istiyorsunuz. Her defasında sabırla açıkladım en sonunda geçen sorduğunda öyle sinirlendim ki kayinvalidem suratimdan anladı galiba baya azarladı kayinpederimi zaten canım burnumda tüm düzenim bozuldu gerginim bir de saçma sapan insanlarla uğraşmak istemiyorum.

Hoşgelmiş Elay ve Leyla

Ben de bundan yana çok sıkıntılıyım ismini her duyan çok yaramaz olur yandın diyor sanane kardeşim sanane yani

bu isim konusu ciddi anlamda benim yaram oldu :) Erkek bebeğe Güneş ismi konur mu, kız ismi diyerek beni ve eşimi çıkmaza soktular. Halbuki biz o ismi , cinsiyeti belli değilken erkek isim önerileri arasında görüp çok beğenmiştik..
öyle ya da böyle zaman içerisinde Güneş isminden soğudum ve bu sefer herkes Güneş derken ben diyememeye başladım. Kabullenemedim ve ismini değiştirdik :)
emeği geçen herkese sitemli bir teşekkürüm var !

Hayirli olsun canim durumlarinin iyi olmalarina cok sevindim insallah bian once toparlarlar evinize cikarsiniz beni tek biraktin bakalim benim ikizler gununu bekleyecekmi

Maşallah canım güle güle büyüt güzel kızlarını sen de iyisindir umarım bian önce eve gelirler toparlanıp inş
çok tebrikler

Çok doğru bazıları motive etmek yerine düşürmeyi tercih ediyor. Ben bunu sadece patavatsizlik olarak değerlendirmiyorum kötü bir niyet de var burada. Benim de bir arkadaş ayı benden öndeydi, istisnasız ne zaman konuşsak ohoo sen daha o haftalarda mısın bir de şu haftalara gel görürsün diye tepki veriyor galiba en çabuk kim doğuracak yarışı içindeyiz

Tebrik ederim canım. Allah analı babalı büyütsün inşallah.. en zor kısım geçmiş, inşallah en kısa zamanda kucağına alıp evine dönersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…