Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Maşallah sana ve minnoşlara
Ben bir şey sormak istiyorum spinal anesteziyi öneriyor musun? Yani kimisi bayıldım kustum çok kötü oldum her şeyi hissettim diyor sizde öyle bir his oldu mu?
Spinal anestezi almadım ama normal doğumda doğum yaklaşınca kusma bende de aldı sanırım kişi ile alakalı

Canımm gözün aydın Bahtları çook güzel olsun inşallah prenseslerin, günleri günlerinden güzel geçsin En kısa sürede kavuşup, eve dönersiniz inşallah

Sağlıkla büyüsünler inşallah

Haberlerini bekliyorduk çok şükür hayırlı uğurlu olsun bebislerimiz hızlıca toparlansın inşallah

Anlıyorum, biraz tedirgin edildim sanırım bu konuda. Çevremdekilere doktorum sezaryen olacağımı öngörüyor dediğim de hemen doğum hikayelerini yapıştırdıkları için baya değişik şeyler duydum ve açıkçası başıma gelir mi endişesine kapılıyorum.

Gözün aydın canım sağlıkla eve dönsün Elay ve Leyla bebiş bahtları açık ömürleri uzun olsun

benim de en yakınlarım yapıyor çok sinir oluyorum. en yakın arkadaşım ve teyzem özellikle. 50 kere konuşmamıza rağmen her sezaryen diyince burun kıvırmalar aaa tüh müh bişiler demeler. sağlık bu sonuçta, doktorum ne dediyse o. bu şekilde strese sokmanın ne anlamı var ki? teyzemin dediği şu, normal doğurayımmış ki çocuk dünyaya mücadeleyle gelsinmiş işkence odasına da kapatalım tam olsunlar.

Bu yüzden soranlara "Bakalım yaaa belli değil" diyorum Doğumdan sonra böyle yorumlar yapamazlar, sürpriz yapıcam onlara

Bu yüzden soranlara "Bakalım yaaa belli değil" diyorum Doğumdan sonra böyle yorumlar yapamazlar, sürpriz yapıcam onlara
çok mantıklı. ben de alakasız insanlar sorarsa öyle diyorum da bunlar yakınım diye doktor böyle öngörüyor diyiverdim demez olaydım hiç beklemediğim tepkilerdi.

gerçekten şu insanlar neden susmak bilmiyorlar ?? Bende çok rahatsızım bu konudan, herkes kendisinin ya da bir tanıdığının kötü hikayelerini anlatıp karşı tarafın enerjisini düşürüyor. İnsanlar çok karamsar ve seni de öyle görmek istiyorlar. Lütfen elimizden geldiğince duymayalım ve görmeyelim. Her doğum kişiye özel, umarım sorunsuz sağlıkla kucağımıza alırız.

Maşallah size ve kızlara, en kısa sürede elleriniz kollarınız bebişlerle dolu eve geçeceksiniz inşallah Upuzun ve sağlıklı ömürleriniz olsun, size de çok geçmiş olsun diliyorum, hemencecik toparlanın

bu forum olmasaydı hamileliğimi çok daha zorlu geçirirdim bunu çok net görüyorum. iyi ki katılmışım buraya.

Canimm gözün aydın hosgelmis minik prenseslerimiz ömürleri uzun bahtlari açık olsun en kısa sürede birlikte eve dönmeniz dileğiyle

O kadar haklısın ki. Şu etraftaki insanların konuşmasından daha da kötü olan şey şu bence. Bide erkekler var öyle yorum yapma haddini kendinde bulan. Böyle sanki kendileri Doğum yapmış gibi daha önceden ay normal doğum daha iyi neden yapmıyorsun falan demeler. Düşük tehlikesi olan kadına ama senin yurumen lazım demeler falan. Ya seni de ana doğurmuş ama beyinsiz kalmışsın diyesim geliyor bazılarına. Senin haddine mi fikir beyan edip yorum yapıyorsun dimi ama? Gerizekali insanlar valla ben direk bana biri bisey dediğinde sen öyle dogurursun o zaman diyorum. Ağzı torba olsa büzerim gerçekten hiç tahammülüm kalmadı.

çok mantıklı. ben de alakasız insanlar sorarsa öyle diyorum da bunlar yakınım diye doktor böyle öngörüyor diyiverdim demez olaydım hiç beklemediğim tepkilerdi.

Şöyle söyleyeyim kızlar, boya işinden sonra eve temizlik için ablalar geldi. Giderken onlar bile sordu sezaryen mi normal mi diye
Ben şöyle oldum
Toplumun durumu bu. O yüzden "Bakalım yaa" diyip gönderelim heeepsini

Bi de bunun "SEN DAHA DUR " versiyonu var.. Hamile kalırsın sen daha dur daha miden bulacanak. Sen daha dur hareketlenecek kaburgalarını tekma atacak. Sen daha dur doğum şöyle olacak böyle olacak. Sen daha dur uykun kalmayacak. Sen daha dur hele bi dişi çıksın, ayaklansın, okula başlasın sen o zaman gör vs vs vs... Hiç bitmiyorlar hiç...

evet evet resmen aynı hayatları yaşıyoruz kardeşimin kınasında 6 aylıktım ve çok yorulmuştum, ağrım vardı. anca selamım olan komşunun kocası ağzını yayarak dedi ki biz(!) 6 aylıkken hoplayıp zıplıyoduk sen yürümekte bile zorlanıyosun. o an kal geldi bir şey diyemedim sonra kafamda çok sinir oldum
aynı kişinin anası da ilk aylarımda şöyle demişti şimdiki hamileler çok nazlı, biz sırtımızda odun taşırdık. çıldırmalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…